Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид 4.4 Kit Kat SD permission

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Андроид 4.4 Kit Kat SD permission

    Благодарско.
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • #47
      От: Андроид 4.4 Kit Kat SD permission

      Аз си взех китайски телефон Lenovo и оригиналния ром беше толкова спънат че след три дни го занесох да ми сложат едно MIUI, доволен съм. Иначе ме дразни на повечето оригинални ромове емулирането на картата с памет.

      Коментар


      • #48
        От: Андроид 4.4 Kit Kat SD permission

        Преди няколко дни ъпдейтнах Note 2 с 4.4.2 и вече открих първия дразнещ проблем.
        Стоковата камера все още има опция за записва на картата. Обаче докато си в камера апп-а вече не може да ти отвори записаната снимка за преглед от thumbnail-а долу вляво...wtf??? Снимам нещо и ако искам да видя дали е добре или трябва да снимам пак, начина е да минимизирам камерата, да отворя галерията, да видя снимката и евентуално да се върна на камерата.
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #49
          Re: Андроид 4.4 Kit Kat SD permission

          Ники не знам дали проблма е свързан с пермишъна за сд картата, но ако е от него хвани го рутни. По назад съм написал какво да му се промени. Един ред е.

          Коментар


          • #50
            От: Андроид 4.4 Kit Kat SD permission

            Абе знам аз, че с руут се оправя, но телефона е купен преди месец. А тук доколкото разбрах са големи буквояди при гаранционно обслужване. И понеже чета, че често дефектира УСБ порта, не ми се рискува
            Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
            Seat Leon 2007 1.9 TDI

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X