Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Съвет за избор на телефон

    Здравейте, от скоро съм собственик на гореспоменатия телефон Evolveo Q4. До сега ползвах интернет през таблет и обикновен телефон за разговори. След прехвърляне на сим картата от таблета в Q4 интернета върви само на бавната скорост, а в таблета всичко си е ОК. На телефона избрирам данни от 3G сим картата и телефония с 2G. За интернет получавам само покритие буквичката Е, т.е. 2G. Направил съм настройките от предните постове - явно е безуспешно. Давайте идеи...

    Коментар


    • #92
      От: Съвет за избор на телефон

      Първоначално публикуван от SteMSE Преглед на мнение
      Здравейте, от скоро съм собственик на гореспоменатия телефон Evolveo Q4. До сега ползвах интернет през таблет и обикновен телефон за разговори. След прехвърляне на сим картата от таблета в Q4 интернета върви само на бавната скорост, а в таблета всичко си е ОК. На телефона избрирам данни от 3G сим картата и телефония с 2G. За интернет получавам само покритие буквичката Е, т.е. 2G. Направил съм настройките от предните постове - явно е безуспешно. Давайте идеи...
      3G имаш само на SIM картата в slot 1. Другото е да нямаш 3G покритие там където се намираш (или антената да е куца и да не го хваща indoor).

      Коментар


      • #93
        От: Съвет за избор на телефон

        Всъщност се оказа, че софтуерно можеш да превключваш коя карта да ти е на 3G, което е много удобно Най-лесният начин е да се смени картата, която се ползва за Video Calls.

        Коментар


        • #94
          От: Съвет за избор на телефон

          Мисля да си закупя Evolveo Q4 или Q2, предполагам, че на Q2 ще издържа повече батерията, но другия е с по добър процесор-който на практика няма да ми трябва! Според вас, струва ли си?
          Дали Q4 е по добр от M.T.T. Master Special Edition?
          ......................... от Kyocera Torque KC-S701?
          С две думи търся си безпроблемен телефон! И да издържа в лоши условия
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #95
            От: Съвет за избор на телефон

            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
            Мисля да си закупя Evolveo Q4 или Q2, предполагам, че на Q2 ще издържа повече батерията, но другия е с по добър процесор-който на практика няма да ми трябва! Според вас, струва ли си?
            Дали Q4 е по добр от M.T.T. Master Special Edition?
            ......................... от Kyocera Torque KC-S701?
            С две думи търся си безпроблемен телефон! И да издържа в лоши условия
            Вземи си Q4, няма да съжаляваш, а вече ги има и с усилена 4500 Mah батерия.

            Коментар


            • #96
              От: Съвет за избор на телефон

              Първоначално публикуван от poj160ar Преглед на мнение
              Вземи си Q4, няма да съжаляваш, а вече ги има и с усилена 4500 Mah батерия.
              А преди с каква бяха?
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #97
                От: Съвет за избор на телефон

                А преди с каква бяха?
                С 2700 мАh, но и сега се предлагат основно с с по-малката батерия. Аз миналата година с по-малката батерия си купих, но в последствие си поръчах по-голямата от Чехия от официалния сайт. Сега сервиз "Бушона" в София ги предлага вече, но като я вземеш и сложиш на новия няма вярно да ти отчита процентите на батерията. До 14-15% ще показва падането като при по-малката батерия, а при тези стойности ще държи доста време. За целта да показва вярно се преинсталира друг софтуер за около 60 лв. Но вземи си от сервиз "Бушона" ако искаш направо готов телефон с правилния софтуер и усилената батерия или в последствие преинсталация на софтуер и усилена батерия пак в този сервиз и излиза по-ефтино. Прецени си сам, разбира се ако искаш да имаш такъв телефон. Аз специално, както и мои приятели, които го имат сме много доволни.

