Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Първоначално публикуван от любител7 Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]429421[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]429422[/ATTACH]Мойте любимци, хамстера Пухчо и
    Аякс!
    Малкия е голям сладур.

    Аз със мъка днес се разделих с моя Бък . От миналата събота беше с много ниска глюкоза, стоя на системи няколко дена, подобрение нямаше . След това си го прибрахме, първите дни пак що годе се хранеше, давах му глюкоза с водата, вече последните два дена нищо не ядеше, едва се влачеше, много тежко беше да го гледаме завалията.
    Днес го приспахме cry: Беше на 9г, по симптомите, кръвната проба и други изследвания, ветеринарите предполагат, че е рак на панкреаса, други органи няма засегнати.



    Мъчно ми е, ама това беше по-доброто решение за него, пък и за нас

    п.п. Сори за дозата депресия дето вкарвам в темата Просто по снимката Аякс ми заприлича на него.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
      Малкия е голям сладур.

      Аз със мъка днес се разделих с моя Бък . От миналата събота беше с много ниска глюкоза, стоя на системи няколко дена, подобрение нямаше . След това си го прибрахме, първите дни пак що годе се хранеше, давах му глюкоза с водата, вече последните два дена нищо не ядеше, едва се влачеше, много тежко беше да го гледаме завалията.
      Днес го приспахме cry: Беше на 9г, по симптомите, кръвната проба и други изследвания, ветеринарите предполагат, че е рак на панкреаса, други органи няма засегнати.



      Мъчно ми е, ама това беше по-доброто решение за него, пък и за нас

      п.п. Сори за дозата депресия дето вкарвам в темата Просто по снимката Аякс ми заприлича на него.
      Мойте съболезнования колега,разбирам болката ти,преди няколко месеца по подобен начин и аз загубих скъп любимец-Юлиян на 7г! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:29052010(009).jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5357501

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Ето я и моята мадама. Вярна в лова до няма и къде!
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI3833.jpg
Прегледи:1
Размер:115.9 КБ
ID:5357525Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI3841.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5357526
        Прикачени файлове
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Риджбекът Аарон:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1827.jpg
Прегледи:2
Размер:233.4 КБ
ID:5358177
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1799.jpg
Прегледи:1
Размер:165.0 КБ
ID:5358180
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1786.jpg
Прегледи:1
Размер:255.5 КБ
ID:5358179
          Игрив и глезен като котка ...
          Прикачени файлове
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Днес решихме да монтираме блокажа на "Трифун" при колегата Меха.
            Отиваме с Тошко в Кубрат,нагласени да правим джип,пък той ни посрещна с новината,че си взел домашен любимец,по-точно немско овчарско куче,на име "Мони".
            Добре де,ние какво да правим,освен да му честитим.Пък Мехата вика:Тошко е дърводелец и искам да ми направите колибка на кучето,иначе няма да правим джипа.
            От немай къде и добро сърце се съгласяваме и се започна.То колибката се превърна в апартамент с размери 1200х1000мм.И то с окачен таван,с двускатен покрив,изолиран с черна хартия/не и знам търговското наименование/,челни дъски,а в последствие ще има и климатик и улуци.
            Да не ви отегчавам с писане ето снимките.Последно ще кажа че цялата работа отне на трима човека и 11помагачи около 4ч.работа,половин кубик чамов материал и 42 цигли!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012959.jpg
Прегледи:1
Размер:162.2 КБ
ID:5359008Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012946.jpg
Прегледи:1
Размер:227.7 КБ
ID:5359009Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012947.jpg
Прегледи:1
Размер:197.3 КБ
ID:5359010Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012948.jpg
Прегледи:1
Размер:308.3 КБ
ID:5359012Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012949.jpg
Прегледи:1
Размер:318.3 КБ
ID:5359013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012950.jpg
Прегледи:1
Размер:226.0 КБ
ID:5359014Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012951.jpg
Прегледи:1
Размер:206.4 КБ
ID:5359015Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012952.jpg
Прегледи:1
Размер:226.3 КБ
ID:5359017Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012953.jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5359018Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012954.jpg
Прегледи:1
Размер:180.2 КБ
ID:5359019Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012955.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5359020Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012956.jpg
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5359021Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25032012957.jpg
Прегледи:1
Размер:273.8 КБ
ID:5359023Да е жива и здрава "Мони" и да радва и слуша много Мехата.
            р.р.Блокажа така и не го направихме,но здраве да е,другата седмица може и да стане.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Даааа вече съм горд собственик на това кутре .Благодаря на Чаро и Тошко за помоща.Ако не бяха дошли още щях да се мъча с къщичката на Мони.Пък блокажа ще го оправим няма страшно.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Хубава къщичка сте му спретнали на Монито

