Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Браво! И аз имам едно от приют-богровчанка
    Ама за кое от двете говориш за хъскито или за хъско-немската овчарка... Предположих смесицата заради сините очи

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
      Би ли ми показал какво точно искаш ?
      Защото не знам на кое казваш Коралов смок
      има Коралова змия която е доста отровна, но съм сигурен че на теб би ти било много трудно да се грижиш за нея
      Точно така, кораловата змия е много отровна, а кораловия смок е безобиден и не е отровен, наричат го още млечна змия.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Млечна змия или lampropeltis triangulum sinaloae не бих ти препоръчал да ти е първа змия, по трудни са за гледане, отказват храна, стресират се лесно, нервнички са и понякога хапят. Ако решиш нещо мога да помогна с информация
        Ники Петков

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Четем, гледам, пак четем и се чудим, кви хора сте. Е па я животно дет си не познава стопанино не барам

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Ми то змията може и да си го познава бре?!
            Ма аз лично не искам и да я виждам. А един приятел освен змия /некакъв царевичен смок май беше/ ми зъвъдил и хлебарки.
            Ейййй! Не мога да се сета ква модификация беха.....Че аз им викам Тазманийски, ма не са, друго беше. Като се сета ще кажа.

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              По-големите змии определено си имат персонално отношение към стопанина.

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                Млечна змия или lampropeltis triangulum sinaloae не бих ти препоръчал да ти е първа змия, по трудни са за гледане, отказват храна, стресират се лесно, нервнички са и понякога хапят. Ако решиш нещо мога да помогна с информация
                Когато домашната змия, допусне конкуренция - ще ти кажа
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Мадагаскарски хлебарки. Е, ги е!
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1920049_989108767770034_5022452756670653792_n.jpg
Прегледи:1
Размер:49.8 КБ
ID:5638006

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    И аз не знам , една усойница не ви ли стига навас , че още искате
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Моя 40кила добитък ,готов за атака на коли в далечинатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01251.jpg
Прегледи:2
Размер:123.3 КБ
ID:5638007
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Ето ги и моите хубавци! Марс и Розичка
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:045.jpg
Прегледи:1
Размер:245.1 КБ
ID:5638028

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Истинското е от приют, другото го спасихме от улицата, явно беше удряно от кола, беше изпотрошена, абе искаше и се да се отвори земята и да си иде с мир, явно е микс хъски

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Първоначално публикуван от lubobunker Преглед на мнение
                            Истинското е от приют, другото го спасихме от улицата, явно беше удряно от кола, беше изпотрошена, абе искаше и се да се отвори земята и да си иде с мир, явно е микс хъски
                            Да, обикновено при кръстоска м/у хъски и овчарка излизат така. Живи и здрави даса ти и двете и много да ви радват. Аз съм болна кучкарка

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Първоначално публикуван от Санда Преглед на мнение
                              Мадагаскарски хлебарки. Е, ги е!
                              [ATTACH=CONFIG]773626[/ATTACH]
                              това мисля че са на Калоян верикосите , от мен ги взе, мадагаскарските му дето пак от мен ги взе са малки още . Аз имам 7 колонии различни видове хлебарки, но няма да ги слагам тук, защото повечето хора изпитват отвращение от тях ... а те са просто бръмбарчета
                              Ники Петков

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
                                това мисля че са на Калоян верикосите , от мен ги взе, мадагаскарските му дето пак от мен ги взе са малки още . Аз имам 7 колонии различни видове хлебарки, но няма да ги слагам тук, защото повечето хора изпитват отвращение от тях ... а те са просто бръмбарчета
                                А баш, на наш Калоян са
                                И да, не пускай ша съм ти баш благодарна! И змии ако не пускаш още по. Джайо мие предостатъчен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X