Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    Дойде време и аз да заменя стария верен Huawei P8 lite с нова машинка. От около 6 години ползвам устройства с въпросната марка и съм доволен . Противник съм на това да се дадат една шапка пари за телефон ( примерно 1500-2000 лв. ) особено ако работиш за 1000 лв . Но , да си дойда на питането , двоумя се между Huawei i Xiaomi сега ?
    Някой с наблюдения върху двете марки ?
    П9лайт и ксяоми редми ноте 4х.
    На ксяомито всичко му е по-добро- скорост,камера,дизайн....
    Следващия ми ще е ксяоми най вероятно .
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      П9лайт и ксяоми редми ноте 4х.
      На ксяомито всичко му е по-добро- скорост,камера,дизайн....
      Следващия ми ще е ксяоми най вероятно .
      Колега точно между тези двата се чудя !?

      Единствено се притеснявам Xiaomi то дали ще се побира във всички джобове , но като цяло клоня към него.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        На мен ми се видя доста дървено това Ксиоми, но и аз го сравнявам все с флагмани които съм имал а Хуавей не съми пипал за да дам сравнение. Ксиомито го извадих от кутията като дойде, поразцъках го за половин ден и го обявих за продаване, хем че беше за жената и тя каза че си го харесва ама не ми допадна на мен хич, а и чета че поддръжката им не струва. Погледни и Самсунг А5 в този клас, мисля че ги превъзхожда с някои неща, като Ксиомито е най долу в класацията даже на хартия.
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Еее, не може да се сравнява с флагмани тел. за 300 лв.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Къде чете,че поддръжката им не струва?Имаме 5 броя в семейството от тази марка и сме много доволни.Ксиаоми е марката телефони с най голямата софтуерна поддръжка.
            Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              И аз отскоро съм горд притежател на Xiaomi Mi A1 и като върл противник на всякакви премиум шитни мога да кажа, че за 500-те лв. си струва отвсякъде.
              124 -> 164
              T4

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                ...На ксяомито всичко му е по-добро- скорост,камера,дизайн...
                Всички модерни умнофони имат дизайн на фаянсова плочка, и са като близнаци. Какъв дизайн?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Всички модерни умнофони имат дизайн на фаянсова плочка, и са като близнаци. Какъв дизайн?
                  Вярвам си виждал пластмасов умнофон и метален такъв. Едното е по-приятно о на пипане и на вид. Това визирам. Ако не се казва дизайн-някой да ме поправи!
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Аз съм с МИ А1 шиоми, доволен съм, нещо сензора за изключване на екрана ме ядосва, при разговор натискам понякога з бузата разни работи. Батерията издържа 10 часа в интернет на ден без проблем. Чист андроид, означава, че няма нищо в него всичко трябва сам да си качваш. Надгради се до андроид 8.
                    Жената е с хуйвеи 10, много работи качени заводско.
                    Предпочитам шиомито.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Ама и аз съм един !? Тръгнах да питам за съвети коя от двете марки е по-така..., а не съм отишъл още да го разцъкам тва Шиоми .
                      Хуявейа го знам , ам другия трябва да се види.

                      И на място вече ще се решава , който ми е по на сърце той ще е .
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Аз съм с Ноте 4, брат ми с П9 лайт. Шайомито е много по-добро, но трябва да е с snapdragon процесора, че има голяма разлика. 4100мач батерия си казва своето и държи много с този процесор. Доколкото съм чел другия процесор грее доста и е лаком, първоначално е влаган само той и вероятно за това са му сложили толкова голяма батерия.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Разгледайте и други китайци. Аз съм с това долу и съм доволен за момента...

                          42

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Взех си Xiaomi redmi 5 plus, 4gb/64gb. Еми уникален телефон за парите си. Доста по-напред от Huawei. В Технополис цената е 430, аз си го поръчах от Китай за 275 лв.
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                              Взех си Xiaomi redmi 5 plus, 4gb/64gb. Еми уникален телефон за парите си. Доста по-напред от Huawei. В Технополис цената е 430, аз си го поръчах от Китай за 275 лв.
                              През Али и пощите? Нямаше митница?

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                                През Али и пощите? Нямаше митница?
                                Да , точно така. Но явно съм извадил късмет де , за митницата .
                                Четох мнения , че през пощата по-малко е вероятността да минаваш митница.
                                Който търси , намира !
                                Човекът е човек, когато е на път !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X