Обява

Свий
Няма добавени обяви.

27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

    Здравей,Колега!
    Цената за 1бр.трубка със 5 пинов жак е от порядъка на 35лв.максимум 40лв.Но само по поръчка инак не ги поддържам в наличност!Ако имаш интерес пиши било и за друг модел трубки!Изпращам до всяка точка на България с наложен платеж по Еконт!
    Поздрави!!

    Коментар


    • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

      Здравейте колеги!
      В Англия съм. Купих си CB станция COBRA UK 25 LTD ST със изгорял транзистор на крайното стъпало но тия дни ще го сменя,Преди това купих една Midland 77104GTL пак с проблемчета,оправих я но се оказа само UK канали и ще я продам.
      Та след 20тина дни ще пътуваме за БГ . Тия дни ще й купя на Кобрата антена ,двуумя се между магнитна и около 75см дълга или 95см дълга и 3тия вариант е 1.55м закрепена отзад на вана със скоба за стълбата примерно . Мисля най дългата но пък не е ли много неудобна (влизане по гаражи или ниските дървета) май работата ще е свали сложи....
      Дайте мнение моля.
      Също из БГ на кои канали мога да се чуя с вас?
      Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

      Коментар


      • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

        Първоначално публикуван от IVO-AIR Преглед на мнение
        Здравейте колеги!
        В Англия съм. Купих си CB станция COBRA UK 25 LTD ST със изгорял транзистор на крайното стъпало но тия дни ще го сменя,Преди това купих една Midland 77104GTL пак с проблемчета,оправих я но се оказа само UK канали и ще я продам.
        Та след 20тина дни ще пътуваме за БГ . Тия дни ще й купя на Кобрата антена ,двуумя се между магнитна и около 75см дълга или 95см дълга и 3тия вариант е 1.55м закрепена отзад на вана със скоба за стълбата примерно . Мисля най дългата но пък не е ли много неудобна (влизане по гаражи или ниските дървета) май работата ще е свали сложи....
        Дайте мнение моля.
        Също из БГ на кои канали мога да се чуя с вас?
        В БГ и навън се ползва 25ти канал включително Тираджийте.Аз съм с 90см магнитна антена и съм доволен,иначе имам излишни магнитни,60см,155см и 203см,които са ми за продаване и са нови,но цената няма да е като за нова.

        Коментар


        • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

          Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
          ...иначе имам излишни магнитни,60см,155см и 203см,които са ми за продаване и са нови,но цената няма да е като за нова.
          ..сподели цената им, моля те.
          Тя ще определи и интереса към тях.

          Коментар


          • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            ..сподели цената им, моля те.
            Тя ще определи и интереса към тях.
            ...............
            Последно редактирано от nickbochev; 18-04-12, 19:42. Причина: Гена, настоящата тема не е място за продажба, има друг раздел за това.

            Коментар


            • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

              Колеги, интересува ме в София има ли съфорумници които ползват СВ, че ми изпада една станция без пари та се чудя дали да не си я сложа в джипа?Другото ми питане е за антена и кабел, че наи вероятно няма, откъде мога да си купя?

              П.П. Опа сега видях предложението на колегата Гена.Ако още е валидно се интересувам от 155 см и дали е само антена или има и кабел?
              Борис 0888 999 едно едно9
              PATROL Y260 RB30S

              Коментар


              • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                Колеги аз съм в София до петък. Имам CB в джипката. Запознах се с половината радиолюбители вчера и днес. Правим връзка на 25 или 26 канал.Запознах се с човек който ми донастрои станцията за още 1-2вата повече и му оставих и другата ми станция на ремонт. Иска ли някой да поговорим по СВ-тата ?
                Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

                Коментар


                • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                  Антената е с кабел-пълен комплект

                  Коментар


                  • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                    Мисля, че утре или най-късно вдругиден ще взема станцията и ще пиша дали имам нужда от антената.Поздрави!
                    Борис 0888 999 едно едно9
                    PATROL Y260 RB30S

                    Коментар


                    • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                      Гена. Някоя от антените да е сириус 5000? Ако да ,купувам я
                      Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

                      Коментар


                      • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                        Радиостанцията се оказа Максон пм 160, та сега се чудя какви са ми възможностите да я ползвам.Май трябва курс за да я ползвам
                        Борис 0888 999 едно едно9
                        PATROL Y260 RB30S

                        Коментар


                        • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                          Тя е таксиджииска станция. Не е СВ. Работи на други чистоти. Тази ли е? http://www.pas-communications.co.uk/...s/maxon/index2[12].html
                          Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

                          Коментар


                          • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                            Не ми отваря линка ама ето яНатиснете снимката за да я уголемите

Име:pmr_maxon_pm160.jpg
Прегледи:1
Размер:26.6 КБ
ID:5366886
                            Дали може да се преработи на 27 Mhz?
                            Борис 0888 999 едно едно9
                            PATROL Y260 RB30S

                            Коментар


                            • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                              Не. Трябва ти друга. Тази е на към 150мх. Можеш с такситата да си говориш
                              Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

                              Коментар


                              • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                                Благодаря за инфото ,колега.Ще се продава
                                Борис 0888 999 едно едно9
                                PATROL Y260 RB30S

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X