Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си изберем станция

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Да си изберем станция

    Наскоро докопах едно радио ICOM IC-E208. Чудя се да си го запазя ли или да го пусна за продажба

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0107.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5316979 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0108.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5316980
    Последно редактирано от valens1968; 08-11-11, 19:29.

    Коментар


    • #62
      От: Да си изберем станция

      Първоначално публикуван от valens1968 Преглед на мнение
      Наскоро докопах едно радио ICOM IC-E208. Чудя се да си го запазя ли или да го пусна за продажба

      [ATTACH=CONFIG]381236[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]381237[/ATTACH]
      Ако мислите да го продавате напишете цена, имам интерес?
      LZ1PER

      Коментар


      • #63
        От: Да си изберем станция

        Да не превръщаме темата в купува/продава. Интересуваше ме бива ли го това радио? Който има интерес за покупка да ми пише на ЛС или на мейл: valens1968@abv.bg

        Коментар


        • #64
          От: Да си изберем станция

          Първоначално публикуван от valens1968 Преглед на мнение
          Да не превръщаме темата в купува/продава. Интересуваше ме бива ли го това радио? Който има интерес за покупка да ми пише на ЛС или на мейл: valens1968@abv.bg
          Благодаря, вече нямам интерес!
          LZ1PER

          Коментар


          • #65
            От: Да си изберем станция

            Що бе Пепи ... мен радиото не ме кефи, ама ти можеше да се набуташ ...

            Нали видя аз с какво съм се обзавел?
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #66
              От: Да си изберем станция

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              Що бе Пепи ... мен радиото не ме кефи, ама ти можеше да се набуташ ...

              Нали видя аз с какво съм се обзавел?
              Отношенито Румба, отношението! Писал, че се чуди дали да го продава, после ми обяснява, че темата се превръщала в купува-продава, да съм му писал на мейла. Е, няма да му пиша, да си го ползва със здраве!
              LZ1PER

              Коментар


              • #67
                От: Да си изберем станция

                Колеги, какво отношение, към кого? Нищо лично към никого не съм писал.

                Както се вижда и по броя на постовете ми съм абсолютен лаик по темата.

                Купих катастрофирал автомобил с цел да го възстановя и продам. С това си изкарвам прехраната. Та в този автомобил беше това радио. Зададох прост въпрос става ли за нещо или да го фрасна с чука и да му бия шута към варела. Ще ми върши ли някаква работа ли само ще харчи тока от акумулатора. Няма много информация в нета за този модел. Четох мнения и се оказа, че като за всяко нещо има доволни и недоволни. Пак казвам лаик съм, а и ми се изпари желанието да ставам радиолюбител. Цена на радиото 400 лв. Към него има кабели за захранването с букса и на всеки по един бушон. Дълги 1,70м. Антенен кабел с куплунг, дължина 7 м. без антена. Изкършена е основата на антената при катастрофата.

                Коментар


                • #68
                  От: Да си изберем станция

                  Първоначално публикуван от valens1968 Преглед на мнение
                  Колеги, какво отношение, към кого? Нищо лично към никого не съм писал.

                  Както се вижда и по броя на постовете ми съм абсолютен лаик по темата.

                  Купих катастрофирал автомобил с цел да го възстановя и продам. С това си изкарвам прехраната. Та в този автомобил беше това радио. Зададох прост въпрос става ли за нещо или да го фрасна с чука и да му бия шута към варела. Ще ми върши ли някаква работа ли само ще харчи тока от акумулатора. Няма много информация в нета за този модел. Четох мнения и се оказа, че като за всяко нещо има доволни и недоволни. Пак казвам лаик съм, а и ми се изпари желанието да ставам радиолюбител. Цена на радиото 400 лв. Към него има кабели за захранването с букса и на всеки по един бушон. Дълги 1,70м. Антенен кабел с куплунг, дължина 7 м. без антена. Изкършена е основата на антената при катастрофата.
                  Пусни си обявата за продажба ето тука, в този раздел.
                  Ако си склонен на пазарлък (т.е. да отбиеш от цената) - със сигурност ще я продадеш.
                  За мене станцията е таферна - не бързай с чука...
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #69
                    От: Съвет за избор и закупуване на радиостанция

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    +1 за този модел. Ползвам такава вече 4 години. Добра радиостанция е, с достатъчно възможности. Батерията държи достатъчно дълго (минимум 1 ден при по-интензивна употреба), а освен това има и вариант за зарядно, на което радиостанцията да се постави в колата и на което се държи достатъчно стабилно, включително и при състезателно каране. В комбинация с комутатор става много удобно за употреба, защото не се чудиш къде да дяваш радиостанцията.


                    П.П. Нелош вариант (той и по-евтин и по-компактен) е Hyt TC2110. Неудобство при него е, че каналите се сменят с бутончета на предния панел и при носене на радиостанцията по джобове същите е лесно да се натиснат случайно и да се промени настройката.
                    Ами радиостанции за лов може ли някой да предложи ? Тези стават ли за тази цел?

                    Коментар


                    • #70
                      От: Съвет за избор и закупуване на радиостанция

                      Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
                      Ами радиостанции за лов може ли някой да предложи ? Тези стават ли за тази цел?
                      Зависи другите ловджии с какви станции разполагат...
                      PRM ще можеш да ползваш, но не е "редно" с такава станция..
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #71
                        От: Да си изберем станция

                        Станцията наистина се оказа "таферна".
                        Благодарение на помощта на радиолюбител направих тестове. От В.Търново съм. Настроих я на честотите на Великотърновския репитер. На въпроса "Как ме чувате" получих отговор "5". След това я настроих на честотите на Чумерна и от там получих отговор "5".

                        Не исках да пиша преди новия собственик да я получи. Щеше да изглежда, че си хваля стоката

                        Да му е честита, много да го радва и да си я ползва със здраве

                        Коментар


                        • #72
                          От: Да си изберем станция

                          Да му е честита!
                          Жалко, че нямах "джобните" за да се зарадвам за Коледа...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #73
                            От: Съвет за избор и закупуване на радиостанция

                            Колеги,

                            харесал съм това: Преносима радиостанция VX-351 PMR446 http://eshop.integra-a.com/index.php...products_id=16

                            ама имам питане, какво ще рече без лиценз и има ли проблем да се ползва. Ако някой има впечатления от модела да каже.
                            Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                            BMW F650CS
                            Радо о885 5о 59 5о

                            Коментар


                            • #74
                              От: Съвет за избор и закупуване на радиостанция

                              Пробвана!
                              Става!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #75
                                От: Съвет за избор и закупуване на радиостанция

                                Здравейте колеги, искам си закупя радиостанция, която да ползвам като съм на риба (извън населени места). Спрял съм се на
                                http://www.puxingradio.com/pro_disp....Language=en#df
                                Искам да попитам нужно ли ми е някакво разрешително и тнт. Какви са санкциите ако нямам и тнт?
                                WR400-in-in-in...
                                LZ1RAO

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X