Обява

Свий
Няма добавени обяви.

27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

    Колеги нека изберем някакъв канал от СВ-то за общо ползване както е 8-и за PMR-а аз скоро ще си монтирам една станция в джипката след това ще оказвам съдеиствие за монтаж, ако и някой друг реши да си сложи . Хубаво е да е някой от средните канали заради КСВ-то например 16-ти е 27.155 МХц , ако някой е наясно с ефира моля да даде съвет уж не останаха таксиджии на СВ тираджиите май са на 25-ти .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

      За съм за средните. И моята е настроена на отимално 24 канал. Сега на събора не видях много колеги с СВ. Единствено имаше мисля от Добрич, но те си бяха цял екип и по рекламите се виждаше, че имат сервиз и пътна помощ. МОже би затова ги ползват.
      Хайде да се рзберем поне нашият район тук да е на един канал. Мисля, че в Пловдив има и други със СВ. Казвайте канала, аз съм винаги за!!!
      LZ1AID

      Коментар


      • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

        Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
        За съм за средните. И моята е настроена на отимално 24 канал. Сега на събора не видях много колеги с СВ. Единствено имаше мисля от Добрич, но те си бяха цял екип и по рекламите се виждаше, че имат сервиз и пътна помощ. МОже би затова ги ползват.
        Хайде да се рзберем поне нашият район тук да е на един канал. Мисля, че в Пловдив има и други със СВ. Казвайте канала, аз съм винаги за!!!
        Аз предлагам 16 за цялата страна казвайте , ако има съображения .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • До: 27 Mhz някой ползва ли?

          Първоначално публикуван от ji4kajiata Преглед на мнение
          Здравей, може ли да ми дадеш някакви кординати за връзка със теб. Понеже имам малко постове във форума немога да ти видя профила. Ако може дай ми някакъв e-mail или Skype за връзка като ги изпратиш на моят e-mail: ji4kajiata1@abv.bg да те питам нещо във връзка със станциите.
          Би могъл да ми пишеш на лично. А ако не можеш, мисля, че можеш и тук да си зададеш въпросите, стига да не са някаква тайна.

          Коментар


          • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

            Здравейте колеги и аз съм съгласен да има един утвърден канал който да се ползва само от оффроудъри за цялата страна за да можем при нужда да държим някаква връзка .Само предложете някой канал. Тази седмица и аз очаквам да се сдобия със станция на 27 mhz.

            Коментар


            • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

              16
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                Предстои ми монтажа на едно CB на 27mhz,вероятно няма да съм сам понеже има още две на 4-5 вата,след задълбочено препрочитане на темата, вече знам от какво имам нужда за да я монтирам качественно и с добра антена,а именно да ми я монтира някой местен радиолюбител наясно с нещата,после я слагам на 16 канал и предавам переодично като пътувам.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                  Качествена антена можеш да си купиш от Инмак или от интернет . Аз в момента се опитвам да правя една , но все не ми остава време за експерименти , като я направя може да има по-евтин вариант, ако не разбираш от тези неща напрово си купи нова и я хвани здраво , че тези магнитни основи се откачат от първия клон .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Предстои ми монтажа на едно CB на 27mhz,вероятно няма да съм сам понеже има още две на 4-5 вата,.
                    ами ти ги изкупи на куп...
                    всичките...

                    Коментар


                    • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                      Качествена антена можеш да си купиш от Инмак или от интернет . Аз в момента се опитвам да правя една , но все не ми остава време за експерименти , като я направя може да има по-евтин вариант, ако не разбираш от тези неща напрово си купи нова и я хвани здраво , че тези магнитни основи се откачат от първия клон .
                      Така и ще направя,ще си взема готова антена,я ми подшушнете информация за някое усилвателче-стъпало 50-100 вата(знам че е забранено,но тва е персонална отговорност)за да буде функционално предавателчето
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        ами ти ги изкупи на куп...
                        всичките...
                        Ми тва е за благото на каузата
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                          добре, че в братски ХонгКонг са останали някои бройки, та да си хортуваме някак си

                          скоро ще си поръчам, явно

                          Коментар


                          • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            добре, че в братски ХонгКонг са останали някои бройки, та да си хортуваме някак си

                            скоро ще си поръчам, явно
                            да ти отпусна едната,и без тва тука от нашата бригада се назландисват още,другата ще си я сложа у нас,та да съм сигурен че при бедствено положение някой ще ме чуе.
                            Последно редактирано от belata; 11-11-09, 19:43.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                              belata,ако не е таина каде си говорите на 16 канал?Аз като си карам така с камиона задължително съм на тираджиският 25-ти канал,но едновремено с това радиото е на сканиране и досега точно на 16 канал никаде в БГ не съм засичал да има някой.На 12 има една таксиметрова компания във Враца,в Мездра са на 39,на 3 и на 27 в Търговище-също таксита. Във В.Търново съм засичал на 14 да си говорят но не бяха таксита,просто някакви хора си хортуваха.

                              Коментар


                              • До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                                Първоначално публикуван от stanimir.k1973 Преглед на мнение
                                belata,ако не е таина каде си говорите на 16 канал?Аз като си карам така с камиона задължително съм на тираджиският 25-ти канал,но едновремено с това радиото е на сканиране и досега точно на 16 канал никаде в БГ не съм засичал да има някой.На 12 има една таксиметрова компания във Враца,в Мездра са на 39,на 3 и на 27 в Търговище-също таксита. Във В.Търново съм засичал на 14 да си говорят но не бяха таксита,просто някакви хора си хортуваха.
                                Чакай да ги инсталираме първо
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X