Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Таблет?

    Здравейте
    Някой може ли да ми приведе тези три реда

    3G -MTEL ,VIVAKOM :Всички който имат модеми

    :HUAWEI ,МОЖЕ ДА ПОЛЗВАТ 3G ИНТЕРНЕТ ОТ ОПЕРАТОРИТЕ..

    МОДЕЛИ: 1820,E1782,Е172,Е173 -u,E1750,E180 ,E230.

    Това е част от описанието на много таблети но не ми е много ясно какво значи.
    Благодаря Ви предварително
    ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

    Коментар


    • #17
      От: Таблет?

      Първоначално публикуван от константин трендафилов Преглед на мнение
      Здравейте
      Някой може ли да ми приведе тези три реда

      3G -MTEL ,VIVAKOM :Всички който имат модеми

      :HUAWEI ,МОЖЕ ДА ПОЛЗВАТ 3G ИНТЕРНЕТ ОТ ОПЕРАТОРИТЕ..

      МОДЕЛИ: 1820,E1782,Е172,Е173 -u,E1750,E180 ,E230.

      Това е част от описанието на много таблети но не ми е много ясно какво значи.
      Благодаря Ви предварително
      Това означава, че продавачът твърди, че въпросните модели(1820,E1782,Е172,Е173 -u,E1750,E180 ,E230.) USB модеми(флашки) на HUAWEI, дето ги раздават мобилните оператори за мобилен интернет са съвместими с въпросното у-во(поддържа ги по рождение чрез вградените драйвери).
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • #18
        От: Таблет?

        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
        Това означава, че продавачът твърди, че въпросните модели(1820,E1782,Е172,Е173 -u,E1750,E180 ,E230.) USB модеми(флашки) на HUAWEI, дето ги раздават мобилните оператори за мобилен интернет са съвместими с въпросното у-во(поддържа ги по рождение чрез вградените драйвери).
        Здравейте
        Благодаря Ви за отговора.
        Още един въпрос.
        Как се означава ,че таблета се свързва с интернет чрез сим карта на мобилен оператор?
        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

        Коментар


        • #19
          От: Таблет?

          3G e отговора.
          WiFi ти е вариант без оператор, през рутер.
          Пътят е целта.

          Коментар


          • #20
            От: Таблет?

            Не забелязахте нещо много кофти на таблета от кауфг*з... "дисплей с резолюция 800 х 480 пиксела" - това означава, че ако отвориш това мнение от форума през този таблет, ще виждаш форума отгоре-надолу до първия аватар с джипката kra_kra. След това, ще виждаш горе-долу по мнение и половина на скрол, което означава огромна мъка. За широчината да не говорим.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #21
              От: Таблет?

              Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
              Не забелязахте нещо много кофти на таблета от кауфг*з... "дисплей с резолюция 800 х 480 пиксела" - това означава, че ако отвориш това мнение от форума през този таблет, ще виждаш форума отгоре-надолу до първия аватар с джипката kra_kra. След това, ще виждаш горе-долу по мнение и половина на скрол, което означава огромна мъка. За широчината да не говорим.
              За тази цел ползвам тапаталк.
              42

              Коментар


              • #22
                От: Таблет?

                Тъй, като вече не мога да се добера до свободен таблет у дома и се налага да се купят още два за децата за игри си направих проучване и стигнах до следните изводи.
                1. Минимални необходими параметри:
                7" - ни повече - ни по-малко
                двуядрен процесор - по-добре четириядрен, по-добре да не е VIA
                дисплей с IPS матрица и резолюция около 1280 X 800, може и 1024 X 600
                1 GB рам
                8 GB памет
                GPU - поне Mali 400
                WiFi b/g/n
                3G - за игри може и без него
                Bluetooth - за игри може и без него
                GPS - за игри може и без него

                2. Цените на таблети с подобни параметри започват от 200 лв.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #23
                  От: Таблет?

                  Таблетът се казва IPAD. Другото е компромис. Знам, защото имаме у дома 3 таблета, продал съм десетина и съм пробвал каквото излиза на пазара. Единственото, което може да замести за интернет, а в доста случаи и направо да замени лаптопа е IPAD на Apple. И не е задължително да е последния модел, с ретина дисплей - Ipad 2 все още се поддържа и продава и е всичко което може да искате от един таблет. Да, организацията на файловете, ако искате да гледате изтеглени от вас филми е малко особена, но след като с четене минем 1 ниво, то после нищо не може да ни накара да купим нещо друго от IPAD.
                  За интернет, снимки, фейсбук, клипове, предаване на образ към ТВ - IPAD. Ако купувате подарък на жената или децата не си и помисляйте за друг таблет. С другия само ще имате разправии. Който е ползвал таблети дълго време съм сигурен че ще ме подкрепи. Единствено ако трябва да купим таблет на порасналия син - програмист, който иска да сменя ромове, да хаква, да краква, да чисти памети, приложения, кешове - да, Андроид таблет е неговия... IPAD е скучен в това отношение - просто работи, без забавяне, без лаг, без да се рестартира, без да иска да си програмист или девелопер, без да иска да си кой знае колко компютърно грамотен.. И ако някой каже, ама приложенията са платени - за 3 години на жена ми на IPAD -a сме дали 15 лева за приложения.
                  Малко звучи като платена реклама на Apple IPAD, но ви уверявам, че който е ползвал различни видове таблети и то по много, като мен, със сигурност рано или късно ще се превърне в рекламен агент на Ipad

                  Коментар


                  • #24
                    От: Таблет?

                    Gorbi напълно те подкрепям и не само за АйПатките ,а и за iPhone сред телефоните!

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Таблет?

                      Само да ви питам, как атачвате снимки през браузъра в постовете, още ли го има това секюрити което забранява на браузъра да пипа файлове, дори и снимки?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Таблет?

                        Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
                        Единственото, което може да замести за интернет, а в доста случаи и направо да замени лаптопа е IPAD на Apple.
                        Брях да му се не види! Досега съм се опрявял и без ipad но тва, щото не знаех, че не може.
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: Таблет?

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Само да ви питам, как атачвате снимки през браузъра в постовете, още ли го има това секюрити което забранява на браузъра да пипа файлове, дори и снимки?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5547200

                          Снимка от айпада
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Таблет?

                            То е ясно че може, но става ли през браузъра и от бутончето за прикачени на редактора ?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Таблет?

                              Има браузър делфин за ipad върши супер работа а фотон за ipad има и флаш , аз от 2-3 седмици съм с air и е страхотен , а колегата може да си намери нещо като пад втора ръка, по-добре ще е от колкото с малките и слаби андроидчета.
                              Последно редактирано от Preslav Peychev; 22-12-13, 14:40.
                              VW Passat 2.0 TDI 4motion
                              Mercedes B 220 4matic
                              Toyota Land Cruiser 150 3.0 D-4D
                              Ford Fiesta RS-1.6

                              Коментар


                              • #30
                                От: Таблет?

                                BOSS-е, а защо твоите снимки, качени през Ай-Ай винаги са нагоре с краката? Жалко, че съм с лаптоп, а не с Ай-Ай, щото с него по-лесно бих могъл да ги гледам нормално - просто да го обърна. С лаптоп-а е малко по-трудно.
                                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                                First impression is not always true. Get inspired.
                                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                                Reading is sooo boring, unlike writing!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X