Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-най-тъпа....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Най-най-тъпа....

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    ...Фактът, че вече почти не се произвеждат истински джипки а разни изроди от вида Мусо, СангЙонг (и ги продават), че дори и реномираните производители произвежат повече паркетници а не джипки е показателен...
    Това е тъжната истина... истински джипки вече не се произвеждат... няма да се произвеждат и в обозримо бъдеще... Тесен потребителски сегмент, както биха се изразили професионалистите в бранша...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      До: Най-най-тъпа....

      Колега аз съм работил в две рекламни студиа и много добре знам за какво става въпрос! Тук не става въпрос за това дали рекламата е необходима - темата се измести! Тук става въпрос за отвращението от ТЪПАТА реклама. Колкото да секса и рекламата... няма начин - пробвай да продадеш лагери на майстори с голи каки... За да съм по-ясен няма начин с голи жени да ми продадеш сървър!!! Ако ще и св*рка да ми направят! Това е тезата за информирания потребител... И контра тезата разбира се - ако ще ми продаваш червила, най-добре да си хубава, руса (айде да не ми се обиждат - може и чернокоса...) и да се усмихваш през цялото време. Това е тезата за първичната реакция. За това освен за червила първични реакции гледам да не си позволявам. Пак казвам - този бизнес издържа семейства и най-малкото заради това е необходим, но не мисля да позволявам да ме заливат със всякаква помия само заради това!

      Мога смело да заявя, че рекламите на МТел ми харесват, макар понякога да са извън добрия тон на честната конкуренция - това не ми пречи да ползвам Глобул като мой мобилен оператор, защото ми е по-изгоден!

      Извинявам се - това не е реклама, а моето мнение - ако е неподходящо редактирайте, както е удобно.

      П.С. В допълнение - козметиката я оставям на жена си... Тя нещо не се трогва много ни от руси, ни от други...
      Последно редактирано от господин никой; 27-05-08, 14:32. Причина: Добавка...

      Коментар


      • #33
        До: Най-най-тъпа....

        Първоначално публикуван от nisanterano Преглед на мнение
        Ако някой изобрети устройство което автоматично да разпознава рекламите и да изключва или да намалява звука на телевизора или радиото , може да стане първия милионер с паметник издигнат от благодарните потребители като освободител на човечеството от досадната напаст-рекламите....Нужни са само малко пари и реклама на идеята !
        Такова "устройство" са измислили, но за съжаление само за Интернета а сега.
        http://adblockplus.org/en/
        Инсталирайте си тази програмка и после с нейна помощ почвате да блокирате всякакви реклами по сайтовете, които посещавате. При следващо посещение на същия сайт, рекламите вече са филтрирани и четете само полезните неща. Работи само за Firefox обаче.

        Коментар


        • #34
          До: Най-най-тъпа....

          Тъпата реклама е работеща в много по-голяма степен.
          Информираните, ерудирани и образовани хора, като теб са малцинство.
          Тази година за пръв път пуснах календари на фирмата с пейзажи и природни забележителности (без голи жени) и болшинството клиенти не искаха да ги вземат като подарък и почти всички си искат "мацките от миналата година"
          Прави си изводите сам.. Прав си, че сървър не се продава с голи мадами, (въпрос на таргетгрупа) но за сметка на това голите мадами продават куп неща, повече от успешно...
          Да си виждал шофьор на камион или автобус или работници в склад да си окачат в кабината или на стената плакат на Лондонската филхармония?
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #35
            До: Най-най-тъпа....

            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
            Най-тъпата реклама!
            Гробища. На надгробните камъни - реклами.
            "Тук почива еди-кой си, който редовно ползваше Дентал Плюс"
            "Тук почива еди-кой си, който реводно ядеше маргарин Рама"
            и така нататък. А най-накрая - камък, на който пише
            "Тук не почива никой, защото баща му редовно ползваше презервативи Дюрекс"
            Да, но това не е виц...
            "Тук не почива никой, защото баща му редовно ползваше презервативи GoodYear"

            Рекламно пано на гробищата в град в САЩ, в който е един от големите заводи на Гудиър - за съжаление не помня името на града.

