Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неограничените планове на Виваком имат лимит от 100гб за денонощие. Иначе аз се навих за айфона пък каквото такова.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • Чакàх, чакàх, ама не само, че няма да свàлят цените на тарифните планове при подписване на двугодишен договор, а явно и ще ни товарят още, а и не пускат Motorola G 200, та за да не чакам Годò да ми я донесе, реших да скоча в тази

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211222_174250454_HDR.jpg
Прегледи:652
Размер:279.0 КБ
ID:6801592

      за да не я отнèма и нея.

      Намерих си цепеняк на едно място !

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211222_174329921_HDR.jpg
Прегледи:653
Размер:182.4 КБ
ID:6801593


      Ето я !

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211222_174605389_HDR.jpg
Прегледи:658
Размер:318.7 КБ
ID:6801594


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211222_174937736_HDR.jpg
Прегледи:657
Размер:298.5 КБ
ID:6801595


      ... но смяна на сим карти и прехвърляне на информация ще правя по празниците, защото са си няколко часа, особено и с разучаването на модела, та впечатления по-натам.





      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • Бре изумен съм!!! И честито...
        Такъв огромен смартфон - за толкоз пари (хиляда лева) с огромни размери набутан в такава дребна кутийка

        Коментар


        • Тенкю !

          ... и да, всичко му е семпло в кутийката, даже протектора си беше на него, без никакви следи от баране.
          Китайска му работа !

          Дано да ми покрие очакванията поне на 70%, защото телефона ми е за всичко, което е и причината за избора ми на подобни модели, нооо ... до няколко седмици и това ще стане ясно.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • коко келеша
            коко келеша коментира
            Редактиране на коментар
            Щом телефонът ти е за всичко, ползваш ли вайбър, гугъл профил или нещо друго, което иска пълни права над телефона и съдържанието му?

          • Джоу (x3mrjoe)
            Джоу (x3mrjoe) коментира
            Редактиране на коментар
            Да, за всичко ми е, и съм орязал правата на приложенията които ползвам до функционалният минимум за мен.
            Тези които не ми трябват, и не мога да деинсталирам, не актуализирам.

        • Тези от вас, които поназнайват по нещо от омразния руски език, може да намерят нещо полезно за себе си - https://4pda.to/forum/index.php?act=idx
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • trav
            trav коментира
            Редактиране на коментар
            Всички след 26г, без изключения. Може би само ако не са женени до 28.

            А за телефон, ако не те интересува, всеки китаец, под 300лв е перфектен, иначе ифона
            Някак си тъпо е да дадеш един голф пари за телефон и да се чудиш ще му дойде ли или не ъпдейт и ще работи ли. и още колко ще го ползват.

            Как е температурата на тази моторола.
            Последно редактирано от trav; 02-01-22, 19:43.

          • Dilyan Zagorchev
            Dilyan Zagorchev коментира
            Редактиране на коментар
            Според жената до 40,после ставали мамаши

          • Джоу (x3mrjoe)
            Джоу (x3mrjoe) коментира
            Редактиране на коментар
            Ми то нашенските като прескочат 30÷35 и те стават лелички, дори тези които са били екшън героини, та кой се занимава със жена/и от миналият век ?!

            ... освен ако няма административна връзка с нея де.

        • Нищо особено при прехвалените айфони. За 2ри път дадох шанс на марката. Преди години бях пробвал 8цата и за под месец отиде в ОЛХ. От скоро съм с 13 про макс и смело мога да заявя, че продължават да вървят 2 години назад спрямо някои други флагмани. Спрямо сегашния ми p30 pro - нищо особено като камера. Батерията държи една идея повече, вече аудиото е доста по - добре и единственото, което ме впечатли е дисплеят. Толкова, нищо особено. Само продават една и съща претоплена манджа на не знам какви "фенове" и аз. Ще го помъча вероятно докато излезне s22u и съдбата му ще стане ясна. В апп Стора, няма у торент, изобщо могат ли да се теглят по някакъв начин торенти с това нещо? И да може ще е максимално трудно, вероятно...
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • Почти месец ползвам Motorola G100 и съм изключително доволен !

            Малко по-голяма е от One Vision, с която бях преди, и се притеснявах от това докато не почнах да я ползвам и ми залепна като размер в ръката, а от седмица ѝ сложих и малко по-голям протектор с който стана още по-добре.

            Има някои дребни разлики при работата с дисплея, щото почти няма бутони в долният му край, но им свикнах, че даже са и по-удобни.

            Има и бутон от ляво, точно срещу бутоните за увеличаване и намаляване, но не съм намерил време да си играя с него.

            Пробвах и 5 Гъто, но пие ток като махмурлия сока от киселите краставички.

            Да, наистина е по-комфортно бързо, но разликата не е кой знае каква, на фона на това, че батерията изтича като пробита.
            Айде да не е три пъти, че сега докато съм повечко у нас, и ми е в ръцете, но два пъти със сигурност.
            Ако денят ми е по-ангажиран с други неща, мога да изкарам и на 40ч с едно зареждане.

            Всъщност, понеже дисплеят е голям, и пие ток, където е възможно съм с "тъмни теми", което също оказва влияние.

