Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Здравейте, ето я и новата членка на семейството - от малък мечата за немски дог:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0213.jpg
Прегледи:3
Размер:62.6 КБ
ID:5601314
    На 2 месеца. Приемам всякакви съвети. Гледа се в апартамент. до 12 септември няма да излиза навън. Най-важното е хигиената - бърз начин на научаване да ходи в банята?
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Здравейте, ето я и новата членка на семейството - от малък мечата за немски дог:
      [ATTACH=CONFIG]728499[/ATTACH]
      На 2 месеца. Приемам всякакви съвети. Гледа се в апартамент. до 12 септември няма да излиза навън. Най-важното е хигиената - бърз начин на научаване да ходи в банята?
      Като я гледам тази принцеска ... ми е къса сърцето .. преди 1 година погребах моята
      На пръв поглед ми изглежда от руските развъдници.
      Много пододящо куче за апартамент ... спи по цял ден ... пазете се от опашката , заобикаля всякакви препятствия , но не счита ипашка за част от себе си и съответно събаря всичко наред
      А относно обучаването ... много време и внимание изисква всяо животинче , за да намерите общ език .
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
        Нови снимки от нас Напълно възстановена след операцията.
        Явно се чуства като " у дома си " ....ето и моя Роко къде го спипах Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1805.jpg
Прегледи:4
Размер:182.8 КБ
ID:5601321
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Като я гледам тази принцеска ... ми е къса сърцето .. преди 1 година погребах моята
          На пръв поглед ми изглежда от руските развъдници.
          Много пододящо куче за апартамент ... спи по цял ден ... пазете се от опашката , заобикаля всякакви препятствия , но не счита ипашка за част от себе си и съответно събаря всичко наред
          А относно обучаването ... много време и внимание изисква всяо животинче , за да намерите общ език .
          Не ми прави никакви пакости - обичайните за малко кученце - пишка и ака... иначе е страшно игрива и поспалива - ще стане добро куче, усещам го. От Словакия ми я докараха снощи. На 2 месеца е точно и тежи 9,5 кг - много добре се държи. Не лае, не скимти - любвеобилна е.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Мърчо,не оставя Сара да си подремне,никаде не може да се скрие от него.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020638.jpg
Прегледи:1
Размер:132.5 КБ
ID:5611604

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Днеска Рекс гризна дървото, и в преки и в преносния смисъл.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11270.JPG
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5632018

              От поне седмица поддържам някаква лека температура (колкото да нямам сили за пакости)но трябва да се работи, а -11 градуса в гаража ме кара въпреки големия разход (за текущия ми стандарт) да пусна газовия калорифер.
              То пък газта малко, качвам се на "автобуса" зареждам бутилката, а като се прибирам, близо до дома ми - кучка, ама кучка от всякъде ( не като онези от ХХL)
              Спирам, викам и "ела ма кучко" тя идва и като истинска кучка започва да ме млящи ( зер господина е с голяма лъскава кола, топъл салон, а и вътре мирише на хляб). Понеже съм податлив на номерата на кучките и казвам "влизай в колата". Хляба е на седалката, канят те топло ......е как да ми откаже, влезна.
              Рекс е малко невротик, та трябваше да му се обясни що е то на тати кучката и има ли тя място в къщата, а внесеш ли на ръце кучката през прага
              ,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11269.JPG
Прегледи:1
Размер:70.1 КБ
ID:5632017

              тя много скоро си показва зъбите и заявява къде и е мястото (горе на стълбите е най-топло)
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSL11271.JPG
Прегледи:1
Размер:73.4 КБ
ID:5632019
              ........такива ми ти кучкенски работи при мен, Рекс пак ще е пред вратата
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Браво дядо Владо! Ще ти е благодарно животинчето.
                Аз пък сега я виждам темата, след празниците ще покажа и моите пакостници
                Болна тема са ми животинките....

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Бай Владо, много силно да ги начешеш зверовете от бате им Мишо, да ги намачкаш и им кажи, че като си дойда в БГ ще имат подарък лакомства !
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Да Ви представя последната придобивка която нарекох Айви Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0001.jpg
Прегледи:1
Размер:99.9 КБ
ID:5637446
                    Ники Петков

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                      Да Ви представя последната придобивка която нарекох Айви
                      Хубавица, що за вид е!

                      Аз искам коралов смок, но жените не дават...
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Това зелена мамба ли е?Мяза на отровна с тия издути скули зад очите.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Вида е Tremeresurus albolabris на български е нещо от рода на "Зелена дървесна отровница".
                          Това животинче е отровно и не се държи с ръце, манипулира се само с куки, щипки и специални ръкавици.
                          musovir бих ти препоръчал да започнеш с царевичен смок не са скъпи и търпят много грешки от начинаещите тераристи
                          Ако се пребориш с жената мога да ти помогна с консултация относно закупуването и грижите
                          Ники Петков

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Не, аз си искам определената змия. Някой ден ще ги кандърдисам.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Би ли ми показал какво точно искаш ?
                              Защото не знам на кое казваш Коралов смок
                              има Коралова змия която е доста отровна, но съм сигурен че на теб би ти било много трудно да се грижиш за нея
                              Ники Петков

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:024.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5637623 Ей това е моята нова придобивка, осиновен от приют

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X