Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от Tuono
    ...GSM Ericsson R310s
    ...
    Ей това е машината. Тествал съм го лично доста пъти. Докато работех в едно морско шоу съм го топил неведнъж в солената вода та дори и на морето. Когато е кален, мръсен или просто прашен го миех на водаструйката . Относно издръжливоста на батерията издържа и до седмица в чакащ режим. Имам доста приятели които пътузат по шлеповете и го предпочитат най-вече поради последното предимство защото като ги закотвят някъде далече от брега и стоят по няколко седмици на изчакване си е кофти без каквато и да е връзка.

    Коментар


    • #47
      Аз имах Siemens ME45, който е давен и хвърлян многократно и ми служеше безотказно докато го откраднаха. Издръжлива батерия, як и водоустойчив корпус.
      За съжаление това, което сега ползвам Soni ericson K700 не се доближава до сименса по тези показатели .
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #48
        аз съм с 5100 и 5140
        и двата са много здрави
        щом още издържат
        WWW.FBRALLYRAID.COM

        Коментар


        • #49
          Има една нокия с фенерче-не я знам като числа - гумена е.
          Веднъж не спря да ни вали яко с моторите-от 10 до 21ч. От 6 телефона само нея не я прее.......е. Това ми си вижда добър показател.

          Коментар


          • #50
            Аз имах до скоро Siemens МЕ45, верно вече е антика, но е железен. Имах го в продължение на 3 години, изтървал съм го многократно (при падане не се разглобява, като другите телефони), единия път падна в бидона с джибрите, докато махах чепките. Доста трудно го намерих, после си го изплакнах на чешмата, защото много лепнеше ( 23 захарност). Нямаше никакви поражения. Не смятах да се разделям с него, но това лято го изгубих в Стара планина, и сега съм с Nokia 5140i. Засега съм много доволен от нея. Много често ползвам фенерчето и фотоапарата, мъча се и с компаса. Батерията също е доста издръжлива- 3 до 7 дни.

            Коментар


            • #51
              моят sony ericsson k700i съм го изтървал в тоалетната и то точно след.....ставам и само се чува нещо тряс и кво да видя телефона се кипри в водата веднага го вадя разглобих го избърсах го дисплея беше подгизнал ама го сложих на слънце и се управи а с сигурност е ударо устоичив с сигурност отивам да го купувам и продъвача вика трябва много да внимаваш с него много е фин това е един от най-чупливите гсм-и ох как внимавам с него проосто нямам думи
              Друг случаи пада гсм-а sony j7 на улицата и една кола централно като го гледаш много зле 1/4 от дисплея ръботеше но всичко друго беше къто ново е сега вече е труп нормално в моите ръце
              My RiDe Is My LiFe

              Коментар


              • #52
                g

                M75 biva v momenta polzvam no v 4a6a s voda sled 3 min. se predade i ima6e su6ene s su6uara na karantiiata !
                nai istenskiat GSM za off-road e Erikson R310 !!! vsi4ko drugo e kompromis !
                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                Коментар


                • #53
                  Имам един р310 с читава батерия и го продавам за 80лв, ако някой иска...

                  Коментар


                  • #54
                    Всички модели в момента са уязвими към чашата с водата.
                    Аз 2 пъти съм изтървал апарат в язовир при риболов и два пъти съм мокрел след каране с моторора при проливен дъжд, понеже не му слагам капут. Затова от опит ще ви кажа, че най ефикасният метод на обезводняване е с прахосмукачка, тъй като тя издърпва влагата от където е влязла и не го нагрява като сушоара
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #55
                      Това с прахосмукачката е хитро

                      Коментар


                      • #56
                        да наистина прахосмукачката е разумно решение

                        иначе аз съм с Сименс М55 много съм доволен
                        на какви изтезания е подложен може би димитър може да ви каже донякъде
                        но си бачка вече 2 години
                        само след пореден удар и едно приводняване май взе да вибрира доста по слабо от преди

                        Коментар


                        • #57
                          Първоначално публикуван от sabin
                          Имам един р310 с читава батерия и го продавам за 80лв, ако някой иска...
                          дали случайно е три-бандов, че виж това не си спомням, макар че и аз имах такъв някога, ако е трибандов, направо го опаковай...
                          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от muncho
                            Първоначално публикуван от sabin
                            Имам един р310 с читава батерия и го продавам за 80лв, ако някой иска...
                            дали случайно е три-бандов, че виж това не си спомням, макар че и аз имах такъв някога, ако е трибандов, направо го опаковай...
                            Двубандов е...

                            Коментар


                            • #59
                              Имах МЕ45, железен телефон, потапян в чаша кола (кока-кола от най-гадната), след това малко сапун и повече вода на чешмата работещ. Падал е в локва, и в море! Един колега ми го потопи в чаша с кафе (за щастие без захар). Телефона не е спирал! Дойде момента да го сменя но установих, че в момента няма вече такива, малки на размер и добре защитени. МЕ65 и МЕ 75 изглеждат много добро оръжие за ръкопашен бой, и са ужасяващо грозни :-) (нека не ми се обиждат собствениците на такива, нищо лично).
                              Като цяло, всичката техника която се произвежда в "наши дни" става все по-голям боклук, и все по-нискокачествена.
                              LZ1JJJ

                              Коментар


                              • #60
                                Първоначално публикуван от dani
                                .........
                                Като цяло, всичката техника която се произвежда в "наши дни" става все по-голям боклук, и все по-нискокачествена.
                                Ми нали производителите ще фалират ако си взимаме един телефон за цял живот Потребление трябва да има иначе прогреса отива на кино
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X