Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Baofeng UV-5R

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Baofeng UV-5R

    Някой проверявал ли е скоро в Илиянци дали има в наличност от станциите?
    За да живееш в самота трябва да си животно... или бог.

    Коментар


    • От: Baofeng UV-5R

      Преди 7-8 дни имаше.

      Коментар


      • От: Baofeng UV-5R

        Можеш да погледнеш тук,и да си избереш къде да слушаш. http://radiohobby.hit.bg/
        LZ1NSO

        Коментар


        • От: Baofeng UV-5R

          Ръководството на потребителя (BG) от тук - http://www.mobimax.bg/uploads/user/U...r%20manual.pdf , удивително се припокрива с това на нашите радиа, дори май е и малко по-пълно!

          Коментар


          • От: Baofeng UV-5R

            Първоначално публикуван от ypko Преглед на мнение
            Здравейте,купих Бауфенг UV5-R+ Plus модела е идентичен с UV5-R само на вид е различен.Искам да го използвам за слушане на канали, но нищо не намирам а пускам честоти, които със сигурност се ползват и на сканиране със стъпка 2.5.
            Къде е проблема и какво трябва да променя с CHIRP.
            Чирп-а не е виновен. Кои са честотите?
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • От: Baofeng UV-5R

              Здравейте колеги, и аз реших да си взема една такава машинка, ще съм ви много благодарен, ако ми дадете номер на тази продавачка от Илиянци, или, ако имате излишна за продан пак може да пишете.Гледах ги из разни Бг сайтове и цените са по-високи.Поздрави!

              Коментар


              • От: Baofeng UV-5R

                @Shhh: днес ходих до Илиянци, останали са само 2 модела на Wouxun (KG-UVD1P и KG-UV6D), но са на по-високи цени - поне 100 лева отгоре. Очакват доставка поне след месец, така че може да ти е по-удобно да си поръчаш онлайн, например от 409shop. Разгледай и "наследниците" на UV-5R - UV-B5/UV-B6. По-чувствителен приемник, по-удобно ръчно програмиране. B5 отгоре има ротационен енкодер за смяна на канала, а B6 вместо това е оборудван с фенерче. Цената им онлайн е $40-$50 (колкото UV-5R).

                Коментар


                • От: Baofeng UV-5R

                  Ако си от Сф или близо до СФ, по добре отиди на място да си избереш, номера на магазина е 3671. Като отидеш, говори направо с китайката.

                  Коментар


                  • От: Baofeng UV-5R

                    Колеги да ви кажа преди няколко дена изпуснах UV5r от седмия етаж върху гранит и единственото което и се случи беше че спря да свети дисплея. Та въпроса ми е някой имал ли е същия проблем и знае ли как се отстранява предполагам е някоя спойка и скоро ще я разглобя да разгледам...

                    Коментар


                    • От: Baofeng UV-5R

                      Светодиодите им са много нежни, добре е да се сменят с по-здрави. На моя пак не свети оранжевия и ще сменя и двата.

                      Коментар


                      • От: Baofeng UV-5R

                        Мен пък много ме дразни как са реализирали подсветката и затова съм я изключил. Включвам я само когато ми се налага да ползвам радиото на тъмно.

                        Бтв, има ли някой в СФ, който да разполага с кабел да ми програмира радиото .

                        Коментар


                        • От: Baofeng UV-5R

                          Аз имам кабел. В Надежда.
                          LZ1OAL

                          Коментар


                          • От: Baofeng UV-5R

                            Аз да попитам, каква е разликата м/у тези 2 модела.. И двата са UV-5, но единият има едно "Е" повече?? Я някой запознат да ме светне, кой аджеба е по-добър
                            Благодаря предварително
                            П.С като гледам антените им са различни
                            1 x Dual Band SMA-Female Antenna на 5RE и Antenna 136-174/400-470Mhz na 5R
                            Разликата в цената е 1,50..
                            http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=107033
                            и
                            http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=109381
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Baofeng UV-5R

                              По написаното там разликата е че едното работи до 520mhz
                              BAOFENG UV-5R 4W
                              136-174/400-480Mhz


                              NEW VERSION
                              BAOFENG UV-5RE
                              136-174/400-520Mhz
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Baofeng UV-5R

                                Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                                По написаното там разликата е че едното работи до 520mhz
                                BAOFENG UV-5R 4W
                                136-174/400-480Mhz


                                NEW VERSION
                                BAOFENG UV-5RE
                                136-174/400-520Mhz
                                Това + или -нос е ? И има ли някаква разлика, че е по-голям диапазон, това означава, че ще има по-голям обхват или ??
                                Не съм много в час с тези джунджурийки
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X