Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0040.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5410891Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0047.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5410889Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0040.jpg
Прегледи:1
Размер:61.4 КБ
ID:5410891Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0038.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5410885Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0044.jpg
Прегледи:1
Размер:98.1 КБ
ID:5410886Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0047.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5410889Нашата красавица,родена но 06.08.2012 год.Нейно величество Антония І-ва...все още оформяме характер....но от сега се усеща,че е голяма душичка.Все още е в адаптация на новото место, но е много любвеобилна и спокойна.
    Прикачени файлове
    LZ3YG

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Помощника при днешния ремонт - Роко Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4179.jpg
Прегледи:2
Размер:175.3 КБ
ID:5411494
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Да ви запозная с моите кучета






        Това е аристократът Лъки. Намерих си като съвсем малък в Нови хан.

        Вече е на 8 години. Има нещо расово в него от Пойнтер, но е мелез. Оцеля от парвовироза като по чудо.
        Казвам му аристократа, защото има доста сходство с подобно поведение. Яде основно отбрани храни, никога не преяжда, поддържа форма, а като се вози в автомобил заема специална стойка и все едно не съществува. Пътят не се изпуска от очи , ако ще и часове да се пътува. Вечно има някаква мисия и работа, вечно нещо търси и души. На едно място рядко стои. В планината работи като скаут и проучва всеки 100 метра напред по пътеките.Често го пускам да тича около джипа в движение.
        Качвал се е с мен пеш (без джип) на доста върхове: Мусала, Мальовица, Ботев, Ком, Вихрен и други.


        Това е триколката Беба. На почти 6 годинки е.

        Нея си я прибрах от циганския квартал в Модерно предградие. Беше прегазена и се наложи да й ампутират предното краче и още една операция да претърпи.
        Уж я взех само да й помогна с каквото мога, но ей на, сега не я давам за нищо и на никой.
        Тя е вечно радостната дебеланка в групата. Обича да яде всичко и по много. Вечеря по отделно с всеки седнал на масата.
        Супер добро кутре, никога не създава никакви ядове и винаги е доволна. И тя може да се похвали с доста посещения из планините пък нищо, че е с три крака.
        Е, отвреме на време я носим, ама нещо натежа напоследък и стана трудно....за мен и който иска и може да я носи отвреме на време

        А това е най-новото попълнение Мишо. Имам го от 1 година, на каквато възраст е горе долу и той.

        Намерих си го ни жив ни умрял в едно ТКЗС в рилско селце. Бях на поредната офроуд обиколка и ща не ща реших да си го прибера.
        Бях си наумил да го пратя в Германия да живее, но беше доста непослушен в началото, а като се застоя и възпита вече стана титуляр номер три.
        Сега, година по-късно е примерен. Въпреки, че беше здраво кутре, за да уцелее след свирепия глад, който е отнесъл (не бях виждал подобен скелет)...ядеше всякакви лай.а половин година и беше пълен с всякакви червеи, миналия месец се наложи да му оперират капачката на коляното, защото имаше някакво разместване и все по-рядко си използваше единия заден крак. Сега се въстановява и скоро ще лети като куршум.

        Ако питате как е с три кучета, ще ви кажа, че не е леко. Голяма грижа са си. Търся си усилено къща и ще направя всичко възможно да се преместя в такава да живея, защото стана тежко с всички наредби за кучетата в и без това пренаселените жилищни квартали.
        Здраве да е, кефят ме ,не съжалявам и за миг, че съм си ги спасил и са ми дружки.
        Най-обичам това в кучетата, че са винаги благодарни, прями, весели и верни.
        Последно редактирано от verter; 08-10-12, 19:32.
        Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
        0888/00-55-37

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Браво ! Малко са хората които, взимат кучета от улицата за да им дадат дом и обич! Повечето хора не искат да дават пари за куче което не е породисто, но на теб ти свалям шапка! Сигурен съм, че с три кучета си голям щастливец !
          Поздрави !
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Някой събирал ли е две котки в един апартамент?

            Тежка ситуация.
            Имаме:
            2кг много козинява светло-оранжева женска котка в оригинален вид, на неизвестна възраст, ама примерно 5год, досега живяла в апартамента, мързелива, своенравна и леко отмъстителна.
            6кг с нормална дължина козина кастриран сив котарак, около 7год, доведен в апартамента, с благ и отстъпчив характер, но физически много силен (без колебание се качва с един скок на гардероб), жизнен и гласовит.

