Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
    Само да попитам - откъде се сдобиваш с Td и Pro на марката и какво означава Td? И в момента в средния класна марката кое е най-добро: Redmi 5 Plus/Note 64/4 или А1?
    Благодаря!
    5 плюс ,ноте 4, редми 5 -за тези мога да дам мнение.
    5 + е най- добрия. Ако ти се дават още малко пари -5 про.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      5 плюс ,ноте 4, редми 5 -за тези мога да дам мнение.
      5 + е най- добрия. Ако ти се дават още малко пари -5 про.
      Дават ми се, защото ще върши доста работа и ще си ги изкара:-) Но не виждам никъде по нашите сайтове про.

      А има ли разлика между 5+ и ноте 5 и про на 5 ли е, 5+ или на 5 ноте?

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Разликата с 5+ е само камерата и една идея по-бърз процесор. Аз заради камера смених телефона/друг китаец/ но се оказа че вместо да снимам и после компресирам сега снимам на най-ниско качество и видимо нищо различно,така че не зням за какво точно ти трябва телефона.
        Ако има множество нощни снимки или със слабо осветление-там се скача с 2-300 лв. нагоре,трябва поне да се доближиш до флагманите.
        За ежедневна употреба всичко ми е предостатъчно.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Виждам, че се е отворила дискусия тук. Аз съм фен на марката от самото й създаване си бях купил нейн апарат, който ползвах дълги години, но в последствие минах на хуавей. Та... мина време и бях сигурен кой ще бъде следващия ми телефон след като гледах дебюта на модела. И така вече месеци след като излезе, съвсем на скоро се сдобих с Redmi note 5 4/64 версия. Само суперлативи мога да изкажа, супер процесор, бърза памет, снима невероятно, батерията се справя повече от добре, към софтуера съм пристрастен /личен вкус е това/, но наистина само положителни впечатления и не спирам да му се радвам като малко дете. Определено цена-качество-характеристики е убиец, смело мога да заявя, че такъв телефон, на такава цена.... просто няма. И за да бъда още по-полезен в темата, има един онлайн магазин на едно супер точно момче, който продава от много време телефони и съм пазарувал от там доста, гаранция 2 години, при това по адекватна от повечето места, въобще няма грешка. Там има редми ноут 5 версията 3/32 /430лв/ и 4/46 /460лв./ - има и редми 5 плюс, има и другите модели на много по сносни цени от А1 и от веригите. Но за да не звучи като реклама няма да давам линк и подробности, ако някой е заинтересован да ми пусне едно съобщение, като уточнявам, че нямам нищо общо, а просто искам да помогна на хората да пазаруват на по-сносни цени. Ако имате други въпроси за марката или за модела оставам насреща! Поздрави и успех!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Като вземах 5+ обиколих веригите за такава техника. Еднозначно консултантите посочваха ксяоми като без аналог за тези пари.
            Преди два дена предподписвах и обиколих операторите ,че малката със телефон за смяна. Същата работа. На едно място само ми казаха че ако се търси по-добра камера със стотина лв. повече някъв хуавей.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Гледам, че превалентно обсъждате Ксиаоми, Хуауи и други кетайци. Нямам нищо против тях, но съм фен на традиционните марки, като предпочитам Сони.
              Понеже договорът ми изтича наесен, а аз телефон в брой не купувам, бих се радвал на мнение за Сони не най-скъпия модел и мнение за новите Нокии.
              С Уин мобайл, никога не бих се навил, но сега когато минаха на Андроид...
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Попринцип Xiaomi и Huawei изобщо не са марки за пренебрегване и най-приятелски бих те посъветвал да се насочиш според бюджета към някой техен модел. Това с традиционните модели.. еле пък със сони точно, дето всичко е едно име и една надута цена непредлагаща нищо, при това според моите наблюдения и на не толкова адекватно качество, аз не го разбирам лично, но да кажем че това е мое мнение.. /тук вмъквам че не хейтвам марката като цяло и ползвам тяхна техника, но точно телефони..../
                Относно Нокиите - да, за съм, много вдигнаха качеството, започнаха да се отварят и на индийския и китайския пазар повече /където попринцип Xiaomi и Huawei са сред титулярите/ и според моите наблюдения в момента правят що годе добри апарати, които препоръчвам много повече от сони. Вече зависи от цената. 6.1 не е лош, но като най-добър избор цена-характеристики щом искаш да е нокия бих те посъветвал да се насочиш към 7+ - супер телефон са направили, препоръчвам го! Вече ако не ти се дават толкова пари според бюджета избираш най-адекватното. Успех!

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  ... Нямам нищо против тях, но съм фен на традиционните марки, ...
                  Дано не търсиш Bosch, Siemens, Alcatel, Sagem, Philips, Ericsson и т.н.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Благодаря, колеги, за споделеното за Ксиоми.
                    Определено имам интерес към Редми 5+/Note, така че ще бъда благодарен за координати на момчето.
                    В момента съм със Sony Z3 compact и съм доста разглезен откъм хубава камера, така че в избора ми е и средния клас на Sony - XA2. Пък и размерът ми е по-познат и близък - 5.2".
                    Тези 6" на Ксиомито малко ме плашат, още повече че телефонът си го нося 100% в джоба на панталона...

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                      Благодаря, колеги, за споделеното за Ксиоми.
                      Определено имам интерес към Редми 5+/Note, така че ще бъда благодарен за координати на момчето.
                      В момента съм със Sony Z3 compact и съм доста разглезен откъм хубава камера, така че в избора ми е и средния клас на Sony - XA2. Пък и размерът ми е по-познат и близък - 5.2".
                      Тези 6" на Ксиомито малко ме плашат, още повече че телефонът си го нося 100% в джоба на панталона...
                      Мда,за джоба 5 инча ми е максимума,нотовете ми са много големи,но пък филми,снимки и т.н.Телевизия не гледам от години.

                      Без последните два,всичко от Китай,последните два от Технополис.
                      Имам доста неща ксиоми,не само телефони,нямат издънка.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Благодаря!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Редми 5/5,7" е малко по-малък от ноте 4/5,5", но за джоб трябва човек дам да са прецени.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Въпрос на свикване е колега, аз за сега с 6" щом се справям някак, а си мислех, че само в чантичка или в ръка ще бъде, а всъщност спокойно го нося в дънки и анцуг като разбира се само внимавам, когато сядам. А това беше най-големият ми страх и резерва когато купувах телефона /размера/, който обаче се опровергава вече. Всичко е въпрос на преценка и на свикване.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Аз пък си търся телефон 4"-4,7" с прилични параметри-май вече не произвеждат такива размери...
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Последно време виждам панталони с джоб на бедрото ,в горната част,такаче даже и да шофираш да можеш да го измъкнеш,но все още са такива модели,дето 90% от пишещите тук няма да обуят.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X