Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-най-тъпа....

    Мургав кАсметлия , спечелил в ,,Бинго трильони''.Безработен. На въпроса какво ще прави с парите отговаря ,,Най-после ще си почина''
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • От: Най-най-тъпа....

      Алеле майко! Горканчо той!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Най-най-тъпа....

        Думичките, които ненавиждам във всяка реклама:

        "Иновация" - майка дебилна,гледа някакъв препарат и възкликва :-"Каква невероятна иновация"!
        Всичко е иновация,прах за пране,супи,дрехи...

        "Повече" - "Това е повече от шал" ?!?!?!, "Повече от телевизия" - WTF?!?!?!
        Повече спрямо кое бе,спрямо какво е повече?Просто е повече.И кретена купувач,като се шашне и купува,щото е повече.


        Друго любимо:
        Някаква пила за петички женски с "Диамантени кристали" ?!?!?!!? И се замислих,щом го споменават,значи може диаманта да се намери и в друга форма,газообразен диамант примерно.И показват как стърже момата с "иновативните" диамантените кристали по петите си и падат едни неща,"повече" от мъртва кожа....

        Отврат...Да се хванат тия копирайтъри и да получат "повече" от бой по чутурите.
        Пътят е целта.

        Коментар


        • От: Най-най-тъпа....

          Няма тъпа реклама - щом сте я запомнили, значи си е свършила работата... Забелязвате ли, че към колкото по-малоумна таргет група е насочена рекламата, толкова е по-идиотска е самата реклама... Пример: "Купувам 200 бири, връщам бутилките... Купувам 1000 бири ..." Всеки, който взима "бързи кредити" е доказан "ку-ку"... Нормално е и рекламата на бързи кредити да е съобразена с този факт...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • От: Най-най-тъпа....

            Като сложим и 50% от хората които ги мислят рекламите,другите 50% от фиримите които ги одобряват и бюджетират.
            Относно свършването на работа за рекламата,да свършила си е,отвратен си от нея.
            След 8г в два бранша много зависещи и спонсориращи рекламата в БГ,едно мога да кажа - Хубавите неща не ги рекламират по телевизията!

            п.с
            Сироп за кашлица които ако не го вземеш влизаш в магазина с колата
            или за женските гъбични проблеми,какво е посланието? Слагай си каквото искаш в ......,хващай каквото и от когото искаш,нали имаш Апчето ??? WTF ???

            Коментар


            • От: Най-най-тъпа....

              Живко, не се увличай.

              Коментар


              • От: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                ...
                Относно свършването на работа за рекламата,да свършила си е,отвратен си от нея...
                Подкрепям такова мислене. Благодарение на рекламите от доста години не употребявам удоволствието-TV и наличните телевизори се ползват за монитори.

                Коментар


                • От: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Живко, не се увличай.
                  Няма.
                  Хората четящи и мислещи,ще ме разберат.
                  Последно :
                  Тази година поскитах по света.Две неща за размисъл :
                  -Защо в арабския свят се продават лекарства само на Оригинални компании,там генерика няма,никаква?
                  -Защо никъде там не видях,чух реклама на какъвто и да е лекарствен продукт,без начение какъв е : Медицинско изделие,OTC?
                  Ако отворя една тема за лекарствата в Бг,ще я изтриете ли?

                  Коментар


                  • От: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    ...ще я изтриете ли?
                    Ако пак се съсредоточи върху нечия полова система и морал - да.

                    Коментар


                    • От: Най-най-тъпа....

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      ...арабския свят...
                      А защо не си остана там, щом е толкова хубаво? Мисля си че и сам отдавна си си отговорил на въпросите "защо няма" и "защо има".

                      Начина на живот идва в пакет и с хубави и с лоши неща, навсякъде.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Най-най-тъпа....

                        Аз не съм ходил за да проучвам начина и на живот
                        Засега тук ме устройва.
                        Просто отбелязвам факта,как се играе с здравето ни,и държавата го толерира,както и ние като си търпим(което важи и за много други неща от живота ни тук).

                        Коментар


                        • От: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          Аз не съм ходил за да проучвам начина и на живот
                          Засега тук ме устройва.
                          Просто отбелязвам факта,как се играе с здравето ни,и държавата го толерира,както и ние като си търпим(което важи и за много други неща от живота ни тук).
                          За междуушната кухина всеки сам си отговаря. Колкото дал господ - толкова. Никой не може на сила да те накара да си купиш нещо или да пиеш определено лекарство, даже и доктора, дето ти го изписва. Къде е проблемът?

                          Рекламите и мен ме дразнят, някои направо ме вбесяват - Always държат първенството по тъпизъм например. Ама има дистанционно за тая работа - ако много искам да гледам някой филм без реклами, до сега не се е случвало да го няма на torrent.

                          А бълвоча ще продължава да ни залива отвсякъде. Приеми че на някои хора явно им е добре така. Преброй "риалититата", помъчи се да изгледаш по минута-две от всяко, и си вади изводите какви хора гледат, а по броя риалитита прецени какъв процент от хората са такива. Ми такива са - факт. Живей си живота както сам го виждаш. Нервенето е загуба на време.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Най-най-тъпа....

                            ... арабския свят ...
                            е много широко нещо, по-широко от Европа, примерно. Щото приликите между Южна Италия и Швейцария са доста по-малко от разликите. В интерес на истината никъде, на запад от Виена, не съм виждал реклами лекарства с рецепта. На бързи кредити - също (или не съм ги разбирал).

                            Коментар


                            • От: Най-най-тъпа....

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              Няма.
                              Хората четящи и мислещи,ще ме разберат.
                              Последно :
                              Тази година поскитах по света.Две неща за размисъл :
                              -Защо в арабския свят се продават лекарства само на Оригинални компании,там генерика няма,никаква?
                              -Защо никъде там не видях,чух реклама на какъвто и да е лекарствен продукт,без начение какъв е : Медицинско изделие,OTC?
                              Ако отворя една тема за лекарствата в Бг,ще я изтриете ли?
                              Убаво де, ама защо говориш 5за4?
                              Щото мога точка по точка с примери че нищо от написано не е вярно за тоя арабски свят?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Най-най-тъпа....

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Убаво де, ама защо говориш 5за4?
                                Щото мога точка по точка с примери че нищо от написано не е вярно за тоя арабски свят?
                                Давай,слушам те?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X