            Двете животни малко се различават на външен размер, което ги заблуждава, че са си равностойни противници. Имам си крясъци, ръмжене, кратки сбивания, скачане, трополене и съскане. Като няма никой у дома, ги разделям в отделни помещения. За една седмица стигнаха до положение да могат да лежат на едно легло, ако има някой друг между тях.

            Котките по принцип не одобряват други котки, като за разлика от кучетата не правят разлика мъжки/женски. Бият си се наред, поне докато женската не замирише на женска. Теоретично трябва да свикнат заедно. Така де, поне да не се бият.

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Допреди около две години , ситуацията у нас беше сходна. Два котарака. Единият е аватара ми, строен, висок, атлетичен с дълга опашка и необуздан нрав. Чувал съм, че точно тая порода били злобни и е така.
              Другия е на сестра ми любимеца - Мишо. Нисък, набит и напоследък доста дебел оранжев котарак с къса опашка и благ, гальовен нрав.
              Обаче докато бяха заедно, беше истинска лудница. Биеха се често, дебнеха се, препикаваха територии, ровеха в саксиите и късаха диваните.
              Та, аватарчето замина на вилата и сега си е там. Скита навсякъде из полето, ловува мишки, гущери, къртици. Бие всичките котараци из околните вили и създава потомства. Но, в сравнение с този в апартамента, според мен е по-щастливо животно.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                Бъстър, на 4 години. 74 килограма. Много лигав и изобщо не е лош. Още от малък е в ръцете на най-различни хора и до сега няма ухапан освен мене..
                [ATTACH=CONFIG]458453[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458454[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458455[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]458456[/ATTACH]
                Ето го и синкото - Рекс..Пак такъв лигав като баща си, но е адски мързелив..Като спи и го събудя, поглежда ме и пак заспива..
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01994.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5415325Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02002.jpg
Прегледи:1
Размер:50.4 КБ
ID:5415326

                Аквариума, който вече го няма, понеже имах съмнения, че е причинител на алергия..
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image(222).jpg
Прегледи:1
Размер:94.1 КБ
ID:5415327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo779.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5415328Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SP_A0036.jpg
Прегледи:1
Размер:138.7 КБ
ID:5415329
                30 литров, който след това бе сменен за 80 литров..В който пуснах едно сомче от Тунджа и го храних с Тумбушки или както се казват, не знам..
                Подлудяваше ме вечер като започваше да се храни, имах чувстовото, че ще пръсне аквариума..
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20072009(002).jpg
Прегледи:1
Размер:87.1 КБ
ID:5415330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20072009.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5415331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25082009(001).jpg
Прегледи:1
Размер:100.6 КБ
ID:5415332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25082009.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5415333

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                  Аквариума, който вече го няма, понеже имах съмнения, че е причинител на алергия..
                  Едно време и при мен имаше такова съмнение, та след направени изследвания се оказа, че не е към рибите, а към храната им. Доста хора хвърлят аквариумите, поради съмнения за алергия към рибите, но май не е от тях.

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Едно голямо БРАВО на колегата Verter за чудесните приятели които е намерил спасявайки ги от улицата! Успех с намирането на къща!

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Колега ловец си отглежда от 2год.едно фазанче и то го следва като кученце.Обаче е с малко по-буен нрав-постоянно налита на бой.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21102012399.jpg
Прегледи:1
Размер:161.6 КБ
ID:5419627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21102012400.jpg
Прегледи:1
Размер:86.6 КБ
ID:5419628
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        От един месец в къщи е война и мир .Но постепенно се сприятеляваме.Мъника е е кокер шпаньол и е много енергичен и палав.Вече успешно дърпа покривката от масата и разнася всичко което не е закрепено здраво.Но иначе много слуша като спи.......
                        Прикачени файлове
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          ...кокер шпаньол и е много енергичен и палав...
                          Точно за кокер шпаньола е измислен следния лаф:
                          Преди си живеехме добре, а сега си взехме кокер шпаньол ...

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Извънземното.Кръстихме го Ники,неутрално име,защото не можем да определим пола
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 051.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:5423096
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 052.jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5423097
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 053.jpg
Прегледи:1
Размер:115.5 КБ
ID:5423098
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 054.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5423099
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 055.jpg
Прегледи:1
Размер:127.8 КБ
ID:5423100
                            Последно редактирано от Янита; 06-11-12, 08:34.
                            Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Да не стане като моята кучка преди двайсетина години. Децата малки , един ден им нося кученце и питам как ще го кръстити - а те готови Джеки Чан. Да ама след няколко дена разбраха истината и аз ги успокоявам няма да променяме името , стана Джаки Кенеди. 13 години си я гледах ме. Поздрави.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Затова името е неутрално,Ники.
                                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X