            "До Чикаго и назад -100 години по-късно"
            Г.Данаилов (с)

            А защо във реклама на тоалетна хартия има пухкав заек?Какво общо има заека с тая хартия?Първия път когато видях тая реклама се сетих за една голяма глупост
            И аз първо за това се сетих.....

            И в тоя ред на мисли - ами детските филчета?
            Ами Картуун нетуърк?

            Какво възпитание? Какви постъпки? Какво ще чакаме от децата ни, които киснат непрекъснато пред ТВ-то?

            Аз също се старая да минимизирам вредното облъчване, но доколко ли успявам?

            И ако успея да държа синчето далеч от телевизора, то другарчетата от детската градина..

            Не знам, може би съм прекалено стар, но навремето далеч не беше така.
            Последно редактирано от cveti; 27-05-08, 19:52. Причина: Моля започвайте изреченията с главна буква.

            Коментар


            • #36
              До: Най-най-тъпа....

              Привет!
              Хм...тъпите реклами ли...има ги навсякъде...ето една и от мен...

              - Ако сте тридесет годишна и сте все още девствена...потърсете услугите на Хилти...Хилти център...еди кой си град...хилти пробива всичко...

              Майтап ама я забраниха...
              Смях се до сълзи когато я чух...тъпня...
              Кой знае кой перверзник я е измислил...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • #37
                До: Най-най-тъпа....

                Тъпото си е тъпо. Единственият му шанс е да го изрусиш. После не го мисли.(от женени с деца)
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #38
                  До: Най-най-тъпа....

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Тъпата реклама е работеща в много по-голяма степен.
                  Информираните, ерудирани и образовани хора, като теб са малцинство.
                  Тази година за пръв път пуснах календари на фирмата с пейзажи и природни забележителности (без голи жени) и болшинството клиенти не искаха да ги вземат като подарък и почти всички си искат "мацките от миналата година"
                  Прави си изводите сам.. Прав си, че сървър не се продава с голи мадами, (въпрос на таргетгрупа) но за сметка на това голите мадами продават куп неща, повече от успешно...
                  Да си виждал шофьор на камион или автобус или работници в склад да си окачат в кабината или на стената плакат на Лондонската филхармония?
                  Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                  Привет!
                  Хм...тъпите реклами ли...има ги навсякъде...ето една и от мен...

                  - Ако сте тридесет годишна и сте все още девствена...потърсете услугите на Хилти...Хилти център...еди кой си град...хилти пробива всичко...

                  Майтап ама я забраниха...
                  Смях се до сълзи когато я чух...тъпня...
                  Кой знае кой перверзник я е измислил...
                  Във всеки информиран, ерудиран и образован човек се крие по един простак (в някои и по двама) .Това е много добре известно на всички,свързани с рекламата-като прибавиш и останалите стават 100%.
                  0+

                  Коментар


                  • #39
                    До: Най-най-тъпа....

                    Темата съвсем се измести... Позволявам си последен пост офтопик, защото идеята беше съвсем друга. Съгласен съм с колегите, за това че тъпата рекалма стига лесно до масите (и столовете - например в механата ). Просто за мен това не означава, че трябва да я понасям! Горе дадох пример с МТел - не не работя за тях... Рекламите са им прости за разбиране и добре направени. В момента ми бяга, коя агенция ги прави, но от две-три години обират почти всички награди за телевизионна реклама на АРА. Ако не друго поне това мисля, че е хубаво да се гони. Защо всички рекламодатели си мислят, че децата и домакините (в България на практика няма такива - не познавам жени, които и да не работят) са оперирани от мозък??? Дразня се много от това - признавам си го в прав текст. Само защото са малки на възраст не могат да разберат, какви абсурди им сервират? Или защото се прибират смазани от работа не им пука каква помия им излива телевизора? О не! Не и за моята жена и за моето дете (деца - живот и здраве остават само 55 дни ). От известно време търпя само Evronews, Discovery и Hallmark....

                    Коментар


                    • #40
                      До: Най-най-тъпа....

                      Някога имах нещо общо с Мтел... И бих поспорил за рекламите, АРА и т.н.
                      Discovery също е демагогия и промиване на мозъци. Трябва да се гледа "между кадрите". Освен това ме дразни супернескопосният превод.
                      Около 10% са смислените филми там.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #41
                        До: Най-най-тъпа....