            С 5G от сутрешното кафе, та до късният следобед, като телефона ми е зареден преди да си легна, и трябва да му метам жицата.

            За сега толкова, че друго не се сещам.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • След продължително ползване на комбинация от XIAOMI Redmi note 4 и Sharp S2 Aquos (личен и служебен номер), от миналата година се сдобих поетапно с комплект от "двама братя" от китайското семейство на OnePlus. В миналото у нас нямаше официален внос на тази марка и основно ги виждахме като включвани в абонаменти в чужбина (при това - на доста "солени" цени). Сега обаче, ги има и в средния клас, като вече се предлагат официално и в нашата търговска мрежа.
              И така, това са двата ми телефона в момента.
              По-големият (като технически данни), а като модел - с по-малко число - OnePlus Nord N10 5G, който ползвам като основен, както за разговори, така и за интернет приложения, и за снимане.
              Батерията нормално издържа по един ден, за провеждане на разговори, с включени данни, перманентно активиран Bluetooth (за връзка със смарт-часовник).
              Прави много приятни снимки на дневна светлина. Оказа се, че този модел има проблем (софтуерен) при снимането със светкавица - снимките се получават мътни, все едно са правени в дим. Даже и след последните няколко ъпдейта на OxygenOS (техния софтуер, базиран върху Android), още няма решение на този проблем, въпреки че потребители от цял свят пишат на производителя за решаване на тази досадна липса на функционалност.
              По-малкияг "брат" от серията е OnePlus Nord N100 - 4G устройство с по-скромни характеристики (и доста по-ниска цена), но с по-голяма батерия, с която при ограничено ползване на интернет и приложения, понякога издържа и по една седмица.
              Като цяло, засега съм доволен и смятам известно време да не ми се налага да обновявам наличностите.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:weekly-poll-results-fans-give-oneplus-nord-n10-5g-and-n100-the-cold-shoulder.jpg
Прегледи:473
Размер:115.4 КБ
ID:6818723

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:OnePlu-10_100.jpg
Прегледи:461
Размер:73.5 КБ
ID:6818722

              Прикачени файлове
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • В ценовия диапазон до 500 лв. в момента Poco X3 pro 8/256 е топ попадение. Единствено камерата не е като на флагман моделите.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  От: Какъв телефон (смартфон).

                  Намерете ми нормален (не брониран супер-дупест) смартфон с гнездо за памет карта и оригинално, фабрично ушенце за ремъчка. Независимо от марката.
                  Здравейте!
                  Вече има много смартфони, които притежават слот за карта памет. Относно „ушенце за ремъчка“, можете да потърсите калъф тип тефтер, който има тази опция.
                  Последно редактирано от nickbochev; 21-02-22, 20:20. Причина: премахване на рекламен линк от мнението

                  Коментар


                  • Паджеровод
                    Паджеровод коментира
                    Редактиране на коментар
                    Oтговаряш на 5-годишен въпрос.🪦

                  • Тропчо
                    Тропчо коментира
                    Редактиране на коментар
                    В немалко форуми 5 години си е нормален срок, за да получиш отговор/ решение на даден въпрос.

                • Преди малко от чисто любопитство влязох в офис на А1 да видя на живо новия Samsung s22 ultra, разгледах го, поиграх си с него, правя сравнение с моя Samsung Note 8, първи впечатления, екрана е по-ясен, по-богати и гладки цветове, с около 3 мм е по-голям екрана от моя, малко по-лек, задните лещи са прибрани не са изпъкнали, камерата прави по-хубави снимки но пак ги прави размазани ако размахвам докато снимам, сърфирането из менютата показа по-голямо бързодействие, НО спрямо моя стар Samsung Note 8, в интерес на истината обаче като цяло не успя да ме впечатли и да кажа наум уау, като се има предвид колко е стар моя Note 8, бих казал че е супер актуален щом към днешна дата и сравнено с Samsung s22 ultra, не можа да ме впечатли, леко се разочаровах от Samsung s22 ultra, очаквах нещо повече.

                  Ще чакам с нетърпение да пуснат, ако изобщо пуснат пак Note серията и тогава да успее да ме впечатли.

                  Дотогава ще си карам с моя верен и все още достатъчно актуален към днешна дата, стария ми Samsung Note 8.

                  Коментар


                  • От две седмици съм с КАТ 62 ПРО.
                    Понеже до сега все ги чупех телефоните та реших да видя дали и този ще счупя!Държи за сега.Убава играчка.
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • Две години бях с САТ В15 когато излезе, и бях много доволен.
                      Не си спомням дали когато пак щях да преподписвам договор, или след още две години, исках да си взема следващият топ-модел от Виваком, но ми цената му беше малко над разумната за мен, а и нямаше опция за две карти.
                      После излезе S60, по който се захласвах, но пак работеше с една карта, пък и си беше цифра.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • CAT S60 не бяха много кекави при един приятел на доста издевателства изкара. Ще държи S62ката
                        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                        Коментар


                        • И аз бях наскачал за S22U, но ме разочарова, не ми допадна. Прилича на табакера, а и по ревюта, не е кой знае какво. За сега ще си карам с 13 pro max. След година ще видим.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X