Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Volk
    Добре, няма ли такъв който като падне в локва с вода от джоба ти докато дърпаш лебедката, да не се разпадне?
    Мембраната О.К., а входовете на куплунга за зареждане и включване към други съвременни гадорийки?
    Те също се покриват с гумено покритие, което евентуално пази ( в този живот няма нищо сигурно и гарантирано )! Модела, който показах сме го изпробвали доста сериозно! Рита ли сме с него футбол , и сме го потапяли целия ( за кратко и в питейна вода )! Телефона е добър, но за съжаление и доста стар
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #17
      мисля, че не си прав за това, ериксона по - горе е защитен от вода при потапяне до 1м ако не се лъжа, поне съм го виждал изложен в магазин в аквариум с рибки

      имаше преди години и една нокиа, която имаше подобна реклама него лично съм го потапял в морето на сила /той плува/ и няма грижи, но си пише, че не е за водолази

      но това не са телефони за офроуд а за други много по - екстремни спортове, като парапланеризъм, алпинизъм, мазохизъм .... ааааа това май не е спорт
      drive alive

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Стефан
        Сименсите нали са с гумени тапи? Или не всичките?
        Да повечето Сименси са с такава гумена мембрано, но мисля, че тя не е точно за защита откъм вода! И моя телефон има такава ( Sony Ericsson K700i ), а не е нито водонепроницаем, нито противоударен!
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #19
          мисля, че не си прав за това, ериксона по - горе е защитен от вода при потапяне до 1м ако не се лъжа, поне съм го виждал изложен в магазин в аквариум с рибки
          Аз не случайно съм написал: "към момента". Все пак този модел на Ериксон е безсмислено да се обсъжда той отдавна не се произвежда. Siemens M75 е телефон модел 2005 с актуални възможности към момента, POP3, MMC разширителен слот, MP3, цветен дисплей, всички стандарти на GSM и което е най-важното според мен - синия зъб...

          А генерално погледнато световната тенденция е защитените телефони постепенно да изчезват - може би няма достатъчно търсене...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #20
            http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=265

            the best

            Коментар


            • #21
              Тия гумени тапички дето веднъж като излезе не можеш да я вкараш обратно / ако не си я изгубил / са гола вода...
              Как не са направили някакъв модел "take down".. /при пушките това означава да я разглобиш с две движения без инструмент/ и вътре да им е цялата карантия, на защитено и сигурно място! Нещо като табакерата на моряка, вълни, дъжд, ама цигарките са сухи!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от nasov

                Колегата по-горе като зададе въпроса доколкото разбрах пита за телефон който да използва в днешни дни, стига сте му давали предложения достойни за музей... модел 1999 даже не е от този век
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  Сега включих защо няма модели за ветроходи - защото в морето няма клетки!

                  Затова няма и модели за джунглата, затова и ще спрат въобще екстремните модели!

                  Доколкото знам вътре има тежка антена, която при по-силен удар се откъсва от мястото си!
                  Какво значи " удароустойчив "? Може ли да издържи примерно падане от 2 метра?

                  Коментар


                  • #24
                    Ами да то вече не се правят много дурабъл телефони...

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от VPetrov
                      Първоначално публикуван от nasov

                      Колегата по-горе като зададе въпроса доколкото разбрах пита за телефон който да използва в днешни дни, стига сте му давали предложения достойни за музей... модел 1999 даже не е от този век
                      Те и повечето джипове и коли, който караме също са от миналия век, но вършат работа (понякога по-добре и от произведените в наши дни )
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • #26
                        Мобифоните не са ли по-като за оф...

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от nasov
                          Мобифоните не са ли по-като за оф...
                          Определено те са с най-добър обхват, но нямат свестни апарати
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #28
                            Разбира се. За колата имам цяла Нокиа 620, като говоря мотора дига оборотите) Има си дръжка, слушалката е на шнур, всичко е истинско. Тва - онова, 15 вата в антената, изобщо е забранена за тенекиени коли. Само външна.

                            Коментар


                            • #29
                              аз след едно оставане в планината през зимата и опасност от умиране се бяах зарекал да си купя сателитен телефон, но после като се прибрах и се стоплих и хапнах реших, че не си струва парите. може следваштия път да не се върна изобщо но това нещо си е скъпо
                              drive alive

                              Коментар


                              • #30
                                мисля че този:

                                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X