Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Особено на един конкретен ...
    Сега, то в рамките контекста на последното течение, би трябвало да е пределно ясно кого визираш, обаче с това:
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ...заради който се изнесоха доволно количество съфорумци... ...независимо дали има капацитета изобщо да каже нещо по въпроса, но виж да намери 98 линка плява във форума или в интернет - на това е цар.
    яснотата много сериозно се раколебава.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      ...яснотата много сериозно се раколебава.
      Подобни внушениЙ бяха многократно правени през годините тука, но винаги бях уверяван, че моЙте глупостиЙ не биха били в състояние да уязвят високото самочувствие на форумните кУр-и-феЙ.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Добре де , наистина ли се харесваш като се лигавиш непрекъснато? Знам че е трудно да пишеш толкова свински , ама и трудно се чете, пък колко дразни...
        Фиат Купе
        Опел Фронтера В
        Мицубиши Паджеро Пинин

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
          Добре де , наистина ли се харесваш като се лигавиш непрекъснато? Знам че е трудно да пишеш толкова свински , ама и трудно се чете, пък колко дразни...
          Ами явно логореята навлиза и в интернета....

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
            Добре де , наистина ли се харесваш като се лигавиш непрекъснато? Знам че е трудно да пишеш толкова свински , ама и трудно се чете, пък колко дразни...
            Пиша в стилЪт на форумЪт. На нивото на събеседниците общо взето. Щото първите години отнесох бая подигравки за "подреден изказ". Мога и цитати да приведа.
            Грамотността и възпитанието определено не са на почит тук. Па пази боже някаква обща култура.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Нящо, като някакво дежавю ми иде тоз диалог.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Пиша в стилЪт на форумЪт. На нивото на събеседниците общо взето. Щото първите години отнесох бая подигравки за "подреден изказ". Мога и цитати да приведа.
                Грамотността и възпитанието определено не са на почит тук. Па пази боже някаква обща култура.
                Определено преиграваш и дразниш ненужно когото можеш! Не е нужно, не ти и отива!
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  "успѣхъ: срѣденъ..."

                  Азъ не бихъ сѫ гордѣлъ с дѣдо - тройкаджия, ама ти си знаЙш...


                  Ще ми е доста интересно да видя дипломите на дядо ти, а защо не и на баща ти, а защо не и твоята.
                  А относно тройкаджиите - предпочитам ги пред отличниците зубрачи, дето не знаят за какво иде реч, ама са назубрили матряла.

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Пиша в стилЪт на форумЪт. На нивото на събеседниците общо взето. Щото първите години отнесох бая подигравки за "подреден изказ". Мога и цитати да приведа.
                    Грамотността и възпитанието определено не са на почит тук. Па пази боже някаква обща култура.

                    А като си толкова над нивото на форума - чий го дириш тука?
                    Бълвочите дето ги списваш спокойно може да ги изливаш в Дир-а или БГМама.
                    Фиат Купе
                    Опел Фронтера В
                    Мицубиши Паджеро Пинин

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                      А като си толкова над нивото на форума - чий го дириш тука?
                      Бълвочите дето ги списваш спокойно може да ги изливаш в Дир-а или БГМама.
                      Ми не ги чети.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Ще ми е доста интересно да видя дипломите на дядо ти, а защо не и на баща ти, а защо не и твоята.
                        А относно тройкаджиите - предпочитам ги пред отличниците зубрачи, дето не знаят за какво иде реч, ама са назубрили матряла.
                        Може и са все отлични, представи си, ма няма да ги пусна във форума. Отбор потомствени отличници, инжИнерю Пенчо, аз например съм завършил два университета cum laude, ма ти не ги разбираш тия работи. За тебе хора като бай ти Гагич са зубрачи, нали?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Ми не ги чети.
                          Няма ли да проявиш малко милост към създателите на този форум, и да не им пълниш сървърите с боклук?

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Няма ли да проявиш малко милост към създателите на този форум, и да не им пълниш сървърите с боклук?
                            ИнжИнерю Пенчо (да напомня, че ти поиска така да се обръщам към тебе), та инжИнерю Пенчо, ако този форум не искаше регистрация, за да виждаш картинките и да отваряш линковете в постовете, ако не искаше статус "утвърден участник", за да се отварят техническите раздели, аз най-вероятно нямаше нито да се регистрирам, нито да пиша в него (щото това бях посъветван - пиши, пиши и ще почнат да ти се отварят разделите "Систематизирана информация" и т.н.). Знаеш ли в колко други форуми влизам просто за да чета, което ме интересува? Ся, че има някакви самовлюбени героЙ тука, дето скачат на всичко, което си позволя да споделя или попитам, с единствената цел да докажат те колко били умни, а аз - колко проЗт, аз какво съм им виновен? Особено, че е обратното?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Аз пък имам един въпрос по темата.... на село имам едно колело бегач с 3 скорости с бая високи гуми и надпис Мустанг на него. Та въпроса е тая марка българска ли е била или не?
                              0-

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ИнжИнерю Пенчо (да напомня, че ти поиска така да се обръщам към тебе), та инжИнерю Пенчо, ако този форум не искаше регистрация, за да виждаш картинките и да отваряш линковете в постовете, ако не искаше статус "утвърден участник", за да се отварят техническите раздели, аз най-вероятно нямаше нито да се регистрирам, нито да пиша в него (щото това бях посъветван - пиши, пиши и ще почнат да ти се отварят разделите "Систематизирана информация" и т.н.). Знаеш ли в колко други форуми влизам просто за да чета, което ме интересува? Ся, че има някакви самовлюбени героЙ тука, дето скачат на всичко, което си позволя да споделя или попитам, с единствената цел да докажат те колко били умни, а аз - колко проЗт, аз какво съм им виновен? Особено, че е обратното?
                                Баси, ти вЕрно живееш в интернета.
                                Мислех, че само по филмите го има, ама явно греша.
                                Сполай ти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X