Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    Ех , ако бях намерил тази тема преди години ...
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
      Само едно от всичките ми кучета е хващало краста . Излекувах го с някаква "взривоопасна" смес със зелен цвят , ходеше като варосана афъска . Не помня името на илача , но ако е интересно ще го намеря .
      Това, с което си го излекувал мисля, че е Гранулин:

      => http://www.vetprom.com/products.php?Product=&ID=109

      Най-вероятно кучето е разчесало язвите от крастата до рани, затова и са ти предписали гранулина. Поне аз така мисля, може и да греша.

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Това, с което си го излекувал мисля, че е Гранулин:

        => http://www.vetprom.com/products.php?Product=&ID=109

        Най-вероятно кучето е разчесало язвите от крастата до рани, затова и са ти предписали гранулина. Поне аз така мисля, може и да греша.
        Твърде е възможно , много познато ми звучи.
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
          Ягдтериера ми беше пощръклял от краста. Големи петна без козина, яко разранени от чесане и нищо не помага. Минах през 10-тина ветеринара и 15-20 вида мазила и илачи. Полза от никаква до временна. Мой приятел ми донесе шишенце черна гнус собствено производство която оправи животинчето за седмица. След седмица имаше козина навсякъде. След дълго увъртане и тлъст банкет сподели тайната рецепта. Отработено двигателно масло След около година крастата се появи пак и пак с тайната рецепта се оправи за 3-4 дена. Силно препоръчвам ! Работи !
          Да, това е! Отработено двигателно масло с едно пакетче сяра на прах от аптеката-за прасета решава проблема с крастата. Неоцидола пък за кучета е за предпочитане, не цапа.
          А гранулина е по-скоро за инфектирани рани, не за краста. Но по едно време го бяха спрели от производство. Скоро не съм го търсила. Почти същото е като гранофурина, който се ползваше в хуманната медицина. Върши чудеса при загниване на копитата при овцете

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Разкошен е! Любимите ми кучета! Да ви е жив и здрав!
            пп. Нямате ли някое излишно негово потомство?!
            По принцип миналата година му беше 3-тото бащинство и както се полага на бащата кученце,но третото го отказах щото нямаше на кои да го подаря а майката между другото бе прекрасна Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p_20110622_040448_58279.jpg
Прегледи:1
Размер:22.3 КБ
ID:5380238

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
              По принцип миналата година му беше 3-тото бащинство и както се полага на бащата кученце,но третото го отказах щото нямаше на кои да го подаря а майката между другото бе прекрасна [ATTACH=CONFIG]458734[/ATTACH]
              Ако пак го ожените този красавец, дано се сетиш за мен Преди няколко месеца загубих моя любим Аякс и не бих гледала друго куче, освен НОК.

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Дойде ред и аз да пиша в тази тема! От както се роди сина ми, обмислям да му (си) взема куче, което хем да е подходящо за гледане в апартамент, хем и да не е някоя малка и лигава порода, която освен да я гушкаш за друго не става... И така си минаваха годините, а на мен ми се въртеше в главата да взема Бултериер, защото имам преки наблюдения това куче как се привързва и колко добър компаньон е, особено на малки деца... Така си минаваше времето в чудене и тайно оглеждане за подходящо кутре и преди шест дни кутрето си дойде само (подариха ни го), само дето не е Бултериер а Американски Стрардфоршир Териер! Представям ви Desire To Win Celebrity, или казано на кратко - Тита:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:166076_3693291363778_1020107850_3214860_2056163178_n.jpg
Прегледи:2
Размер:103.8 КБ
ID:5380256

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:292218_3693292403804_787026376_n.jpg
Прегледи:2
Размер:97.4 КБ
ID:5380257

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:303364_3693289923742_175306197_n.jpg
Прегледи:1
Размер:91.3 КБ
ID:5380258

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:484200_3693287003669_1020107850_3214857_1229770173_n.jpg
Прегледи:1
Размер:64.5 КБ
ID:5380259

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:533446_3693285563633_1020107850_3214855_303039819_n.jpg
Прегледи:1
Размер:78.7 КБ
ID:5380260

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:562597_3693298923967_1020107850_3214864_1891331435_n.jpg
Прегледи:1
Размер:151.1 КБ
ID:5380261

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:575245_3693623652085_1020107850_3215056_451107133_n.jpg
Прегледи:1
Размер:190.6 КБ
ID:5380262


                Кутрето е женско, на 4 месеца и с изключително родословие! Очаквах като за представител на териерите да е по-проблемна, но се оказа, че животното е изключително умно и схватливо! Научи се да се ходи на повод за половин час, а проблема с ходенето по нужда почти сме го изчистили за тези 5-6 дни. Започна да проявява характер и самочувствие.. Буквално расте с часове и е много интересна за наблюдение. Много е игрива и обожава да я галят и чешат (все пак все още е бебе) и от време на време има нужда от леко пошляпване за да разбере, че играта е свършила или се е поувлякла (вчера сдави една четири месечна немска овчарка, като на майтап)... Абе вкарах си таралеж в гащите с две думи, но поне е забавно!

