Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Коментари относно доставка на техника

    Първоначално публикуван от ike Преглед на мнение
    След след февруари 2010 г.
    1. Дойде китайската нова година.
    2. Кризата се задълбочи и намаляха полетите.
    3. В Русия уволниха всички работници в разпределителната станция и въведоха нова, модерна, автоматична и високотехнологична сортировачна система на Сименс ... която не работи.
    4. Избухна вулкана ... забравих му името.
    мдаааа, доста сериозни доводи, и най лошото е, че занапред май ше е все така

    Коментар


    • #92
      До: Коментари относно доставка на техника

      Здравейте,
      пратката беше в петък 30 април в Бг пощата и в понеделник 3 май след обяд я взехме без да чакаме да ни донесат бележката.
      ------------------------------------------------
      LZ1OCZ

      Коментар


      • #93
        До: Коментари относно доставка на техника

        Мойта пратка също пристигна. Състоянието беше същото - блъскана със ТИР, ритана, мачкана, отваряна, блъскана и т.н.т.

        Хубавото е че почти няма щети.


        Да видим останалите кога ще пристигнат

        73,
        Милен
        [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

        Коментар


        • #94
          До: Коментари относно доставка на техника

          Моята пратка се появи в Български пощи днес след обед.Лош късмет-четири почивн дни са.
          LZ1MKI
          Stilo JTD 115+

          Коментар


          • #95
            До: Коментари относно доставка на техника

            Първоначално публикуван от ike Преглед на мнение
            След след февруари 2010 г.
            1. Дойде китайската нова година.
            2. Кризата се задълбочи и намаляха полетите.
            3. В Русия уволниха всички работници в разпределителната станция и въведоха нова, модерна, автоматична и високотехнологична сортировачна система на Сименс ... която не работи.
            4. Избухна вулкана ... забравих му името.
            И аз се чудех защо ми изчезна една пратка от Китай, като едната се появи а другата не. А заради вулкана май ми се загуби и едно писмо от Германия също. Един да реша да си поръчам нещо от ибей и на проблеми. Ама сега поне ми се изясниха причините

            Коментар


            • #96
              До: Коментари относно доставка на техника

              И мойте се появиха в Русия след 20 дена. Приготвям се за още 20 дена чакане.

              Коментар


              • #97
                До: Коментари относно доставка на техника

                Хм,

                да не повярваш. Две пратки напуснали Китай на 8ти и 9ти май 2010!!!! се появи днес в пощата и ги получих !!!

                Жълтурите са започнали да консумират генно модифициран ориз явно и това е започнало да дава отражение на производителността

                Дано продължат в същия дух. Интересното е че така и не се появиха в Русия според тракинг сайта а директно се натресоха тук.

                73,
                Милен
                [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

                Коментар


                • #98
                  До: Коментари относно доставка на техника

                  Явно вече не минават през сортировачния център в Русия, ами директно от Китай летят към България. Ако сте си харесали нещо сега е момента да го поръчате.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Коментари относно доставка на техника

                    хе-хе, ще черпиш. Аз още си чакам мойте.От USA обаче идват без проблеми за 10-14 дена.Дано оправят нещата китайците

                    Коментар


                    • До: Коментари относно доставка на техника

                      Пратката ми е в София от 05/05.Още не е пристигнала в Централна поща-Пловдив.
                      LZ1MKI
                      Stilo JTD 115+

                      Коментар


                      • До: Коментари относно доставка на техника

                        Първоначално публикуван от pepojtd Преглед на мнение
                        Пратката ми е в София от 05/05.Още не е пристигнала в Централна поща-Пловдив.
                        Еми, нищо чудно да пристигне в централна... митница Пловдив.

                        Малко е вероятно, ама знае ли човек...
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: Коментари относно доставка на техника

                          Винаги можеш да звъннеш и да провериш по телефона. На страницата на Български пощи имаше телефон за въпросите свързани с международните пратки.

                          Ако е в митницата ще ти пратят бележка също.

                          Ако нещо не са разбрали адреса като са ти я пратили да знаеш че след известно време ще я засилят обратно което едва ли искаш - по добре звънни и провери.

                          Ако пратката е над 2кг има голяма вероятност да те викнат в митницата.

                          73,
                          Милен
                          [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

                          Коментар


                          • До: Коментари относно доставка на техника

                            Не е над 2кг.По-точно е 0,399кг.Става въпрос за КСВ-мер.От нашите пощи ми искат баркод.През половината свят я следих с трекинг кода,между Пловдив и София не можело.Трекинг кода не вършел работа.Тук,в Централна поща,са едни стринки,каращи я по старому,от преди 10/11, и не са чували за интернет.Писах на Карол и ми отговори,че няма баркод и ще провери чрез техните пощи какво става.
                            Ще се разходя и до митницата днес,няма начин.
                            LZ1MKI
                            Stilo JTD 115+

                            Коментар


                            • До: Коментари относно доставка на техника

                              Не знам каква кодировка ползват, но от тракинг номера може да си генерираш баркод от тук http://www.terryburton.co.uk/barcodewriter/generator/
                              И след това този баркод да си го разпечаташ и да го дадеш. Ама според мен те будалката. Все едно е дали имаш номера или баркод на който пише същия номер. Ако някой има баркод от пощите и има възможност, моля нека провери, каква е кодировката

                              Коментар


                              • До: Коментари относно доставка на техника

                                Сагата приключи.Преди да ходя до митницата реших да направя още една проверка в пощата.И една госпожа ми се усмихна и каза,че пратката е при тях от 07/05.Няколко пъти ми пращали бележка.А аз пътека направих дотам и мобилизирах всички в къщи да дебнат за известието.Мисля,че нещо ме мотаят,но не ми се занимава да пускам жалби и да си губя времето.
                                LZ1MKI
                                Stilo JTD 115+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X