Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    За 20 000 лв. некой кокошарник от плет и кал с навес, в някое трънско село, сигурно може да се купи...

    Е ти па ся претенции . Нали не си глезено сукалче

    Преди 2-3 години, в село Голям Дервент - Елховско , ми предлагаха къща, с двор, гараж и стопански постройки за 500 лева. Покрива беше здрав, дограмите за смяна . Влязох в двора да питам за малко вода. Бабата каза че случайно съм я уцелил, щото се изместила при децата , след като дядото се споминал. Тя нямала сили вече да работи , а децаа имали бизнес и не се интересували от имотите.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Да ти кажа това се е случвало доста от преди панелното строителство Данни има още от когато въобще е нямало строителство а хората са ползвали на готово пещерите Както казваше един колега за една негова комшийка на времето оплака ми се че мъжа и много рядко се сещал за нея и той от съжаление така десетина години
      Мислех да дам пример, несвъзан с темата, ама като се замисля, съвсем си е по темата.
      Туй "от съжаление", не звучи добре. Аз съм го нарекъл " добри дела" (и ми изскачат сума стари вицове).
      Който не знае вица за Свети Петър, Иванчо и добрите му дела на портите на рая
      Последно редактирано от bogilloff; 09-08-16, 08:37.
      ОФБ ДБ X22SE
      Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Е ти па ся претенции . Нали не си глезено сукалче

        Преди 2-3 години, в село Голям Дервент - Елховско , ми предлагаха къща, с двор, гараж и стопански постройки за 500 лева. Покрива беше здрав, дограмите за смяна . Влязох в двора да питам за малко вода. Бабата каза че случайно съм я уцелил, щото се изместила при децата , след като дядото се споминал. Тя нямала сили вече да работи , а децаа имали бизнес и не се интересували от имотите.
        И? Грабна ли я къщата? Видно, нещо не живееш там?
        По Тааааатово (эх, отронена сълза) време, в село Емона , да онуй при нос Емине, кмето продаваше изоставени къщи по 20 лв. Но-о-о-о-о, при условие да станеш ЖИТЕЛ на село Емона. Някой не Ванга, ми не знам какъв е трябвало да бъде, да се прежали за 10-на години и след промените да шитне къщата со се парцело на курортисти за 200 000 евро.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Имам стари хора , за които трябва да се грижа. След време , когат оприключат земния си път , ще потърся пак подобна оферта и ще я приема , бъди сигурен .
          Ако ми намериш някой, сега да ми продаде, изоставена къща за 20 "жълтици" вземам я одма и не с идеята да я продавам след 10-20 години .
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            За 20 000 лв. некой кокошарник от плет и кал с навес, в някое трънско село, сигурно може да се купи...
            Пробвай по района на Недокланов.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Пробвай по района на Недокланов.
              Интересно. Там защо е толкова евтино?

              В моите представи има значително по-безпреспективни райони с по-високи цени. Северозапада примерно.

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Интересно. Там защо е толкова евтино?
                Не съм разсъждавал в/у това и не мога да кажа.
                Има, излизат добри имоти, грубо казано около Янтра. Къща соц строителство с достатъчен двор може да се намери за около 10. Разбира се, ако ще живееш там има нужда от ремонтни дейности, но е добра база. От типа, които споменава гагич, но с доста солидни дворове, излизат за без пари. По 3 примерно, а дори и за 1.5 с 2-3дка място, което си е земя без пари.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Ако ми намериш някой, сега да ми продаде, изоставена къща за 20 "жълтици" вземам я одма и не с идеята да я продавам след 10-20 години .
                  За тия парE минимум 100 квадрата масивна с минимум два декара двор. С един дребен кусур, в 30 километровата зона около АЕЦ-а. По едно време се бях замислил, ама спрях да светя и ми мина...
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                    За тия парE минимум 100 квадрата масивна с минимум два декара двор. С един дребен кусур, в 30 километровата зона около АЕЦ-а. По едно време се бях замислил, ама спрях да светя и ми мина...
                    Може ли офертата на лично?

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Интересно. Там защо е толкова евтино?

                      В моите представи има значително по-безпреспективни райони с по-високи цени. Северозапада примерно.
                      Много е просто. Българина освобождава терена. Колкото и да и взиме сега на селска къща все е нещо. След 5 - 6 г. къщата ще е разграбена, съборена .... и няма да струва нищо. В тая ситуация процъфтява СОТ-аджийски бизнес в селата между търново и русе. Плащат се по 20-40 лв месечно за охрана на необитаеми къщи, с надеждата някой да ги купи. Не виждам кой. В по-забутаните селца, ако успеят дя продадат за 5к, банкет ще направят.
                      ОФБ ДБ X22SE
                      Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
                        След 5 - 6 г. къщата ще е разграбена, съборена .... и няма да струва нищо.
                        Зависи, има си прилични села, където няма да е разграбена, а съборена единствено ако собственика си я събори. Та в тия села живота може и да не е като в големия град, но никак не е лош. Особено за по-предприемчивите и работливи хора. Но темата е за друго.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Може ли офертата на лично?
                          Ааааа недей злопотребява със служебното положение Първи бях аз
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Е то тогава се купува цяло село. Особено ако се направи с акъл нещата ще светнат.
                            Примерно аз фирма юли и пако с 500 служителя - купувам село Хуево, пускам читав нет и си преселвам термитите там да работят. За тия пестин термита ще трябват поне още стотина калинки за кръчми, магазини, фризьорски салон и так далее. Даже мога и да изкяра некой друг милион € по програма за дрън дрън на западнали региони.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Е то тогава се купува цяло село. Особено ако се направи с акъл нещата ще светнат.
                              Примерно аз фирма юли и пако с 500 служителя - купувам село Хуево, пускам читав нет и си преселвам термитите там да работят. За тия пестин термита ще трябват поне още стотина калинки за кръчми, магазини, фризьорски салон и так далее. Даже мога и да изкяра некой друг милион € по програма за дрън дрън на западнали региони.
                              Спокойно можеш да създадеш пирамида, имаш си и готова концепция. Аз участвам.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Може ли офертата на лично?
                                На прима виста:

                                http://olx.bg/ad/prodazhba-ID6405C.html#7491077581

                                Иначе си требе обикаляне на място, хората още не са много в час с интернета там. Гледал съм за приятел подобна къща в с. Крушовица за по- малко от четвърт на тая цена.

                                П.С. Надявам се 20 жълтици да не е означавало 20 Уева?
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X