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Марто , честито !!! Прекрасна е ! Нека много години да ви радва . Ще се учудиш колко интелигентни и послушни животни са стафовете . Ако проявиш настойчивост и характер при дресировката те чакат прекрасни години с невероятен приятел , но....

                  1 Никога не и разрешавай да се дави с други кучета (колкото можеш да реагираш , че понякога се случва светкавично ) , още по- малко пък да я поощряваш .
                  2 Характера им е сериозен и не поощрявай излишно агресия към когото и да било ( най-малко пък срещу хора) , че те лесно "потеглят" на тази тема.
                  3 Задължително трябва да си изградиш авторитет на доминант в къщи , иначе ще си имаш шефка
                  4 Срещай я с колкото може повече хора .


                  Моята стафка до 7 години почти не се биеше с други кучета и си я разхождах по парковете без никакви рискове и притеснения (после стана малко трудно с другите женски , но не с всички) ..
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Първоначално публикуван от Вискяр Градинаров Преглед на мнение
                    Дано се адаптира. Чувал съм, че дивите зайци не могат да се опитомяват и да живеят с човек.

                    А ето и моя пес:
                    [ATTACH=CONFIG]458445[/ATTACH]
                    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                    Могат:
                    -Гледах го повече от година,никакви проблеми!

                    Кучето Ви е:голям красавец!
                    Каква порода е?
                    Ще опитаме и ние да го гледаме.
                    За сега расте като гъба и дивее из къщи като го пуснем. Закача котките и хрупа зеле и моркови.
                    Голям сладур......
                    Много хубава тема . Прекрасни животинки виждам и се радвам.

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                      Марто , честито !!! Прекрасна е ! Нека много години да ви радва . Ще се учудиш колко интелигентни и послушни животни са стафовете . Ако проявиш настойчивост и характер при дресировката те чакат прекрасни години с невероятен приятел , но....

                      1 Никога не и разрешавай да се дави с други кучета (колкото можеш да реагираш , че понякога се случва светкавично ) , още по- малко пък да я поощряваш .
                      2 Характера им е сериозен и не поощрявай излишно агресия към когото и да било ( най-малко пък срещу хора) , че те лесно "потеглят" на тази тема.
                      3 Задължително трябва да си изградиш авторитет на доминант в къщи , иначе ще си имаш шефка
                      4 Срещай я с колкото може повече хора .


                      Моята стафка до 7 години почти не се биеше с други кучета и си я разхождах по парковете без никакви рискове и притеснения (после стана малко трудно с другите женски , но не с всички) ..
                      Благодаря за съветите. Знам ги тези неща (изчетох всичко за породата тези дни) и съм започнал да работя с нея, още от първия ден. Мисля, че резултатите ще са повече от задоволителни, като дресировка и възпитание... От вчера вече не се плашим от слизане по стълби и тичаме надолу! Това животно е като попивателна - страшно бързо се учи!

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Благодаря за съветите. Знам ги тези неща (изчетох всичко за породата тези дни) и съм започнал да работя с нея, още от първия ден. Мисля, че резултатите ще са повече от задоволителни, като дресировка и възпитание... От вчера вече не се плашим от слизане по стълби и тичаме надолу! Това животно е като попивателна - страшно бързо се учи!
                        Така са животинките.
                        Отблагодаряват се за отделеното време, търпение и внимание с доверие и старание.
                        Не спирай, може да се постигне неочаквано много.
                        Кучето само подсказва.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Ей го и моя пес, вече на 8 месеца и тежи 27 кила:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004.jpg
Прегледи:1
Размер:170.1 КБ
ID:5380955
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002.jpg
Прегледи:1
Размер:196.5 КБ
ID:5380958
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1891.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5380956
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            Добър родезиец, браво!

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              " Портиера "Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3686.jpg
Прегледи:1
Размер:163.5 КБ
ID:5388668
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Едно от кучетата ми
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21052012088.jpg
Прегледи:1
Размер:161.8 КБ
ID:5392054

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X