Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с принтер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проблеми с принтер

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    И при мен калкулаторчето седи до мишката и не се чувствам виновен!
    Кой калибър е твоя калкулатор ? :>
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #77
      От: Проблеми с принтер

      Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
      Засъхнала глава или свършило мастило.
      Не си прочел, че пише всичко извън WordPad.

      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
      Да дам пример... изпиши два реда в бяло и ги пусни да се принтират...
      Това майтап ли е?

      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
      Кой калибър е твоя калкулатор ?
      Имам два - 12 и 45.

      Чакай, че забравих Иван...В моя Pad няма такова бутонче.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #78
        От: Проблеми с принтер

        добре де, бутонче нямаш, ама Print в менюто имаш, като го натисиснеш излиза ли горното екранче? ако да, какво пише в него?
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #79
          От: Проблеми с принтер

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          Това майтап ли е?
          Не това не е майтап... ще видиш, че главата ще се мести опитвайки се да принтира. Повечето GDI (евтини мастилено-струйни или mfc-та) базирани принтери не "знаят" какво следва след първият символ и съответно главата се мести в позиция за да принтира дори да няма нужда. Естествено бели символи няма да принтира и съответно няма да излиза нищо на листа.

          Виж имаш проблем с форматирането на страницата или друга подобна настройка... нямам как да помогна от разстояние без да видя. Съжалявам.

          Коментар


          • #80
            От: Проблеми с принтер

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Нов проблем! Написал съм си нещо и съм го запазил в документите. Сега искам да го принтирам и...Всичко върви нормално, принтерът започва да пише и до там - на листа няма нищо.
            Същият принтер си печата всичко друго.
            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
            Не това не е майтап... ще видиш, че главата ще се мести опитвайки се да принтира. Повечето GDI (евтини мастилено-струйни или mfc-та) базирани принтери не "знаят" какво следва след първият символ и съответно главата се мести в позиция за да принтира дори да няма нужда. Естествено бели символи няма да принтира и съответно няма да излиза нищо на листа.

            Виж имаш проблем с форматирането на страницата или друга подобна настройка... нямам как да помогна от разстояние без да видя. Съжалявам.
            от подчертаното аз разбрах, че печата други документи, само WordPAd не иска
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #81
              От: Проблеми с принтер

              А аз разбрах, че определен документ не може да бъде разпечатан. Човека пробва да го печата през WordPad защото това има... Разбира се може и да греша.

              Коментар


              • #82
                От: Проблеми с принтер

                И обобщено: Пишеш или пействаш нещо в WordPad - всички подготвителни операции за печат протичат нормално, принтерът започва да печата, но излиза бял лист. Същият принтер печата всичко друго, отвсякъде и по всяко време.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #83
                  От: Проблеми с принтер

                  Шрифтът с какъв цвят е зададен? Настройки на принтера - цветно, черно-бяло, формат на листа, ориентация?
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #84
                    От: Проблеми с принтер

                    Всичко е както и при друг печат, който се изпълнява правилно и нормално.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #85
                      От: Проблеми с принтер

                      Това за еднаквите настройки е странно, тъй като някаква част от програмите имат различен интерфейс и опции за настройките на печата. Не е невъзможно де...

                      Според мен, опитът за аборт по телефона има по-големи шансове да бъде успешен ако качиш няколко картинки с настройките. Става с "alt" и "prt scr" едновременно - за текущият прозорец или само "prt scr" - за целия екран, след това пасти в някоя програма за обработване на картинки, например пейнт.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Проблеми с принтер

                        Пробвах преди няколко дена. Пак всичко върви наред, докато стигна да го кача във форума. Излиза ми надпис "невалиден файл". Опасявам се, че има нещо нередно във Виндолса, въпреки че е заводски инсталиран. Тук включвам и невъзможността за принт от WordPad. Срещнах и други проблеми, но в момента не се сещам. Компа е втора ръка и като го взех беше в гаранция. Дадоха ми го доста изгодно. Е, имало е защо.
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #87
                          От: Проблеми с принтер

                          аз се предавам купи две бири и викни някое съседско хлапе да те оправи!
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #88
                            От: Проблеми с принтер

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            купи две бири и викни някое съседско хлапе да те оправи!
                            Това, с хлапето, стана нарицателно, ама не върши работа. Преди няколко дена, от доставчика оправяха кабелите и ги помолих да погледнат. Гледаха 15 минути и казаха, проблемът е в компа и да го занеса в сервиза. Та едва ли причината е в тъпотията ми.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #89
                              От: Проблеми с принтер

                              Толкова им разбират главите от интернет доставчика ти. С окабелители не се занимавай. Ако искаш мога да метна едно око през Teamviewer-а - просто като идея.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Проблеми с принтер

                                Благодаря, мисля, излишно. Очаквах да е някаква настройка, която изпускам, но се очертава по-сериозен проблем - нали писах, че прави и други бели. Пък и в WordPad пиша един път на 2 години.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X