Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Лично мнение - M8 ще се дразниш от камерата. Мисля, че скоро ще излиза HTC Butterfly 2 който по принцип е предвиден за Азиатският пазар и е в червено по подразбиране, но има 13mpx камера и на практика е един M8 с по-добра камера. За съжаление понеже е предвиден за Азия има два проблема и в този телефон. Нямам представа дали поддържа 850/900 Mhz, ще излезе по-късно за Европа.

    //EDIT: лично аз май взех все повече да клоня към евтините китайски марки. Просто не ми се дават пари за нещо, което горе-долу го раздава каишка около врата, която останалите подръпват от време на време. Вчера гледах едно Zopo... не са никак зле честно казано.
    Последно редактирано от господин никой; 12-05-14, 08:54. Причина: EDIT

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Тази сутрин имах възможноста да си поиграя с 3-те телефона на които се спрях и в крайна сметка отново ще е Sony.Камерата на Sony прави страхотни снимки с много добър автофокус.Заблуждението ,че Samsung S5 прави по хубави снимки идва от това че Z2 на automode снима на 8MP а S5 на 16MP.Като превключих Z2-то на 20MP и нещата се обърнаха рязко в полза на Sony-то.За времето в което разглеждах S5-цата имах чувството ,че държа топла баничка!Следващия важен за мен тест който направих беше аудиото.Просто Sony-то все още "кърти мивки" сравнение с каквото и да било друго но това го и очаквах!Проблема с отварянето на капачетата и по скоро специално този на аудиото е решен ...... просто няма капаче
      HTC one M8 просто го подържах и разгледах менюто и реших че не е моя телефон
      Лудак

      Коментар


      • Re: Какъв телефон (смартфон).

        Би трябвало сонито да снима много по добре, заради големият на размер сензор, не само на мегапиксели, самсунга грее заради кит кат а на андроид (все още е зле) по тази причина сони не вадят още ром с кит кат, още и от нещата написани от самсунг - хабят много ресурс. Хардуерно платката на сони изглежда по добре и е добре екранирана.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Към днешна дата комплексно Z2 е малко по-добър от S5, One (M другите от същия клас. Малко, но определящо в избора.
          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

          Коментар


          • Re: Какъв телефон (смартфон).

            Според кой е малко? аз не бих се и замислил особенно ако съм ги пипнал 3 те. спред мен дори и Z1 е подобър да не кажа и Z.
            Единственната простотия е тъпия протектор отпред и отзад. Тъпото е че ако го свалиш вече нямаш гаранция. Още по тъпото е че протектора си се драска доволно и е цар е на отпечатъците

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Ползвам вече 7 месеца Lenovo P780, и съм изключително доволен. Сравнен с на дъщеря ми S4, при еднакво натоварване, нейната батерия показва остатъчен заряд 8%, докато моята е с 53%. А ценатa му е такава, че може да се купят 3 за един S5, Z2 ....
              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                Ползвам вече 7 месеца Lenovo P780, и съм изключително доволен. Сравнен с на дъщеря ми S4, при еднакво натоварване, нейната батерия показва остатъчен заряд 8%, докато моята е с 53%. А ценатa му е такава, че може да се купят 3 за един S5, Z2 ....
                Сравнението е доста некоректно - без да искам да разпалвам някакви flamewars. Единият е с 720p дисплей, 1gb RAM и 1.2 Gghz процесор, а другият 1080p, 2gb RAM и 1.6 Gghz процесор - разликата е доста голяма. Освен всичко Lenovo-то няма някои функционалности, които са налични в S4.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Просто казвам от какво съм доволен спрямо дадените пари. Ако е за сравнение, флагмана на Lenovo K900 е с 1920 x 1080p , РАМ 2 gb и 2Gghz процесор, ултраслим 6,9 мм., като отзивите в нета и Русия са много добри, а цената е .............280 долара.
                  „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Ако гледаме от гледна точка на критериите цена-качество-функционалност-практичност - Lenovo P780 няма конкуренция според мен.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                      Ползвам вече 7 месеца Lenovo P780, и съм изключително доволен. Сравнен с на дъщеря ми S4, при еднакво натоварване, нейната батерия показва остатъчен заряд 8%, докато моята е с 53%. А ценатa му е такава, че може да се купят 3 за един S5, Z2 ....
                      Едното го ползва дъщеря, другото - баща Питам се ако и оставиш леновото за един ден дали накрая ще има и 8% батерия.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Хм, пропускате един сериозен модел - Nexus 5. Освен камерата, която не е върха на слодоледа всичко е прекпрасно, има най-новия ОС и е на смешно ниска цена за параметрите си. Да дизайн е прекрасен. Full HD Дисплей.

                        Коментар


                        • Re: Какъв телефон (смартфон).

                          Не точно, първо е ЛГ. Второ камерата е кофти, 3 то няма сд карта. Става за девелоперска машинка. Определено не е моя телефон. Но ми харесва чистия ОС. Не че пак няма по някоя гадост.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Едното го ползва дъщеря, другото - баща Питам се ако и оставиш леновото за един ден дали накрая ще има и 8% батерия.
                            Не случайно съм писал еднакво натоварване. Да се приеме буквално. Телефон до телефон, една и съща игра.Включени Вайбър, интернет. Самсунга само повече грееше.
                            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Леново доколкото знам все още не могат да се продават официално в Европа заради някакви сертификати, които нямат. Можеш да си вкараш единична бройка от интернет, но за търговия не стават. Поне така ми казаха вносителите на Леново лаптопи.
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                                Леново доколкото знам все още не могат да се продават официално в Европа заради някакви сертификати, които нямат. Можеш да си вкараш единична бройка от интернет, но за търговия не стават. Поне така ми казаха вносителите на Леново лаптопи.
                                Така е. Очакваше се най-късно март тази година да бъде решен проблемът, но явно... Те затова и позабавиха наследника на Р780.
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X