                        Колега,не говори само за АРА, там всичко предварително се знае и предварително е разпределено.Да си чулслучайно някоя агенция извън богоизбраните да печели нещо. Колкото и да е чудно дори и този конкурс е реклама -предварително написана и нагласена.
                        А всичко зависи от целта или таргета.Навремето ЕМ комплект имаше една прекрасна реклама за едни женски дупета и все още се помни тяхното име и се свързва с ауспусите.
                        Каквато аудиторията -такава и рекламата.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Най-най-тъпа....

                          Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                          Колега,не говори само за АРА, там всичко предварително се знае и предварително е разпределено.Да си чулслучайно някоя агенция извън богоизбраните да печели нещо. Колкото и да е чудно дори и този конкурс е реклама -предварително написана и нагласена.
                          А всичко зависи от целта или таргета.Навремето ЕМ комплект имаше една прекрасна реклама за едни женски дупета и все още се помни тяхното име и се свързва с ауспусите.
                          Каквато аудиторията -такава и рекламата.
                          +100
                          Много мога да пиша за АРА, ама нейсе... Не си струва...
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #43
                            До: Най-най-тъпа....

                            @Scrapheap - имаш лично...
                            @FLY FREE - споменах МТел и АРА, като пример - естествено, че всичко е нагласено и се знае предварително. Аз естествено въобще не помня името на агенцията или имената на другите - помня името на тази, която ми печата визитките.

                            Моля да спрем Spam-a (бел. а. Spam - марка американски консерви от 30-те години на миналия век).

                            Коментар


                            • #44
                              За рекламите скоито ни заливат телевизиите и простотията в тях.

                              Сещате се за какво иде реч. Тъпотията която ни залива ежедневно от телевизионния екран. Нали си спомняте "леля Мария" и нейните прахове за пране? Всъщност тази жена едва ли се казва Мария. По-вероятно е да е Севинч или Йълздъз, тъй като рекламата е турска. Ами онази: "Не сме се събрали, аз съм на мляко". И как да си го купиш това мляко-"Родопея"?!!! Или на "лидера в охранителния бранш-"АСО-Пирели". Минали са покрай лидера, ама не са се спрели. Дон Кихот, дето рекламира шпек "Санчо". А една от последните тъпотии е тази на водка "Мери джейн" с която искат да те убедят, че за да изчу..ш една готина, непозната мадама в дискотеката е тооолкова просто. Достатъчно е само да я хванеш за ръка и да я отведеш в тоалетната. А тази дивотия на Грозден: http://www.vbox7.com/play:e8f048fa С Преслава обаче ме кефи. На "Карнобатска мастика". http://www.vbox7.com/play:b808e8da Само ролята на онзи, с черните дрехи не мога да разбера каква е, ама нейсе. И тук говоря за рекламите по водещите телевизии, а за тези по кабеларките, тях не ги гледам, но ако случайно попадна на тях...брррррр. Направо ми се гади, а как ли пък не и да си купя рекламирания продукт.
                              Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 12-06-08, 17:11.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Най-най-тъпа....

                                Според мен, "тъпата" реклама няма нищо с целевата аудитория. Рекламата може да е предназначена за кварталните пияници и пак да не е "тъпа". А може да е в месечното "alumni" списание на лауреатите на нобелова премия и да е тъпа.

                                И проблемът не е даже в рекламните агенции, а в тези които приемат (плащат) рекламата. Ако на тях им харесват тъпи реклами, толкова по-зле за тях. И за тъпите потребители от всички целеви аудитории

                                А за да не отварям нова тема: ето няколко реклами които много ми харесват:

                                1. За мен тази е "връхта" на рекламната мисъл


                                2. "Мистър Пропър" също може да не "тъп"


                                Какво ще кажете за "priceless" рекламите на кредитни карти? Аха, веднага се сетихте за кои точно кредитни карти става въпрос

                                А какво ще кажете за тези?











                                Погледнете тази, колко мисъл има в полицая припикаващ храстите в ляво!



                                А колко много други реклами има дето ни кефят и ни се иска да си купим точно този продукт, независимо че не сме от целевата аудитория:



                                Голото тяло продава? Безусловно! Обаче, добрата идея съчетана с голо тяло продава още по-добре

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X