Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коментари относно доставка на техника

    И аз си поръчах такова радио.Декларирали са го на 100,1HКD.
    Това прави около 18,50лв.Да го чакам ли по пощата или направо да ходя в митницата?
    LZ1MKI
    Stilo JTD 115+

  • #2
    До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Първоначално публикуван от pepojtd Преглед на мнение
    И аз си поръчах такова радио.Декларирали са го на 100,1HКD.
    Това прави около 18,50лв.Да го чакам ли по пощата или направо да ходя в митницата?
    Те ще ти пратят бележка къде да отидеш, но най-вероятно ще е кварталната поща.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      За колко време идва от HONG KONG радио ??? Днес 27.02.2010 ми пише ,че тръгва с техните пощи .

      Коментар


      • #4
        До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Първоначално публикуван от lz1mnw Преглед на мнение
        За колко време идва от HONG KONG радио ??? Днес 27.02.2010 ми пише ,че тръгва с техните пощи .
        Смятай колега +14 дни и ще разбререш преблизително кога ще е при теб.
        OFFROAD SANDANSKI TEAM ON FACEBOOK

        http://www.facebook.com/group.php?gid=304000130920

        Коментар


        • #5
          До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Да благодаря за отговора,значи към 12-14 март ще мога да му се радвам.

          Коментар


          • #6
            До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от lz1mnw Преглед на мнение
            За колко време идва от HONG KONG радио ??? Днес 27.02.2010 ми пише ,че тръгва с техните пощи .
            И моето е пуснато на тази дата.Извиниха ми се,че го нямат налично и затова се бавят с пратката.Значи ще бъде топло-топло.
            LZ1MKI
            Stilo JTD 115+

            Коментар


            • #7
              До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              ние поръчахме 4 бр.станции и сега по кода който ни го дадоха пише ,че пътуват към България

              Коментар


              • #8
                До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                И аз да се включа към статистиката.
                Моето го поръчах на 06.02.
                Трекинга от HK post ми написа, че на 10.02 пратката е напуснала HK. Днес е 10.03 и пакетчето пристигна в кварталната поща.
                Така че доставката в случая е точно 32 календарни дни
                Не губете надежда

                73 de LZ1NJS

                Коментар


                • #9
                  До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  И аз имам 1-2 пратки, дето ми се бавят. Случва се, макар и рядко.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от avalanche Преглед на мнение
                    И аз да се включа към статистиката.
                    Моето го поръчах на 06.02.
                    Трекинга от HK post ми написа, че на 10.02 пратката е напуснала HK. Днес е 10.03 и пакетчето пристигна в кварталната поща.
                    Така че доставката в случая е точно 32 календарни дни
                    Не губете надежда

                    73 de LZ1NJS
                    Малеееее а аз се ядосвам ,че моята пратка я няма а днес е 12 ден след като са ми я пратили ...Настройвам се да чакам повече

                    Коментар


                    • #11
                      До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Уцелили сме китайската Нова година.Моето го няма още в Русия,а там било междинна дестинация.И като пристигнело там,след 4-5 дни щяло да дойде и до България.
                      LZ1MKI
                      Stilo JTD 115+

                      Коментар


                      • #12
                        До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от pepojtd Преглед на мнение
                        Уцелили сме китайската Нова година.Моето го няма още в Русия,а там било междинна дестинация.И като пристигнело там,след 4-5 дни щяло да дойде и до България.
                        Струва ми се, че тази година, тяхната нова година беше на 14.02, така че обяснението (поне за вашите поръчки) не е това... освен ако не са го комбинирали с руски 8-мартенски запой
                        Уви, по кутията на моето се виждат следи от ръбовете на съседнo летящите кашони. Бая зор е видяло, но за щастие, всичко вътре си е в ред.

                        73
                        LZ1NJS

                        Коментар


                        • #13
                          До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Здравейте,

                          да се включа и аз
                          поръчал съм на 1.03 тръгнала е на 3.03 и още я няма в Русия. Мисля че правят групаж за да им излезе по евтино и за това е забавянето. Явно и при тях кризата се усеща като по-малко поръчки. Както казват руснаците - поживем увидим

                          Поръчах си и един Diamond SRH519, дали ги опаковат добре ? Надявам се да не си я получа изкривена или потрошена. Любопитно ми е дали китайчето ще Tx/Rx по добре с нея. Някой да е опитвал комбинацията ?

                          DealExtreme няма да го коментирам изобщо там вися на Waiting for supplier от поне 3 седмици, още малко и ще засилвам диспут в PayPal. Нямам нищо напротив да си платя ако нещо пристигне но ако ще го чакам няколко месеца предпочитам да ми върнат парите .

                          73!

                          Милен
                          [B]Българино знай своя език, род и вяра ! Обичай семейството си и пази България![/B]

                          Коментар


                          • #14
                            До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            И днес ги няма сега проверих -09.45 часа .....Ден 13.

                            Коментар


                            • #15
                              До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Пратките тази година пристигат по-бавно от миналата по неясни за мен причини. Средно се движат от 8 до 40 дни. Първо можете да ги проверите на хонгконгския тракер, след това се появяват в Русия и накрая в нашите пощи. Миналата година пратките започваха с RA и се бавеха най-много в Русия, а тази година започват с RB и "висят" предимно в Хонконг (поне тези до сега).
                              Моят съвет е, ако са минали повече от 6 работни дни от заминаването на пратката от Хонконг, но още не е пристигнала в Русия, драснете един е-mail на 409shop и обикновено до 2 дни нещата "тръгват".
                              Другото, което е важно - погледнете на "Destination" в Хонконгските пощи дали пише Bulgaria или Brazil или Belgique или Brunay или Hungary или Quatar да речем . В този случай уведомете веднага или хонгконгските пощите или търговеца, защото иначе може пратката да си я чакате да отиде до Уагадуго (в Буркина Фасо) и после пак до Китай и после насам и ... . Имах подобен случай (поне пощенските марки са готини), та за това четете внимателно кога и за къде пътува пакетчето.
                              Последно редактирано от Pacific; 13-03-10, 17:03.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X