Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Таблет?

    Teя в Технополис не познават парите !
    Калъф за таблета от 30 до 70 кинта.
    Намерих в Зората за 15 що годе хубав,даже и розов!

    Коментар


    • #62
      От: Таблет?

      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
      Teя в Технополис не познават парите !
      Калъф за таблета от 30 до 70 кинта.
      Намерих в Зората за 15 що годе хубав,даже и розов!
      Златна нишка имаше ли?
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • #63
        От: Таблет?

        Оффф дойдох и аз на тая тема.
        Тъй като жената иска PRIVILEG S7100, тоя дето ползвам аз пък реално не и е нужен се оглеждам и аз за таблет.
        Не за друго ми да може и двамата да го ползваме.
        Та идеята ми е като цяло да се търси нещо с бюджет до 400лв макс.
        Възможно най-доброто което може да се намери.Ще го ползва за фацебук,интернет и т.н. женски глупости.
        Аз от своя страна за нет,филми и някоя игра.
        Какво бихте препоръчали?Лично предпочитам два типа като цяло.
        Или нещо по малко(7 инча) с вариант 3г,ГПС и достатъчно памет за да е мобилно и функционално.
        Или възможно най-голямо само с уарлес,(3г ако има добре),читав дисплей(по възможност с ХД) и достатъчно мощ за гледане на филми с хубаво качество.
        Та за тия пари какво и от къде?
        Последно редактирано от Preslav Peychev; 20-01-14, 12:07. Причина: линк
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #64
          От: Таблет?

          Asus memopad hd 7 - за съжаление няма 3г но е едно от най-добрите предложения на пазара.
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #65
            От: Таблет?

            Разгледах го сега и за парите си вярно е чук.Обаче жената щото е жена сега се опънала като магаре на мост и каза и телефон като от линка дето съм дал или малък лаптоп щото таблета и не бил удобен(пък телефона и е ).Абе женска и работа.Та и такива идеи приемам.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #66
              От: Таблет?

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              .Абе женска и работа.Та и такива идеи приемам.
              Aз затова жената я обрудвах със Нокиа с фенерче и вибрация!

              Коментар


              • #67
                От: Таблет?

                Бе то хубаво ма моята вече не ще такъв.Не че друг и трябва.
                А някой да даде съвет за другата крайност която съм дал при избора на таблет.Нещо с възможно най-голям дисплей и достатъчно стабилно и мощно да могат да се гледат ХД-филми без проблем.Цената остава около 400лв+
                П.С.Ако за тия пари има примерно и читав мини лаптоп със същата големина дисплей и достатъчно читав не се срамете да споделите впечатления.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #68
                  От: Таблет?

                  Закъсал си го с тая жена :>
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Таблет?

                    За около 800 можеш да и вземеш един Huawei Ascend Mate (дано да съм го написал правилно) или Samsung Galaxy Mega 6.3.

                    Privileg-a, който си показал е с много ниска резолюция за гледане на HD филми. Тези двата, които аз съм ти дал също не стават за FullHD. Най-близкият вариант е LG G2 - поне за това аз се сещам от летящ старт... около 850 кинта най-евтино.

                    // Тия типове от Privileg... така яко да крадат дизайн от Samsung... не, че бих си купил каквото и да е от тях по съвсем други причини, но...
                    Последно редактирано от господин никой; 19-01-14, 07:45. Причина: смислова корекция, добавка

                    Коментар


                    • #70
                      От: Таблет?

                      Мега и Прривилега нямат видео акселератор за да гледа филми с много висока резолюция , а асценда вероятно ще пече и ще лети батерията на филми с такова качество , наистина е добре да се хвърли на асус мемопад , купих такъв на хлапака и е много доволен.
                      VW Passat 2.0 TDI 4motion
                      Mercedes B 220 4matic
                      Toyota Land Cruiser 150 3.0 D-4D
                      Ford Fiesta RS-1.6

                      Коментар


                      • #71
                        От: Таблет?

                        Privilega въобще и не го гледам.Аз него го имам и си го ползвам за работен телефон.Върши чудна работа за парите си.
                        На жената обаче не и е нужен.Щото тя освен фейсбук и интернет друго едва ли да ползва.И поради тази причина не искам да и купувам смартфон.
                        От там дойде и момента,че бях решил да и взема таблет който да и върши тая работа.Но тя като всяка жена не знае какво иска.
                        И тъй като аз съм тоя дето трябва да я насочи реших таблет,но тя каза,че иска малък лаптоп.
                        Понеже най-вероятно и аз ще го ползвам ако ще е малко ноутбукче искам да има поне основните неща нужни за гледане на филми с прилично качество и добре вървяща операционна система.Интернета и другите производни нему се подразбират.
                        Ако има и таблет с 10 инча дисплей и цена близка до бюджета супер,ако не лаптопче и така.

                        За 800+ лева знам какво да си купя там е лесно.Проблема е в долният ценови диапазон дето съм аз в момента.
                        Абе мъка,мъкаа...
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Таблет?

                          Аз на моята и купих Асер А211 преди струваше доста,но сега като са паднали цените мисля са около твоята цена.Ползва се за същото,Фейсбук интернет,детски за децата и скайп.Доволна е колкото може да бъде доволна една жена.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Таблет?

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Оффф дойдох и аз на тая тема.
                            Тъй като жената иска PRIVILEG S7100, тоя дето ползвам аз пък реално не и е нужен се оглеждам и аз за таблет.
                            Не за друго ми да може и двамата да го ползваме.
                            Та идеята ми е като цяло да се търси нещо с бюджет до 400лв макс.
                            Възможно най-доброто което може да се намери.Ще го ползва за фацебук,интернет и т.н. женски глупости.
                            Аз от своя страна за нет,филми и някоя игра.
                            Какво бихте препоръчали?Лично предпочитам два типа като цяло.
                            Или нещо по малко(7 инча) с вариант 3г,ГПС и достатъчно памет за да е мобилно и функционално.
                            Или възможно най-голямо само с уарлес,(3г ако има добре),читав дисплей(по възможност с ХД) и достатъчно мощ за гледане на филми с хубаво качество.
                            Та за тия пари какво и от къде?
                            Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                            Asus memopad hd 7 - за съжаление няма 3г но е едно от най-добрите предложения на пазара.
                            В такъв случай Asus fonepad hd 7
                            Последно редактирано от Preslav Peychev; 20-01-14, 12:07. Причина: линк в цитата
                            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                            Коментар


                            • #74
                              От: Таблет?

                              Преди две седмици купих за подарък Lenovo A3000, IPS 7", два слота за сим карти 3G/2G+3G, GPS, 1.2Ghz, 4 ядра, Android 4.2.2 по спомен за 299лв. от Технополис. Добра изработка. За тази цена мисля, че е без конкуренция към момента.
                              WG 2.7 CRD

                              Коментар


                              • #75
                                От: Таблет?

                                Не знам защо ,но в Технополис гледах повече клиентите на гишето за рекламации от колкото на касите.??

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X