Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най-подходящия мобилен телефон за оффроуд?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    колко пари и от каде ?
    drive alive

    Коментар


    • #77
      Точно ти ли ме питаш за цената... Не я запомних, но утре ще проверя, ако искаш ще ти изпратя телефона на човека..
      Със сигурност е под 500 лв...

      Коментар


      • #78
        не е важно питах само така за инфо

        това което аз направих на тази тема е джобен комп с вграден ГСМ и син зъб + гармин 10 /ГПС със син зъб/, който се монтира отвън на колата. така хем си имам телефон, хем ГПС, хем карти и перфектна навигация, а когато имаш връзка може да влизаш в нета, да пращаш поща, да ползваш повечето уиндоуски програми. разбирасе това си има цена, двете работи са скъпи но не помня точно колко /значи не са толкова скъпи/ телефона понякога забива и неможе да се обаждаш докато не рестартираш /майкрософт да има го на ...../ връзката между сините зъби понякога просто се разпада, екранчето е малко и трябва фантазия. освен това джобния комп е много нежен и трябва пазене, но пълно щастие няма
        drive alive

        Коментар


        • #79
          Аз затова / по съвет на Събин / се спрях на Garmin iQue M5 - pocket с интегриран ГПС, интересно ми е дали ще мога да правя снимки с китайския Сименс и да ги вкарвам с определен код директно в ГПС, та ако се сетя за някое девойче с големи ... което съм снимал, да мога да го локализирам координатно..

          P.S. Garmin - а е тайвански, Сименса - китайски, иде ми да завия от мъка, тамън е пълнолуние..
          Единствено на Ровъра, като сваля каквото и да е навсякъде виждам приятния надпис England, но съм сигурен, че и това няма да е вечно

          Коментар


          • #80
            моя джобен комп се казва кютек /без майтап/ сигурно е правен в турция иначе го купих от един известен магазин за електроника в мюнхен и беше най - доброто, което може да купиш с пари. този гарми за който казваш го гледах но турчето, което продаваше в магазина ми каза, че бил гаден и ми набута този "кютек". сигурно има конспирация. най - странното е че работи префектно и е много много удобен, странно.

            иначе за навигация най - удобно е с устойчив лабтоп + ГПС с кабелна връзка и външна активна антена. този вариант го изпробвахме на зиг заг трофито тази година и работи перфектно, но проблема е че на навигатора му се такова онаковата, лабтопа тежи 6 кг и навсякаде има жици и ми изгоря 220В захранване в колата. ако вранглера беше фул сайз щях да монтирам бюро и щеше да има място за принтер и 17" дисплей, а сега в тая теснотия е неудобно
            drive alive

            Коментар


            • #81
              "Поживем - увидим"! Яд ме е , че отново всичко е жълто, по дяволите в Западна Европа и Щатите изцяло ли са спрели да работят или се занимават само с маркетинга на източните пазари и производителността на азиатските си поделения...Ще изям някой охранен западняк, мамка му !

              Коментар


              • #82
                Вчера минавах през Гармин. Мишката 10 е нещо 220 - 230 долара, има и някъв 18, вече с новите корекции, той е 320 - 330. Обаче тък е голям, не е хубав за лепене на каската и на покрива. Малкия е с ЮСБ, големия блутут.

                Коментар


                • #83
                  Поправка - телефона е правен в Германия, само хендсфрито е китайско...

                  Коментар


                  • #84
                    И аз да кажа

                    Колеги да ви споделя. Понеже това ми е работата. Прословутите Сименси не са нито водо, нито влаго, нито прахо устойчиви.



                    За това по-добре си вземете по една Nokia 1101. за към 120 лв.
                    Има изумителен Stand-By, към 10-11 дни. Освен това е евтина.
                    Какво му трябва да човек във вашите условия освен Stand-By
                    И цената е добра, и да се загуби или счупи не е проблем.



                    Е успех

                    Коментар


                    • #85
                      Прав си!
                      Раздърпаха му се уплътненията като пола на магистрална прости..ка!

                      Батерията му умира за 24 часа без зареждане, менюто му е достойно за " лабиринта на лудналия инженер"- боже колко мъка има по тоя свят!

                      Какво ли ще се случи, ако види вода и удар?!

                      /Една дърта Нокия продължава да носи железно дежурство в жабката, много бой и гадости е видяла, ама напук си е жива и здрава и ме дразни в това отношение!/

                      Коментар


                      • #86
                        аз се спрях на нокия 1100, която има невероятно дълго присъствие на батерията/минимум седмица/, лек и малак е и освен това има прилично силно фенерче...

                        Коментар


                        • #87
                          Първоначално публикуван от Насов
                          аз се спрях на нокия 1100, която има невероятно дълго присъствие на батерията/минимум седмица/, лек и малак е и освен това има прилично силно фенерче...
                          И аз мисля че най добрият офроуд телефон е нокия от 120 лв

                          Коментар


                          • #88
                            Ериксон Т-310S - по добро нещо за офроад от това не е измислено, и вече никога няма да измислят.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #89
                              Първоначално публикуван от quadra
                              Ериксон Т-310S - по добро нещо за офроад от това не е измислено, и вече никога няма да измислят.
                              Ама не и за мотористи защото ти дига поне с "кило" теглото а и ако го държиш по джобовете и центъра на тежеста отива по дяволите
                              offroad фен
                              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                              Коментар


                              • #90
                                При мен как е ...

                                Нямам Offroute автомобил, но за мен има само един GSM и той е PDA с вграден GSM. Както е телефон, така е GPS, така е PC. И един втори имам от евтините и така ми е екстра!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X