Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Най-най-тъпа....

    Една от най-тъпите реклами е на Ямболска Гроздова - Народна Ракия.
    http://www.vbox7.com/play:083349bc
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #62
      До: Най-най-тъпа....

      Рекламата на Дерби "А ти опитвал ли си газирана круша?" WTF?!

      Това ми звучи като:
      - Пил ли си скоч?
      - А ти пушил ли си кламери?....
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #63
        До: Най-най-тъпа....

        Срещу името на фирма за ремонт на хлидилници - Студ за всеки!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #64
          До: Най-най-тъпа....

          Тъй де :
          http://www.vbox7.com/play:2abe6b74

          Тая щуротия я засичах преди време доста често по няколко телевизии. Най-вероятно е е дипломната работа на студент - връзкар с познания в рекламата, граничеща с тази, на полуумрела гъгрица.
          Черно, мирише и разваля характера!

          Коментар


          • #65
            До: Най-най-тъпа....

            Е тоя проблем с месечния цикъл... и рекламите на дамски превръзки.
            Жените не могат да бъдат разбрани и осмислени.
            Но принципа:"опит-грешка", показва че най-малкия проблемм като ти тече е с какво да се попиваш.
            Нали кофтито е, че си в цикъл.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #66
              До: Най-най-тъпа....

              От новите има и готини и естествено те не са български.На Хайникен е много ценна.
              На Л*птен винаги е била много неизпипана рекламата.

              Коментар


              • #67
                До: Най-най-тъпа....

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                Не мога да повярвам, че пропуснахта идиотското кисело мляко на данон дето за 14 дни ти оправя стомаха и фигурата с помща на някаква странна бактерия.
                Само дето никой не споменава,че бактерията в Активията е със същия геном като на туберкулозата...Как пък никой не се сеща,че явно има някаква причина да не задържаш правилно храната,а по изкуствен начин всичко заминава...
                Пътят е целта.

                Коментар


                • #68
                  До: Най-най-тъпа....

                  Както и, че името на въпросната бактерия е търговска марка.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Най-най-тъпа....

                    Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                    Само дето никой не споменава,че бактерията в Активията е със същия геном като на туберкулозата...Как пък никой не се сеща,че явно има някаква причина да не задържаш правилно храната,а по изкуствен начин всичко заминава...
                    Аз от години съм голям консуматор на кисело мляко, поне по 250 кила годишно Щото оная бактерия не е само в Активията. Ако някой иска да изследва вредите и ползите от нея - аз съм доброволец за опитна мишка

                    Коментар


                    • #70
                      До: Най-най-тъпа....

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Аз от години съм голям консуматор на кисело мляко, поне по 250 кила годишно Щото оная бактерия не е само в Активията. Ако някой иска да изследва вредите и ползите от нея - аз съм доброволец за опитна мишка
                      Хахахахаха,повярвай ми,не ти трябва У нас надали някой някога ще го оповести официално...Както и за Кока Кола Лайт...Защо е забранена в повечето свят,а у нас се продава и с промоции даже...
                      Тук са твърде силно подкупни нещата,еле пък в хранителния бизнес.
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Най-най-тъпа....

                        Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                        Хахахахаха,повярвай ми,не ти трябва У нас надали някой някога ще го оповести официално...Както и за Кока Кола Лайт...Защо е забранена в повечето свят,а у нас се продава и с промоции даже...
                        Тук са твърде силно подкупни нещата,еле пък в хранителния бизнес.
                        Я кажи за кола лайт че ми стана интересно
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #72
                          До: Най-най-тъпа....

                          Предполагам става дума за аспартама/фенилалина/Е952/Е954 (май цялата серия Е95Х са такива). Те обаче не са само в лайта. Общо взето ги има в почти всички газирани безалкохолни. Особено по-евтините (и родно производство). Аз лично си избирам само питиета със захар или глюкозни сиропи.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Най-най-тъпа....

                            Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                            Предполагам става дума за аспартама/фенилалина/Е952/Е954 (май цялата серия Е95Х са такива). Те обаче не са само в лайта.
                            В западна Европа,лайта е забранена заради изключителното подпомагане на образуване на тумор в мозъка...В последствие я замениха за КК Зеро (нула),която била с друг вид подсладител...
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Най-най-тъпа....

                              Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                              В западна Европа,лайта е забранена заради изключителното подпомагане на образуване на тумор в мозъка...В последствие я замениха за КК Зеро (нула),която била с друг вид подсладител...
                              Добре че съм традиционалист и си пия нормалната кола
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #75
                                До: Най-най-тъпа....

                                Не знам за Кок-кола, обаче от няколко дни по радиото (конкретно Z-Rock, но предполагам, че и по доста други) върви една безумно тъпа и дразнеща реклама на Нескафе - Няк'ъФ шанхай и не знам си к'во.
                                То вярно, че аз 3 в 1 не пия по други съображения - просто веднъж прочетох съдържанието - ама тия направо ме убиват. Чудехме се с жената, дали фронталната лоботомия е задължително условия за работа в рекламния отдел на въпросната кафеджийска фирма или е само допълнителен бонус
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X