От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)
Август месец 71-ва бях в Созопол, къмпинг "Каваците" и се готвех да влизам н казармата.
Август месец 71-ва бях в Созопол, къмпинг "Каваците" и се готвех да влизам н казармата.
Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар