Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от Dimitar
    Първоначално публикуван от dani
    .........
    Като цяло, всичката техника която се произвежда в "наши дни" става все по-голям боклук, и все по-нискокачествена.
    Ми нали производителите ще фалират ако си взимаме един телефон за цял живот Потребление трябва да има иначе прогреса отива на кино
    Не сам 100% съгласен, аз бих дал повече пари, но да си взема нещо за по-дълго време и по-качествено.
    Но нека не забравяме, че двигателя на падащото качество са клиентите. Повечето гледат цифри, а не реално какво тябва и как е изработено. Сигурен съм, че утре ако пуснат телефон с 1 милион цвята или 5 бандов или с 5 мега пиксела камера това ще е най-продаваното!
    LZ1JJJ

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от dani
      Имах МЕ45,
      Каква е марката? Аз знам за МЕ единствено заводите на Месершмит!

      Коментар


      • #63
        Siemens .... ME45
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #64
          Някой знае ли модел мобилен телефон, който:

          - издържа на прах, вода и бой
          - има камера с такава разделителна способност, че да излизат качествени снимки
          - да има "сините зъби" на краля обединил скандинавците - Bluetooth

          Цената не е от значение...

          Коментар


          • #65
            )) Щом цената няма значение, купи с хубава камера и му направи херметична кутия, къв е проблема?

            Коментар


            • #66
              Стъклото! Както знаеш, паралакса на защитното стъкло ще размаже образа..

              Коментар


              • #67
                Това пък какъв проблем е? Толкова голям сапфир сигурно може да се намери от Русия, ама и това не трябва, и тука има кварц. И цяло шише канадски балсам.

                Коментар


                • #68
                  Поразучих доста мнения на хора, които нямат нищо общо с офроуда, но си изкарват хляба с бизнес с мобилни телефони..
                  Оказа се, че фаворит за подобни нужди е Siemens M75, както посочи В.Петров и аз лично мисля да се доверя на тази машинка..
                  Незнам кой апарат, ще има нещастието да попадне в мойте ръце, но ако издържи няколко месеца, значи наистина е супер! /освен ако не го настъпи коня.. /

                  Коментар


                  • #69
                    гледам тук една радиостанция моторола gp300 поне на 10 години е и аз лично съм я изпускал от втория етаж и други там дребни инциденти и още си работи, няма ли такива със слот за сим карта
                    drive alive

                    Коментар


                    • #70
                      М75 и на мен ми е фаворит
                      има и камера и специален корпус що годе удароустойчив
                      на ерзберг родео го представяха този телефон
                      разработен е специално за офф роуд маниаци
                      сега разбрах че има и вградено уоки токи и можеш да си говориш с още някой който има същия телефон
                      някой знае ли нещо повече на какво растояние например ще работи въпросното уоки токи

                      Коментар


                      • #71
                        На никакво. В смисъл мизерно. Мощността та телефоните е микроватове. Но все едно функцията е безценна, защото телефоните автоматично се свързват в дуплекс без да минават през централата винаги когато се виждат. Големи фирми, или ей такива горски компании... Освен че се пестят пари, и не се буташ в клетки, които могат да се окажат заети.
                        1 800 МХц са калпава честота, има малка проходимост. Но пък на открито това не пречи, и има прозорец в стоманобетона, дявол знае защо. В смисъл той е радиопрозрачен в тоя диапазон. Затова е и избран де И имаш може и близка, но поне някаква връзка където мрежата на оператора няма покритие.
                        А колко струва такъв?

                        Коментар


                        • #72
                          Ето руската страница за тестове:

                          http://mforum.ru/phones/tests/012488.htm
                          http://mforum.ru/news/article/012584.htm


                          Цената тук е 446 лв с ДДС.

                          http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=12878

                          Изглежда здрав М75, но след магариите, които ми прави М65 не бих го взел. Вече се счупи и резервната закопчалка на капака и сега баща ми прави на стуг закопчалка от неръждавейка.

                          Иначе M75 отговаря на условията за идеален телефон за мен - голям, груб, грозен и здрав.

                          Преди около една година Batman се съмняваше в здравината на моя Ericsson R310s. Ето какво му демонстрирах и вече не се съмнява:

                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/t...310s_crash.zip

                          (видео файловете са 3GP и се гледат с QuickTime)

                          Само да уточня, че парчето метал, което се отчупи беше лепило "течен метал" Bison, с което залях канта на телефона след отлепване на гумата. И телефона лети от 3-ти етаж, а не от втори, Batman пак неможе да брои.

                          А това Push and Talk май трябва да се поддържа от оператора и не е безплатно. За България такава услуга незнам да има все още.
                          "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
                          http://ftp.domainbg.com/tuono

                          Коментар


                          • #73
                            Те това е тест!
                            Навремето един приятел се съмняваше в смисъла на каската и решихме спора много бързо - един пълнител с Макаров от 5 метра, и само звънтяха рикошети!

                            Защо хората толкова се страхуват да тестват това което са им обещали продавачите?

                            Коментар


                            • #74
                              Мда ... През оператора, прочее условия и тарифни планове... Жалко, значи не съм разбрал, и това също е просто менте. Гнусно менте.

                              Коментар


                              • #75
                                М 75 - първи впечатления:
                                Як, грамотно направен телефон.
                                При затваряне се уплътнява и се завива с гайка, усещаш херметизацията..

                                Късно откриваш надписа на хендсфрито "made in china" мамка му...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X