Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за избор на телефон

    Здравейте на всички,
    обръщам се към вас с молба за съвет и споделяне на лични впечатления. Дилемата ми е следната: в момента съм с САТ В25, но не съм доволен и искам да го сменя. От няколко дни ровя из форуми и чета ревюта на телефони, които да отговарят на моите изисквания, обаче сякаш все не мога да харесам или да се доверя. Та ето какво търся:
    - телефонът (или по-скоро смартфонът) да е прахово и ударо защитен
    - да има GPS
    - читава камера
    - 2 SIM карти
    - Андроид операционна система
    - по възможност двуядрен процесор

    Жената има Galaxy Core Due и честно казано много ми харесва телефончето, обаче не отговаря на първия критерий. Още първия ден на работа ще му надера стъклото или ще го изтърва по невнимание и край. Бях се спрял като вариант на CAT B15, ама вече ми е трудно да се доверя на марката. Моят постоянно губи обхват, и с двете сим карти, хората ме чуват накъсано и глухо, доста е беден откъм възможности и не ми върши работа. Верно, че е прахо- и удароустойчив, ама до там.
    Та ако имате телефон, който да отговаря на горните ми изисквания и сте доволни от него, моля споделяйте. Мерси предварително!

  • #2
    От: Съвет за избор на телефон

    Lenovo s750, това е телефона който смятах да купувам,преди да си купя самсунг xcover 2.Но той не отговаря на някой от твоите критерии.Леновото е супер и е по добри параметри.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за избор на телефон

      Аз сега ще пробвам леново.Той отговаря на всичко, ама това първо условие... Калъф няма ли да свърши работа? Другият проблем са двете карти, трудно се намира без да прави проблем.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за избор на телефон

        Този модел отговаря на всички критерии и от четенето из нета не прави проблеми с картите,но струва около 240$.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за избор на телефон

          Мерси много за отзивите!
          Калъф няма да свърши работа, за съжаление. Предишният ми телефон нямаше никакви защити и въпреки калъфа, стъклото бързо се надраска. Работата ми е такава, че няма как да го опазя, ако е „нормален“ телефон.

          Сега ще погледна предложението за Леново. А някой, който да го е ползвал и да каже има ли и кои са му слабите страни?

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за избор на телефон

            Един приятел има и е много доволен. Да не кажа, че моя компютър е малко по-слаб от телефона. Иначе има едни протектори, коита са стотинки от ebay, и се лепят на екрана. Плаши го падането, особено на плочки и се пука дисплея. Това от мен. Поздрави!

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за избор на телефон

              EVOLVEO StrongPhone Q4, durable waterproof Quad Core Smartphone

              имам от януари. Много съм доволен.
              Peugeot 4007
              ex Nissan X-Trail 2.2 Di

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за избор на телефон

                Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
                EVOLVEO StrongPhone Q4, durable waterproof Quad Core Smartphone

                имам от януари. Много съм доволен.
                А откъде е закупен и на каква цена?

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за избор на телефон

                  NGM "добро добитче" ,стига цената да не ВИ отказва...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за избор на телефон

                    Има го в Метро вече, а едни приятели са представители/вносители/.Съжалявам за закъснелия отговор
                    Peugeot 4007
                    ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за избор на телефон

                      EVOLVEO StrongPhone Q4 значи това го има в метро ?на какви пари?
                      BMW X6

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет за избор на телефон

                        Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                        EVOLVEO StrongPhone Q4 значи това го има в метро ?на какви пари?
                        478 лева с ддс.
                        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет за избор на телефон

                          discoveri v5 150-200лв. или hummer h5 230-300лв. и двата са идиотоустоичиви!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет за избор на телефон

                            Някой има ли повече впечателния за Н5-то, че много съм му хвърлил око

                            Коментар


                            • #15
                              От: Съвет за избор на телефон

                              Някой може ли да каже колко долу-горе издържа батерията на Evolveo q4 strongphone ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X