Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Таблет?

    Интересува ме какво да гледам при покупка на таблет?
    Трябва ми таблет за сърфиране в нета.
    Какво ще кажете за този:http://www.kaufland.bg/Nachalo/01_Ak.../index.jsp#top
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Таблет?

    Да си купиш таблет от Кауфланд е все едно да търсиш секс пози във вестник "Трета възраст", ама на тази цена даже и аз се замислям.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #3
      От: Таблет?

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Да си купиш таблет от Кауфланд е все едно да търсиш секс пози във вестник "Трета възраст", ама на тази цена даже и аз се замислям.
      Е то цената е водеща, сега чакам някой да каже нещо и за параметрите.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #4
        От: Таблет?

        Ако се намери същото в магазин с компетентна консултация- чак тогава.
        Тоя дето подрежда млякото няма да може да каже дали е добро.
        Параметрите може и да са добри за цената ама ако забива през 5 минути за къв чеп...
        С две думи чакаме някой да си купи.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Таблет?

          Как ще сърфираш? През 3G или WiFi? Този има само едното. Малка батерия, кофти екран, малко рам, едноядрен... Май и тази цена му е много.

          Коментар


          • #6
            От: Таблет?

            Бавна е играчката...за хлапе става.За нет...бавен е процесора и заедно с недостатъчната памет от 512мб,всяко прелистване е приключение.Има 4гб свободни,ама друг път.Реално е около ~800мб.Т.е. задължително допълнителна карта.Таблета е незнаен китаец с незнаен андроид 4...Има ли подръжка,не е ясно.Батерията...
            Цената е единственото читаво нещо.
            Наблюденията са ми върху пръчка със същите характеристики,купена за дете от колега.
            Не става.
            По добре нещо по сериозно за около 300лв на Асус примерно.Днес точно гледах един LG,перфектен, но е 549лв...Категорично си заслужава.
            Пътят е целта.

            Коментар


            • #7
              От: Таблет?

              Здравейте
              Някакви други изпитани предложения до 150 лв от български сайтове,да не отварям нова тема
              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

              Коментар


              • #8
                От: Таблет?

                Добави още 130 и взимаш Asus Memopad 7".
                За 150 е компромис,наистина...
                Пътят е целта.

                Коментар


                • #9
                  От: Таблет?

                  През миналия "черен петък" някои май намазаха таблетчета на добри цени. Просто се ослушвай за такива промоции, все излиза и нещо свястно

                  Коментар


                  • #10
                    От: Таблет?

                    Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                    Добави още 130 и взимаш Asus Memopad 7".
                    За 150 е компромис,наистина...
                    с WiFi и 3G ли е? или само с WiFi

                    Коментар


                    • #11
                      От: Таблет?

                      Само Wifi.Но пък е със страхотен екран,с IPS матрица,чудесно цветопредаване и четириядрен процесор.
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Таблет?

                        Кауфландския таблет не е чак толкова зле. След смяна на рома или рутване и позачистване (карти, китайски глупости, връзки към гугъл плей, live wallpaper, ) може и да тръгне. За сърфиране в нета ще върши работа с правилния браузър и прелистването няма да чак такава драма. Батерията със сигурност ще държи час-два на пълна подсветка и безжична мрежа, на повече не бих разчитал. За свободното място колегите са прави - ще се наложи допълнителна карта. За цената си е приемлив вариант стига да си наясно с ограниченията, които налага. 7 инчовия дисплей е удобен за пренасяне и съхраняване но за активно браузване и гледане на видео е компромис. Не пише нищо за флаш плеър а това трябва да се провери. ХД видео с тоя процесор няма да върви нормално, не че има смисъл с тази разделителна способност де.
                        42

                        Коментар


                        • #13
                          От: Таблет?

                          Защо не помислиш за някой мини лаптоп вместо таблет. Имам съмнения, че тая измишльотина е само за да замести принтирането на текст и нищо повече. Повярвай ми, аз вече се прецаках и сега търся из продавалника бартер, ама нъцки. Ще си имам таблет на шкафа - неизползваем.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Таблет?

                            Ето това е много по за предпочитане. И пак от подобна верига магазини.

                            Андроид 4.2.2
                            4ядрен
                            1Г рам
                            8Г диск
                            2ядрено видео
                            IPS 1280х800
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Таблет?

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              Ето това е много по за предпочитане....
                              За такъв незнаен китаец, с такива параметри- не давам повече от 100$, по-скоро 80$... По-добре е от онзи за който се пита, но не си заслужава...

                              Вариантите са:
                              1: Евтин китаец- отваряте ebay и подобните сайтове, харесвате си едно китайче до 100$ и сте готови. Като се прецака- следващото...
                              2: Купувате от БГ някой модел на Acer или Asus- има свестни модели в рамките на 300лв. Има и модели на Престижо под 200лв. които заслужават внимание. Че и някой Samsung Galaxy Tab може да излезе под 300лв. Това за модели само с Wi-Fi...
                              3: Купувате си модел от т.2 втора ръка...

                              И трите варианта са по-добри от тая смешка в офертата на Кауфланд... Не е лошо да си преслушате и офертите на гсм оператора- изпадат добри оферти на моменти...

                              PS: Таблет с батерия по-малка от 3000мАч заобикаляйте отдалеч... 2000мАч си е чиста подигравка...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X