                Коментар


                • #98
                  От: Съвет за избор на телефон

                  Първоначално публикуван от poj160ar Преглед на мнение
                  С 2700 мАh, но и сега се предлагат основно с с по-малката батерия. Аз миналата година с по-малката батерия си купих, но в последствие си поръчах по-голямата от Чехия от официалния сайт. Сега сервиз "Бушона" в София ги предлага вече, но като я вземеш и сложиш на новия няма вярно да ти отчита процентите на батерията. До 14-15% ще показва падането като при по-малката батерия, а при тези стойности ще държи доста време. За целта да показва вярно се преинсталира друг софтуер за около 60 лв. Но вземи си от сервиз "Бушона" ако искаш направо готов телефон с правилния софтуер и усилената батерия или в последствие преинсталация на софтуер и усилена батерия пак в този сервиз и излиза по-ефтино. Прецени си сам, разбира се ако искаш да имаш такъв телефон. Аз специално, както и мои приятели, които го имат сме много доволни.
                  Видях в един магазин от големите вериги да го предлагат с 4500mAh, това би трябвало да означава, че оригинално си е с другият софтуер (новият за по голямата батерия) нали?
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #99
                    От: Съвет за избор на телефон

                    Здравейте колеги, преди няколко часа си купих и аз Evolveo Q4 на много добрата цена от 430 лв. Последна бройка в Метро Бургас. Естествено го дооборудвах с една 64GB карта на Сони, клас 10, да има място за клипове, снимки, гпс карти и други приложения. Опитвам "активиране на SD карта", но нищо не се случва, някой имал ли е подобен проблем, подкарвали ли сте толкова голяма карта ? Ще имам нужда и от малко помощ за GPS-а като карти и т.н. Защото това ми е първия смартфон и още се опознаваме

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6265.jpg
Прегледи:1
Размер:145.4 КБ
ID:5679738
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • Re: Съвет за избор на телефон

                      Ванка, сигурен ли си, че поддържа толкова голяма карта? По принцип няма какво да и подкарваш, буташ я и тръгва. Свали си es file Explorer от маркета. Ако не я вижда може и да не се поддържа.

                      Коментар


                      • От: Съвет за избор на телефон

                        Ами звънах на Ицето и той каза до 64 ГБ няма ядове, обаче сега отворих сайта на производителя и греда "4 GB internal memory with a possibility to extend using a microSDHC memory card (up to 32 GB)" Утре ще ходя до Техномаркет да видим дали ще се съгласят да ми я сменят. Явно при превода на БГ, някъде гигабайтите са се увеличили Я кажете как си прехвърляте контактите и смс-те от нормални телефони към този ? Изтеглих MOBILedit! Enterprise и с нея си източих инфото от двете ми нокии, след това обаче не иска да разпознае еволвеото, не го намира и се чудя къде бъркам.
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • Re: Съвет за избор на телефон

                          Щом не пише е възможно да не се разпознава. За другото сори не мога да пимогна. Много отдавна съм експортнал всочко в гугъл. Спомням си че навремето ги записах на гсм картата. А за което не стигана експорт към csv. Но трябва телефона да го поддържа

                          Коментар


                          • От: Съвет за избор на телефон

                            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                            Мисля да си закупя Evolveo Q4 или Q2, предполагам, че на Q2 ще издържа повече батерията, но другия е с по добър процесор-който на практика няма да ми трябва! Според вас, струва ли си?
                            Дали Q4 е по добр от M.T.T. Master Special Edition?
                            ......................... от Kyocera Torque KC-S701?
                            С две думи търся си безпроблемен телефон! И да издържа в лоши условия
                            Да ти харижа моя?

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Здравейте колеги, преди няколко часа си купих и аз Evolveo Q4 на много добрата цена от 430 лв. Последна бройка в Метро Бургас. Естествено го дооборудвах с една 64GB карта на Сони, клас 10, да има място за клипове, снимки, гпс карти и други приложения. Опитвам "активиране на SD карта", но нищо не се случва, някой имал ли е подобен проблем, подкарвали ли сте толкова голяма карта ? Ще имам нужда и от малко помощ за GPS-а като карти и т.н. Защото това ми е първия смартфон и още се опознаваме
                            Аз съм с 64GB, няма грижи. Форматирай я през телефона.

                            За GPS-а - OruxMaps и OSMAnd. Едната от двете точеше сама карти.
                            Последно редактирано от Preslav Peychev; 15-09-15, 21:22.

                            Коментар


                            • От: Съвет за избор на телефон

                              Подкарах картата, оказа се че иска формат и тръгна. Прехвърлих си и всички контакти в паметта на телефона и за всеки случай направих бекъп в сд картата и още едно на домапния комп. Следваща стъпка, борба с гпс-а
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Съвет за избор на телефон

                                Първоначално публикуван от TheGrave Преглед на мнение
                                Да ти харижа моя?
                                И аз си купих за 430лв, вече 2-ра седмица го тествам

                                П.С.
                                Обаче греда, няма калъфчета за него!
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X