                Ние на за нашите сме им спретнали от итонг, бързо и лесно
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар


                • От: До: Имате ли си животно?

                  Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                  Аз имах един куч - Лари. Отиде си 2008-а на 16 години, но обиколи 3 континента
                  Сега с жена ми си гледаме един сив котарак, който е на 6 години, а август миналата година ни намери другия ни любимец - Лари Джуниър! Много сладък и непослушен пес. Чакам малко да се затопли и засуши, че да му спретна една "къща" с телена ограда и да огранича достъпа му из двора. Отскоро - близо година живеем в Калофер и нещата, които пича изнамери, извади и изяде аз преди него не ги бях намирал - от къде ги вади идея си нямам.
                  Иначе него и 4 му братчета и сестричета някой мил стопанин ги изхвърли в една градинка близо до нас. Аз имах идея да си вземам немец, но след като една вечер на връщане от работа малкия ни чакаше пред вратата сърце не ми даде да го оставя на улицата. Няма си порода, няма си родословие ама си е наш и ни дава това, което може би нито един човек не може да даде - много и искрена любов!
                  Животните са хубаво нещо.
                  Аз обичам оръжията, но нито за миг не съм се замислил да ходя да ловувам, макар че лова ми е наследствен - прадядо, дядо...
                  Снимки нямам за съжаление на този комп, но ще гледам да сложа!
                  Малко история и развитие.
                  Тръгнахме да се връщаме към Канада. Имах идея да направя катун и да тръгнем с Лари Джуниър и Чочо, но Лари Джуниър показа своето балканско нежелание да ни последва. Голяма тъга ми е за него, но доколкото ми е информацията пази достойно къщата, в която живеехме в Калофер. Гледат го родителите на жена ми или може би той гледа тях - знам ли... Чочо сивия котарак ни последва както обичайно, поредното ми преминаване над океана и за съжаление последното. Отиде си миналата година на 12-ти май, ден преди да стане на 8 години. Бяхме като утрепани с жена ми, не се прибирахме вкъщи, не ни се прибираше и в крайна сметка си избрахме един малък сив кашкунец - един малък сив Котьо, който също се казва Чочо. Може и Чочо Джуниър, макар че ако трябва да има поредност за мен че е 4-ти, а за жена ми втори Та го оставяме като Чочо. Нищо общо с предшественика си. Стария ни Чочо не беше много комуникативен, ако ни дойдеха гости се покриваше, а този е невероятното любопитство Няма такъв просто! Да ни е жив и здрав, сега след няколко дни, на 8-ми април ще прави една година...сигурно ни е подготвил изненади
                  Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Прескачаме се по двора с един черен " звяр " . Вече е на около шест месеца а още не съм го кръстил. Някакви предложения........Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3103.jpg
Прегледи:2
Размер:184.3 КБ
ID:5362291
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Черньо.

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Става ....сега ще му кажа.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Наблегни на удължено ееее.

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Прескачаме се по двора с един черен " звяр " . Вече е на около шест месеца а още не съм го кръстил. Някакви предложения........[ATTACH=CONFIG]436751[/ATTACH]
                            Шаро?
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Къде пък виде шарено по него ?
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Къде пък виде шарено по него ?
                                То това е най-хубавото Моето куче (има го някъде из темата) е дюс черно, но който мине по улицата му вика "Споко, Шаро!" Много сладко
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X