Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
    Аз имам 7 колонии различни видове хлебарки, но няма да ги слагам тук, защото повечето хора изпитват отвращение от тях ... а те са просто бръмбарчета
    Да бе , кажи го на хората дето са им напълнили апартаментите и не могат да се отърват от тях

    Ето я и нашата зверка дето дъщерята ми я остави преди да замине по чужбината.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тара 1.jpg
Прегледи:1
Размер:94.1 КБ
ID:5638115Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тара 2.jpg
Прегледи:1
Размер:77.0 КБ
ID:5638116Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тара 4.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5638117Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тара.jpg
Прегледи:1
Размер:25.5 КБ
ID:5638118Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тара 5.jpg
Прегледи:1
Размер:175.0 КБ
ID:5638119Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Тара 3.jpg
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5638120
    Абсолютно диване, но си я обичаме и не се отделя от нас.
    Последно редактирано от piron45; 30-01-15, 11:39.

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
      Да бе , кажи го на хората дето са им напълнили апартаментите и не могат да се отърват от тях
      то е все едно да сравняваш вълк с домашното куче, или все едно да сравняваш диво уловена змия с моят царевичен смок дето е забравил че е змия преди десетки години ... нито знае да хапе, нито се плаши от хора
      Ники Петков

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        В България има два или три нови вида хлебарки, които са привнесени в последните 10-ина години от ентусиасти-насекомовъди и успешно размножаващи се без непосредствена човешка помощ и в природата, и в сградите.

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          В България има два или три нови вида хлебарки, които са привнесени в последните 10-ина години от ентусиасти-насекомовъди и успешно размножаващи се без непосредствена човешка помощ и в природата, и в сградите.
          Вероятно си прав. Аз лично не съм чел нищо по въпроса за тези видове хлебарки. Зная за подобен случай с инвазивен вид костенурки които пуснати на свобода се размножават без проблем и нанасят големи щети на други видове от нашата природа.
          Видовете хлебарки които отглеждам аз са трудни за гледане дори и в домашни условия. Зная че повечето хора не ги харесват и за това не ги натрапвам на никого, но и не очаквам да бъда съден за това че имам различен вкус от повечето хора
          Поздрави
          Ники Петков

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            А свирят ли?
            В Йордания имах такива - докарваха го на щурец. Не съм ги отглеждал нарочно, просто нямаха изтребване
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Първоначално публикуван от nikonti Преглед на мнение
              Вероятно си прав. Аз лично не съм чел нищо по въпроса за тези видове хлебарки. Зная за подобен случай с инвазивен вид костенурки които пуснати на свобода се размножават без проблем и нанасят големи щети на други видове от нашата природа.
              Видовете хлебарки които отглеждам аз са трудни за гледане дори и в домашни условия. Зная че повечето хора не ги харесват и за това не ги натрапвам на никого, но и не очаквам да бъда съден за това че имам различен вкус от повечето хора
              Поздрави
              Ако щеш и птеродактил си отглеждай. Само да не лае нощем.

              С костенурките работата е по-малка трагедия, става дума за червенобузите костенурки. Те не се размножават в тукашните условия, но оцеляват през всички сезони и се конкурират с местните видове за храна, а това че не се размножават засега се компенсира с големия брой пуснати "на свобода".

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              А свирят ли?
              В Йордания имах такива - докарваха го на щурец. Не съм ги отглеждал нарочно, просто нямаха изтребване
              Това СА щурци. В България също е напълно възможно да ги придобиеш като домашна досада.

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Абе хлебарки си бяха
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Да, издават някакви съскащи звуци хлебарушките. Гледах един клип ама мие гадно сега да ви го търся. Е колегата специалист като се покаже да го пусне..

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Ае! Прежалих се!
                    https://www.youtube.com/watch?v=TufClR8bi1o

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Щурци си имa из дворa и тaм си стоят,вътре никогa не сa влизaли,сaмо по някой скaкaуец се объркa.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Някакси не ми достига интелекта за тея хлебарки. Ти си я милваш, тя ти се отърква, нощно време се гушкате.
                        Не ми се отваря трето око за възприемане на тая идилия...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Някакси не ми достига интелекта за тея хлебарки. Ти си я милваш, тя ти се отърква, нощно време се гушкате.
                          Не ми се отваря трето око за възприемане на тая идилия...
                          Друго си е това:

                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Абе интелект,дето го няма при някои двуноги.Перфектен клип.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Като стана дума за щурци и хлебарки - такива се продават по зоомагазините за храна на разни подобни на това:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1669.JPG
Прегледи:1
Размер:57.1 КБ
ID:5638374

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_008052.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5638375

                              Много дружелюбно животинче, определено има и някакво чувство за хумор. Нямам подръка клип как яде оваляни в калций и витамини закупени живи хлебарки и щурци, защото нямам качен в интернет.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_008057.jpg
Прегледи:1
Размер:49.8 КБ
ID:5638376

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1764.JPG
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5638379

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_008078.jpg
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5638378
                              Прикачени файлове
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Търсим си и гадже.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1423325530348.jpg
Прегледи:1
Размер:45.9 КБ
ID:5644700

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X