Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с принтер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми с принтер

    Аз пък пенсионирах един HP2105 - 11 години и сигурно милион копия С пълнени, аналози-неоригинални и не знам още какви касети...
    Търся някаква подобна "желязна" машина. Някоий съвет?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Проблеми с принтер

      Ако е втора ръка: P4015, ако е нов - нямам впечатления от дългосрочна употреба.

      Коментар


      • От: Проблеми с принтер

        На работата ми последните 4 години взиваме такава техника на Kyocera - принтери - P2135 МФУ - M2035 и сега актуалните наследници Р2040 и М2040. Говорим за общо около 200 бройки от всички. За сега са железни. Аз ги поддържам.
        Като гаранционни проблеми са заменили 2-3 захранващи платки, най-вероятно изгоряли при токови удари. И 1-2 печки. Което е нищо за толкова техника. Работят и със зареждани касети. Макар, че там много зависи кой и как ще ти зареди касетата.

        Като цяло взимай нова техника, но поне среден клас. Ниските класове при никой производител не са добри. Провери къде и какъв им е сервиза. В смисъл да ти е на удобно място, хората да са доволни и да имат резервни части.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • От: Проблеми с принтер

          Да попитам и аз понеже до сега не съм случвал на принтер.Трябва ми за много слабо натоварена домашна употреба под 50 страници на месец,но понеже обичам всичко да е презапасено нека да е сметнат за 500 страници на месец.
          До сега съм сменил Cannon MP130 абсолютен боклук,мастилото изсъхваше за по малко от седмица без работа и никога не си е покривал обещаното количество страници,зареждането на черно и цветно струваше колкото принтера,отиде в кофата.
          Смених го с Kyocera Mita fs1010 по думите на продавача беше с тонер за 10 000 листа,успя да изплюе около 3000 преди да се счупи,тонер имаше 2/3 според тестовата страница,три пъти ходи на ремонт,трябвало да се сменят някакви ролки по 80 долара,а аз го купих за 60лв втора ръка и също отиде в кофата.По това което чета тука не е твърде лоша машинка,струва ли си да си взема пак и има ли някакво лечение на проблема с ролките или като се износят в кофата?
          Едиствения принтер,който имам работещ до ден днешен е един 30 годишен матричен OKI,шумен е,бавен е,но е убийствено здрав и цената на консуматива е смешна.Ако има такъв на разумна цена,който да печата на обикновена А4 с автоматично подаване,а не на безконечна хартия бих си взел.

          Коментар


          • От: Проблеми с принтер

            HP 1018, 1020 те са практически вечни

            Коментар


            • От: Проблеми с принтер

              Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
              HP 1018, 1020 те са практически вечни
              Почни от началото на линията - 1010, после е 1012, после са и горните.
              Engine е един и същ, консуматива - 2612 - също.

              Коментар


              • От: Проблеми с принтер

                Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                HP 1018, 1020 те са практически вечни
                Подкрепям,имам 1010,1020,1018,1005 незнам дали всички са еднакви,но от години не са мръднали,а на шега на майтап,превъртам един кашон хартия на месец и половина
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Проблеми с принтер

                  1005 е с доста по-кекав engine, касетата е с чип, капацитета на тонер е по-малък...Не е в категорията на останалите, желязните..

                  Коментар


                  • От: Проблеми с принтер

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    Имам един Canon LBP 2900, който си работи вече 4-5г. с немалко натоварване като за домашно ползване, но напоследък издава много странни стържещи звуци при печатане. Работи с пълнени касетки и вътре има черни петна но не цапа хартията, та къде в София да го дам за профилактика и евентуален ремонт. Предпочитам сврвиз между центъра и Овча Купел, за да го нося аз или такъв който има взимане от адрес?

                    АРБИКАС -жк.Стрелбище, ул.Дедеагач 3-7, бл.11А, до магазин Пикадили, срещу пазара Иван Вазов;
                    тел 02/ 958-92-61
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Проблеми с принтер

                      1005 НЕ това е модерно извращение с малка касета, смтан барабан и страда от всякакви модерни роблеми тъпи и гадни. Тези с касета 12 А, си ги зареждаш сам за коло 8 лв за 3000 копия някъде. Касетата издържа над 20 презареждания.

                      Коментар


                      • От: Проблеми с принтер

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Подкрепям,имам 1010,1020,1018,1005 незнам дали всички са еднакви,но от години не са мръднали,а на шега на майтап,превъртам един кашон хартия на месец и половина
                        Не ги правят, нито продават отдавна. Имам един такъв, работи си от 18 години...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Проблеми с принтер

                          Не ме притеснява и да е втора ръка намерих само този за сега https://www.olx.bg/ad/lazeren-printe...2-ID7jEBX.html
                          Ако някой има такъв за продаване,да не се срамува.Имат ли някакви проблеми с ролките за подаване на хартия или ако успее да изпринтира тестова страница всичко се предполага да е наред?

                          Коментар


                          • От: Проблеми с принтер

                            В крайна сметка се сдобих с модел 1010 с ХР работи прекрасно,но със седмицата греда.Някой работещ с такъв може ли да сподели как да го подкарам,Windows-a го разпознава,но не може да му намери подходящ драйвер.

                            Коментар


                            • От: Проблеми с принтер

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              В крайна сметка се сдобих с модел 1010 с ХР работи прекрасно,но със седмицата греда.Някой работещ с такъв може ли да сподели как да го подкарам,Windows-a го разпознава,но не може да му намери подходящ драйвер.
                              имах на служебния комп но го смениха с нов на WIN 10 и сега не се сещам дали съм го запазил........ най-рано в понеделник ще мога да проверя /дано не забравя/
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Проблеми с принтер

                                Ако 7 цата е 32 битова смело слагайте драйвера за WIN XP работи 100000%, ако е 64 битова драйвера за Виста 64. https://support.hp.com/in-en/drivers...-series/306505

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X