Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кефа на Стефан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За кефа на Стефан

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Демек супермаркета е в Бг
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:289.4 КБ
ID:5811263
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • От: За кефа на Стефан

      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
      надпис на руски език
      Ти май скоро не си ходил във ВНР или БНР ?

      Коментар


      • От: За кефа на Стефан

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ти май скоро не си ходил във ВНР или БНР ?
        Че не съм, не съм(морето не ми понася), но ВНР/БНР :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:160.6 КБ
ID:5811264

        и чак пък да няма една цена(или поне надпис) на български :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled2.jpg
Прегледи:1
Размер:340.6 КБ
ID:5811265

        ПП.Въпросната кифла съм я засичал из тубата(има цяла поредица от ролики) и съм 99% сигурен, че иначе живее в София.
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • От: За кефа на Стефан

          Живеели са до преди година. Сега са в Питер, мъжа и намерил по-добра работа там.
          Супера за който става въпрос е в Петербург, голяма верига "Лента", подобна на Билата.
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • От: За кефа на Стефан

            Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
            Супера за който става въпрос е в Петербург, голяма верига "Лента", подобна на Билата.
            Скро и у нас ще има
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: За кефа на Стефан

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Ти май скоро не си ходил във ВНР или БНР ?
              А это что такое?
              Варненская казачка...
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: За кефа на Стефан

                Това ще да е Русия. Не друго, ами Лента още си нямаме.

                Коментар


                • От: За кефа на Стефан

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  А это что такое?
                  Варненская казачка...
                  Такаааа. След като никой явно не знае, попитах презряния във форумЪт иСтОчник.
                  Кърти миФки. Никога не е късно човек да научи нещо:

                  Ва́рна — село, административный центр Варненского района Челябинской области России. Расположено на юге области, в 217 км к югу от Челябинска, на реке Тогузак (Нижний Тогузак). Железнодорожная станция Тамерлан... Село основано в 1843 году как военно-сторожевое поселение татар-казаков ... Оно названо в честь взятия русскими войсками у турок в 1828 году во время русско-турецкой войны 1828—1829 годов болгарской крепости Варна.
                  Внимание! Вафла-трепач:

                  Наряду с другими сёлами юга Челябинской области (Чесма, Берлин, Париж, Порт-Артур, Лейпциг, Бреды, Фершампенуаз, Арсинский, Кассельский…) было названо в память побед российской армии
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: За кефа на Стефан

                    Бе да зема да го бапна на Каката, А!??

                    п.п. Аууу За предишната Кака идеше реч. Не тая на Бобката.
                    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 30-03-19, 18:53.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • Нещо свежо!

                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • sek.1
                        sek.1 коментира
                        Редактиране на коментар
                        И УАЗа същия като на Стефан.

                      • Ясен
                        Ясен коментира
                        Редактиране на коментар
                        УАЗа само отвътре е като на Стефан. Отвън е буханка.

                      • Веско
                        Веско коментира
                        Редактиране на коментар
                        Има УАЗ стандартен в предпоследния кадър - варио към общ план, в дясно до къщите

                    • Задвижването е като на неговия Разработил го е като млад БАНски старец и лично го е мъкнал до Байконур Дава и едно с багирата сам да си го сглобиш
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • Село на мансите.
                        Лято - децата са във ваканция, и въртолета Ми-8 се запилял в отпуска.
                        Уличния автомат е спътников телефон. 2 рубли за минута. Пакет цигари струва 200.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • Там буханката е чисто вътрешноградски транспорт, до съседната стая. Всяка къщичка е една стая. Вътре има разни неща, но във всяка има грамадни котки и котараци, в някои и по много малки котета. Всяко семейство има десетина къщички, в нещо като кръг. И много деца.
                          Жените и момичетата са много-много срамежливи, мъжете и момченцата силно не обичат градските - бракониерстват рибата, плашат добитъка в гората, тъпчат гъбите. Други бели не могат да направят, освен с рибата - в гората не оцеляват. "Не знаем защо, не не сме ги виждали, нито труповете им", съвършенно безстрастно, като индианците от детските книжки. Критерият за "градски" е странен, и съвпада по-скоро с "пиян баровец", отколкото с "турист". Това е районът на Ивдиллаг - затворите около град Ивдил, без съмнение са виждали всякакви типове. И сега там има грамадни лагери пълни с криминални, главно от големите градове. Все едно няма къде да избягат.
                          Ма това е друга история.
                          А междуселския транспорт е на бързи като светлината Виетнамки, които не се забавят и във водата до стъклата на кабината. Оплакват се, че било бавно, щото лято. Друго си било през зимата, с моторните шейни.

                          Коментар


                          • Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=wzSp...8C%D0%B5%D0%B2
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X