Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Коментари относно доставка на техника

    С колегата LZ1VKW поръчахме на 23 март от 409 две антени и един кожен калъф. Изпратени са на 28 март.Днес проверих и се намират в Москва. Импорт и обработка на 26 април и в момента са в режим "Прибыло в место транзита". След две три писма от LZ1VKW до 409 за обяснение на ситуацията положението е един месец от Хонг Конг до Москва.Продължаваме да си чакаме...
    ------------------------------------------------
    LZ1OCZ

    Коментар


    • #77
      До: Коментари относно доставка на техника

      Ти си късметлия , едната ми пратка напуснала ХК на 20 март и до ден днешен я няма в Русия, отворил съм диспут.
      [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

      Коментар


      • #78
        До: Коментари относно доставка на техника

        На мен ми се загубиха в необятната руска страна 2 телефона. Стигнаха за 4 дена до там от Хонг Конг, и изчезнаха. Чаках 2 седмици да се появят ама няма. Накрая писах на пощите в Х.К. те направиха проверка и телефончетата се материализираха от нищото и пак поеха своя път към София. Та стават тия работи, няма страшно щом е с проследяване. Като пристигне в Москва в петък следобед или понеделник сутрин и край. На размътена глава ги слагат некъде в шеста глуха и доката не се направи нарочно търсене не продължават. Но тези пратки са застраховани и ние клиентите, неможем да загубим от пощенската услуга.
        Роден рибар, а принуден да работи.......

        Коментар


        • #79
          До: Коментари относно доставка на техника

          Проверих преди малко отново и ситуацията е:Обработка и експорт 27.04.2010, статус на пратката "Покинуло место транзита".Ще видим за колко дена ще се появи в БГ.
          ------------------------------------------------
          LZ1OCZ

          Коментар


          • #80
            До: Коментари относно доставка на техника

            Моята от 20ти март се появи също и вече е заминала за България. Дано вече се отпушат тези пощи че много неприятно.

            73,
            Милен
            [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

            Коментар


            • #81
              До: Коментари относно доставка на техника

              Първоначално публикуван от milen76 Преглед на мнение
              Моята от 20ти март се появи също и вече е заминала за България. Дано вече се отпушат тези пощи че много неприятно.

              73,
              Милен
              Същия случаи като моя
              Роден рибар, а принуден да работи.......

              Коментар


              • #82
                До: Коментари относно доставка на техника

                Леле, моята е от 27-ми март и чак днес се появи в Русия... Егати...

                Коментар


                • #83
                  До: Коментари относно доставка на техника

                  Първоначално публикуван от bobs Преглед на мнение
                  Леле, моята е от 27-ми март и чак днес се появи в Русия... Егати...
                  Моята пратка е от 04.04 и също вчера се появи в Русия.Още две седмици и може и да е при мен.
                  LZ1MKI
                  Stilo JTD 115+

                  Коментар


                  • #84
                    До: Коментари относно доставка на техника

                    По-бързо ще стане. Руснаците напоследък са се мобилизирали като гледам. Моята престоя в Русия точно една вечер и се появи на другия ден в сайта на български пощи.

                    Китайците се мотаят нещо.

                    73,
                    Милен
                    [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

                    Коментар


                    • #85
                      До: Коментари относно доставка на техника

                      Моята взе та пристигна...

                      Датата на шипмънта в 409 е 30.03. Пристигна днес - 03.05. Общо календарни 34 дни.

                      Търпение

                      Коментар


                      • #86
                        До: Коментари относно доставка на техника

                        Моята е още в Русия.Само допълниха инфото.Сега на "Characteristic of operation" пише "Сортировка".На първата пратка нямаше такава операция.
                        LZ1MKI
                        Stilo JTD 115+

                        Коментар


                        • #87
                          До: Коментари относно доставка на техника

                          Ами... не знам...
                          Моята я следих в HK post, после бързо мина през Москва, много бавно мина през Минск (там беше малко неясно дали изобщо е минала, нищо че руския ми е приличен... за сметка на това разходиха транзитна пратка до тяхната митница...) и след това се затри напълно. В никой трекинг не я виждах, включително в българския. Днес чак се поопулих на известието, което ми донесе пощальонката.

                          Та така... системата е хризантема - синджиро си иде, козата я нема!

                          73
                          LZ1NJS

                          Коментар


                          • #88
                            До: Коментари относно доставка на техника

                            По нов маршрут ли преминават пратките сега , че се бавят толкова ? Миналата година имах две пратки и дойдоха за максимум две седмици !
                            LZ1DVB

                            Коментар


                            • #89
                              До: Коментари относно доставка на техника

                              Първоначално публикуван от slav.bg Преглед на мнение
                              По нов маршрут ли преминават пратките сега , че се бавят толкова ? Миналата година имах две пратки и дойдоха за максимум две седмици !
                              Над 200 пратки съм получил за последните две години , за по 14-15 календарни дни, но нещата се промениха след февруари 2010 г.
                              Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Коментари относно доставка на техника

                                След след февруари 2010 г.
                                1. Дойде китайската нова година.
                                2. Кризата се задълбочи и намаляха полетите.
                                3. В Русия уволниха всички работници в разпределителната станция и въведоха нова, модерна, автоматична и високотехнологична сортировачна система на Сименс ... която не работи.
                                4. Избухна вулкана ... забравих му името.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X