Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
    ...

    Ще за форум и модерация?!? И не е чудно, че офроуд обществото се изнася към Фейсбук! Това ли се цели?
    Офроуд? И модерация? Ще умра... Нещо като суха вода. Демек или не е суха, или само се мисли за вода. Даже фейсбук и общество по си прилягат. Ма вие си продължавайте, какво толкова.

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
      Не знам защо се позволява на един "палячо" да развали една хубава тема! Поредната......
      Вече втръсна с 'Правопис' и "долу Русия" във всяка тема. Нищо друго никъде не споделя, подиграва се, заяжда се и все "ощипан" го играе!

      Ще за форум и модерация?!? И не е чудно, че офроуд обществото се изнася към Фейсбук! Това ли се цели?
      Аз вече го приемам като форумен експеримент. То това като изпитание на: - граница на търпимост, дебелокожие, ниво на самоконтрол, толерантност...

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Гонили сме капли, за обръч на пазара бъчварите ни гонеха с дъгите. Но в Сф не беше на мода.
        Я, не сме били само ние загубени да бягаме след колелото.
        А да сте играли на кибритени хартийки? Горната корица на кибрита се отделяше като голяма ценност, колкото повече толкова повече, после на новия асфалт чертаем кръгче, мерим пет крачки и чертаем черта. Всеки залага в кръга, като имаше неписано правило коя хартийка колко чини, теглим чоп и от чертата с платненка по кръга. Каквото извадиш - твое е.

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
          Не знам защо се позволява на един "палячо" да развали една хубава тема! Поредната......
          Вече втръсна с 'Правопис' и "долу Русия" във всяка тема. Нищо друго никъде не споделя, подиграва се, заяжда се и все "ощипан" го играе!

          Ще за форум и модерация?!? И не е чудно, че офроуд обществото се изнася към Фейсбук! Това ли се цели?
          Ти па си един виден представѝтел на "офроуд-обществото"...
          Я се напъни, та прочети къде какво съм писал?
          В тази тема - че виниловите плочи са по-добър звуконосител. Веднага скочи форумен курифей да ми обяснява колко съм тъп. Именно с този тон и с такива думи! Надменно, надуто, арогантно, направо плачещ да му отида на гости тази вечер.
          Намери ми една тема, където да съм написал "долу Русия" ?!
          По-голям русофил от мен в този форум е може би само Бузината.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Ти па си един виден представѝтел на "офроуд-обществото"...
            Я се напъни, та прочети къде какво съм писал?
            В тази тема - че виниловите плочи са по-добър звуконосител. Веднага скочи форумен курифей да ми обяснява колко съм тъп. Именно с този тон и с такива думи! Надменно, надуто, арогантно, направо плачещ да му отида на гости тази вечер.
            Намери ми една тема, където да съм написал "долу Русия" ?!
            По-голям русофил от мен в този форум е може би само Бузината.
            Трябва да знаеш кога да спреш!
            Умен си, начетен си, но защо се държиш по този отвратителен начин, не знам! Не ме интересува, но и няма да го приема!
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Липсва му публика и внимание - дежурният шут на форума. Щом го влече да го споменават с хубаво - успех , комплексите дето ги избива обаче си личат от далече.
              Фиат Купе
              Опел Фронтера В
              Мицубиши Паджеро Пинин

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                ...Умен си, начетен си, но защо се държиш по този отвратителен начин, не знам! Не ме интересува...
                Хем се чудиш защо , хем пък не те интересува .

                ..обаче въпреки това (че не те интересува) , аз ще ти кажа : за да дразни здравите сили .
                Ама то нормално - какво да очакваш от един еврогейски соросоЙд .. а пък като прибавиш и начетен , та хептен !
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  За инжИ/Енерите, може би, но по принцип има променени. Аре, да го навържем и към темата... та, преди повече от 29 години не си спомням да имаше мениджъри. За сметка на това, менажери имаше. Странно, но менажерия си остана, ама менажерите изчезнаха. Англицизирането на термините, може би ще доведе и до енжинери и къмпютри, а може и някой да навърже две и две, та магнетофон да стане магнитофон.
                  Черкви- църкви... жив език, ко да го прайш?
                  Да ти кажа, езикът не че не се развива, но това са примери поскоро на "навиване". Колкото до "англицизирането на термините", забелязва се една интересна тенденция - да се набляга на английския, преди - на едно, дори базово ниво - да се владе български.
                  Например, на мен вече ми писна да се занимавам с "полуавтоматични карабини" да кажем.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    Не знам защо се позволява на един "палячо" да развали една хубава тема! Поредната......
                    Вече втръсна с 'Правопис' и "долу Русия" във всяка тема. Нищо друго никъде не споделя, подиграва се, заяжда се и все "ощипан" го играе!

                    Ще за форум и модерация?!? И не е чудно, че офроуд обществото се изнася към Фейсбук! Това ли се цели?
                    Мен ми напомня за едни от тъмните сили, доста разпостранени в България, само дето са по-нискоинтелигентни.Но на тях също вина по никакъв начин не можеш да им вмениш, те са над нещата.

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      аз ще ти кажа : за да дразни здравите сили...
                      Точно па в тая тема изобщо не съм дразнил здравите сили.
                      Работата заприличва на:
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                        ...Мен ми напомня за едни от тъмните сили, доста разпостранени в България, само дето са по-нискоинтелигентни....
                        - горяните ?
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        ...Точно па в тая тема изобщо не съм дразнил здравите сили. ...
                        Да бе , да!
                        Последно редактирано от Vlado_Ts; 05-02-19, 21:17.
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Не точно, на тях вина са им вменили, дори и в повече.За други става въпрос

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Да ти кажа, езикът не че не се развива, но това са примери поскоро на "навиване". Колкото до "англицизирането на термините", забелязва се една интересна тенденция - да се набляга на английския, преди - на едно, дори базово ниво - да се владе български.
                            Например, на мен вече ми писна да се занимавам с "полуавтоматични карабини" да кажем.
                            Вече не е марка, ми е бранд, не подновяваш, ами ъпдейтваш, не надграждаш - ъпгрейтваш, няма идеи, има креативност, не е вехто а е винтидж...
                            Луда работа, ма няма накъде, ще се учим.

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                              Бълвочите дето ги списваш спокойно може да ги изливаш в БГМама.
                              А не не съм съгласен, мамата е готин и полезен форум за детски работи и разни здравословни. Даже е и сериозен. Е чети скедващите писания и ще се увериш, че е така.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                                Вече не е марка, ми е бранд, не подновяваш, ами ъпдейтваш, не надграждаш - ъпгрейтваш, няма идеи, има креативност, не е вехто а е винтидж...
                                Луда работа, ма няма накъде, ще се учим.
                                Е така е . По-рано пък бяха калодки , тарелки , шатуни , тоя по-дълговечен , оня пък по-късовечен ...
                                все си се учим ...
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X