Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Диспут може да пуснеш само, ако стоката не е пристигнала.
    Ако беше купувал от и-бей в някой случай е възможно да пуснеш диспут, че стоката много не си отговаря, например купил си ноутбук, а си получил тефтер. От ПейПал не ги интересува, а и не могат да следят за характеристиките за всяка една стока или услуга. Морално ти си прав, но по документи 409шоп и ПейПал са прави. Решението е да си потърсиш по-читава гуменка или например външно яги за у вас и мобилна антена за колата.

    Коментар


    • От: Коментари относно доставка на техника

      Първоначално публикуван от slav.bg Преглед на мнение
      Някой който е поръчвал скоро да сподели за колко дни идват нещата от 409шоп, че да си направя горе доло сметка. И някаде бях чел, че отскоро има промяна в закона за митниците и обмитяването, или нещо такова беше. Та мисълта ми е, да не са започнали да правят проблеми нещо ? То до сега винаги на колета си пише "Играчки 10 $ " , но незная ако са две или три кашончета .
      10 дни
      LZ1MMH

      Коментар


      • От: Коментари относно доставка на техника

        Първоначално публикуван от domain3 Преглед на мнение
        10 дни
        Потвърждавам

        Коментар


        • От: Коментари относно доставка на техника

          Да, 10 дена е доставката до София. Сериозни са, поръчвал съм много пъти и различни неща. Китайците ги пишат на ниска стойност и идват като пощенска пратка. Дори съм поръчвал 4 професионални станции Vertex и им бях казал да ги разпределят в 3 пакета за да са по-леки, и ги бяха писали някакви играчки.
          LZ2NKM

          Коментар


          • От: Коментари относно доставка на техника

            И моята последна поръчка пристигна за около 10 дни. Чак не си повярвах на очите, защото всичките предишни пристигаха за над 30. Приятна изненада. И да, ако се зачетеш в сайта на 409, ще видиш, че ако не поискаш друго, пратката се декларира на ниска стойност и като "gift" или "toy", за да се спестят по възможност митата. Ако пратката ти е под 2кг не би трябвало да мине през митница изобщо, защото е именно пратка, а не колет.
            Трябва и да призная, че последната моя пратка си я бяха написали както си е - "Антена". Даже стойност (ама само на едната от антените) бяха написали. Въпреки това си пристигна в кварталната поща, както обикновенно.

            73

            Коментар


            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Тъкмо като забелязах цената и погледнах - видях че по погрешка съм поръчал 2 бойки от този DIAMOND. Отначало си мислех че слагат нещо за пътни такси но тъй като я гледах два пъти и бях доста уморен когато поръчвах не съм погледнал КОЛИЧЕСТВО сега ми пише в статуса
              Items Ordered
              Price



              така че отсега Ви казвам ако някой иска едната бройка....веднага ще му я пратя.

              Коментар


              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Ако ти е излишна ще ти я купя антенката .Тел.ми е 0878721874- Мишо -LZ 1 MNW

                Коментар


                • От: Коментари относно доставка на техника

                  Някой има ли впечатления от този сайт.
                  HTML Код:
                  http://www.takeradio.com/

                  Коментар


                  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    ОК няма проблеми - нека първо да дойдат.... после ще се свържа с теб

                    Коментар


                    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Sosser дойде ли антената, мисля и аз да поръчвам такава! И моето радио пристигна с по късата атена, но съм в Англия и немога да го пробвам. Малко се прецаках с кабела, нестава за лаптопа, трябваше USB да поръчам, но както и да е.
                      Какво стана с изпита, четох в друга тема, надявам се да е минал успешно!
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от dobarden Преглед на мнение
                        Sosser дойде ли антената, мисля и аз да поръчвам такава! И моето радио пристигна с по късата атена, но съм в Англия и немога да го пробвам. Малко се прецаках с кабела, нестава за лаптопа, трябваше USB да поръчам, но както и да е.
                        Какво стана с изпита, четох в друга тема, надявам се да е минал успешно!
                        Поздрави!
                        Ако си поръчал COM кабел, иди до най-близката компютърджийница и си вземи преходник USB-COM. При това вземи възможно най-добрия, пък бил той и най-скъп.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Благодаря Sparky!
                          Да СОМ кабел е и мислех да ходя до един магазин където има всякакви китайски чудеса в тази насока, включително и радио станции.

                          Коментар


                          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Най добре е да си вземе лаптопа, радиото и кабела и да пробва на място. Понякога и най-хубавите USB-COM не сработват. Най-сигурно е проба-грешка.

                            Коментар


                            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Подкрепям напълно и аз вече пазарувам по този начин с лаптопа в магазина и което тръгне
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от dobarden Преглед на мнение
                                Sosser дойде ли антената, мисля и аз да поръчвам такава! И моето радио пристигна с по късата атена, но съм в Англия и немога да го пробвам. Малко се прецаках с кабела, нестава за лаптопа, трябваше USB да поръчам, но както и да е.
                                Какво стана с изпита, четох в друга тема, надявам се да е минал успешно!
                                Поздрави!
                                Здравейте
                                Относно антените още ги чакам 1 седмица обработваха и аз незнам какво от 15.09 съм поръчал на 22 ми изписа в статуса на поръчката че е изпратена и сега чакам. Засега едната антена я иска lz1mnw освен ако не се откаже. Иначе нищо немога да ти кажа за нея - аз се доверих на хора с опит, които са я изпробвали вече и са доволни и съм сигурен че няма да съжалявам за избора си. Сега чакам само насрочване на изпита за радиолюбители.
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X