Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
    Мехури от изгаряне могат да се получат и сега и в България посред лято и тук в Нова Зеландия без да има радиоактивно облъчване...
    Именно, точно това и ти се случило тогава.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Ако не слезеш от метлата ще се намерят хора и за други работи. Може ли да смъкнеш оборотите до някакъв тон съвместим с неупотребата на административни форумни инструменти. Зер със сегашната скорост следващия завой ще ти се окаже труден...
      Хайде кажи си го направо, че много Те сърбят ръцете и пръстите да ме цъкнеш : BAN и да Ти е мирна главата! Нямаш грижа ! Мога и сам да се махна не е проблем! Ама си достави удоволствието и си свърши "дълга"!
      И да Ти кажа- няма да ме уплашиш изобщо!




      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
        Хайде кажи си го направо, че много Те сърбят ръцете и пръстите да ме цъкнеш : BAN и да Ти е мирна главата! Нямаш грижа ! Мога и сам да се махна не е проблем! Ама си достави удоволствието и си свърши "дълга"!
        И да Ти кажа- няма да ме уплашиш изобщо!




        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Добре, де, така и не обясни елементарно как се е получило това изгаряне заради Чернобил. И как така само на вас се е случило, а не е било масово.

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Дрън дрън. Ако изпитвах удоволствие от бан - нямаше да имам правото да го правя. Просто наближаваш момент когато да те банна ще отнеме по-малко усилие от това да ти трия глупостите.

          Или се стягай и прояви поне елементарно уважение кък хората с които общуваш, или си носи последствията. Ако си мислиш че си първия чувствителник съшит от клитори дето и вятъра му крив - жестоко се лъжеш. Свикнали сме ви на всякакви. Най-вече на такива дето логореята ви удря и оревавате орталъка все СЛЕД като обещаете че повече няма да стъпите тук.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Това за клитори и логорея не го разбрах много и особено някак не мога да го свържа с предходното напътствие за респект от кого към кого и за какъв респект говорим след като Goblin си позволява също такова фамилиарничене и заплахи. Малко несериозно звучи. Няма проблем да не пиша не се притеснявай, няма да Ти създавам повече главоболия. Аз поисках да си затрия профила,но се оказа, че такава опция няма. Тогава няма да пиша и това е!
            Спокойна вечер.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Респект към хората които уважават другите имам в изобилие. За останалите - има нюанси. Жив и здрав.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Добре, де, така и не обясни елементарно как се е получило това изгаряне заради Чернобил. И как така само на вас се е случило, а не е било масово.
                Вярно ли чакаш отговор? Аз мога да измисля нещо - радиацията незнайно как е създала лупа от въздуха с фокус на тази същата лупа върху полето до Равда. Съответно фокусира слънчевите лъчи и воала!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Респект към хората които уважават другите имам в изобилие. За останалите - има нюанси. Жив и здрав.
                  Разбрах вече нюансите. 15 наказателни точки в Твоя полза и защита от Колегата Ти SilverFox. Явно сте много задружни тук. Няма проблем. Сега е вече ред на BAN.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Последно редактирано от VIKING_WARRIOR; 01-08-16, 03:02.

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                    ...Сега е вече ред на BAN.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Нямаш проблем. Мир да има.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Ами направете го и да мирясаме всички.
                      И да сте доволни и вие.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Мммм... тц.
                        Прекалено много ти се иска.

                        Я по-скоро да те сложа на бебешки режим. Ще ти одобряваме мненията ако си струват. За бан все пак трябва да те вземем на сериозно.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Viking, ако са ви излезнали мехури от радиация,до обяд половината отряд щеше да е в болница в която нямаше да знаят какво да ви правят,другата половина щеше да си е издрайфала червата със всички съпътстващи симптоми и последващи проблеми.Преди две години февруари месец изгорях в Златни пясъци,докъто теглехме едни оптични магистрали.Във вашия случай,детска кожа,изнежена след зимата,изложена на слънце за един ден е достатъчно.
                          Спомням си че в едни изотопни кладенци,лъчението беше почти два пъти по ниско като стойност,отколкото фона горе по улиците във тец2
                          Та не приписвай магични свойства на радиационния облак
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Ами то ако си на етапа мехури от радиация в болницата вече няма какво да направят . Обезболяващи и колкото изкараш .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                              Говорим за месец Април. Няма как да стане това....
                              Има и още как. А другото са митове и легенди. Радиационни изгаряния (от йонизираща радиация) в България - дрън, дрън. То тогава в Скандинавия, която беше повече засегната поради преобладаващата по онова време посока на пренос на въздушните маси, трябваше да светнат като крушки.

                              Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
                              Хайде кажи си го направо, че много Те сърбят ръцете и пръстите да ме цъкнеш : BAN и да Ти е мирна главата! Нямаш грижа ! Мога и сам да се махна не е проблем! Ама си достави удоволствието и си свърши "дълга"!
                              И да Ти кажа- няма да ме уплашиш изобщо!
                              Що не вземеш да спреш с маниерите на разлигавена госпожичка и да не занимваш повече форума със себе си?!? С тия пози "Ей сега ще ме баннете, ама на мене не ми пука" няма да впечатлиш никого. Като не ти харесва тук, недей да пускаш уведомления до администраторите да ти забранят достъпа, ами цъкни горе в десния ъгъл на бутончето "Изход" и, както се пееше в една песен, "Hit the road Jack ..."
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-08-16, 17:13.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                ....Във вашия случай,детска кожа,изнежена след зимата,изложена на слънце за един ден е достатъчно...
                                Баш тва е диагнозата,ама се изписаа две страници глупости...Дет вика Станьо,с меури от "радиация" еднакво помага и болницата и църквата...
                                Аз съм на 50 и до сега съм стриган нула номер точно два пъти.И двата пъти през септември.И двата пъти съм ги запомнил с обриви по тила.А имам кожа кат сиганин прекарал четири смени на море...не почервенявам а ставам все по черен...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X