Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Таблет?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Таблет?

    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
    Брях да му се не види! Досега съм се опрявял и без ipad но тва, щото не знаех, че не може.
    Да чуем с какво си се оправял и защо то е по-добрия избор от Ipad за интернет, за да има смисъл това което си написал

    Коментар


    • #32
      От: Таблет?

      Според мен таблет за работа е единстено такъв с уиндоус 8 с интелски процесор. Имам такъв таблет, Acer Iconia W510, на който често работя в къщи и по почивки. Качил съм му Офис 2013 и Вижуал Студио 2013 Екзпрес.
      За забавления с малкия имам Нексус 7 2013.

      Прост пример за работа: работите в мрежа и трябва да отворите файл от шерната папка на друг компютър. Опитайте с АиПад или Андроид без да инсталирате допълнителни приложения. После опитайте с таблет с Уиндоус.
      Едно рекламно клипче в подкрепа: http://www.youtube.com/watch?v=_gLwZiUOtgQ

      Препоръчвам да се избягват уиндоус таблети с арм процесори, защото трябват специални версии на софтуера, тъй като са с Уиндоус РТ.

      Коментар


      • #33
        От: Re: Таблет?

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        То е ясно че може, но става ли през браузъра и от бутончето за прикачени на редактора ?
        Става.
        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

        - Ясен

        Коментар


        • #34
          От: Таблет?

          Според мен PHILIPS PI3100Z2 е добър избор. Хубав процесор, 1гб рам, абе за сърфиране и по-леки игри ще е добре.
          Последно редактирано от Preslav Peychev; 22-12-13, 14:38. Причина: Линк и малко правопис

          Коментар


          • #35
            От: Таблет?

            За айпад (айфон) и т.н. не споря с никой. Просто питам-какво може той, а моя таблет не го може, че да давам луди пари за него. Намразил съм ги, защото ползвам таблет всеки ден. Фоторепортер съм и трябва на моменти да пращам снимки отвсякъде. За програмите които ми трябват за моя Google Nexus съм дал около 100 лв. За Айпад щяха да ми трябват 600. Относно скорост-досега не ми е забил нито веднъж за една година. Всеки си има мнение, но аз пари за Епълски продукт не бих дал.

            Коментар


            • #36
              От: Таблет?

              Понеже не чувам петлите,да питам.
              На края на месеца дъщеря ми ма рожден ден 9 год.
              Таблет та таблет !
              Кво може за около 250-300 кинта.

              Коментар


              • #37
                От: Таблет?

                За Петьо. Това горе-долу казва всичко за евтините таблети. В София компютър 2000 продават разни китайци които стават.

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Тъй, като вече не мога да се добера до свободен таблет у дома и се налага да се купят още два за децата за игри си направих проучване и стигнах до следните изводи.
                1. Минимални необходими параметри:
                7" - ни повече - ни по-малко
                двуядрен процесор - по-добре четириядрен, по-добре да не е VIA
                дисплей с IPS матрица и резолюция около 1280 X 800, може и 1024 X 600
                1 GB рам
                8 GB памет
                GPU - поне Mali 400
                WiFi b/g/n
                3G - за игри може и без него
                Bluetooth - за игри може и без него
                GPS - за игри може и без него

                2. Цените на таблети с подобни параметри започват от 200 лв.
                П.с. Sent from my iPad mini retina
                Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

                - Ясен

                Коментар


                • #38
                  От: Таблет?

                  За петдесеттина лева повече вчера взехме един http://www.prestigio.com/catalogue/M...4_QUANTUM_7.85

                  Имам от доста време таблет Samsung galaxy tab 2 10' и досега съм усетил само две предимства пред стандартния лаптоп:
                  1. Размера/теглото
                  2. Що годе херметичен е - преди година бях попаднал в обстановка с много висока влажност и сравнително високи променливи температури - лаптопа започна да кондензира върху платката и отказа (докато го изсуша). Таблета бе безпроблемен.
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Таблет?

                    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                    Понеже не чувам петлите,да питам.
                    На края на месеца дъщеря ми ма рожден ден 9 год.
                    Таблет та таблет !
                    Кво може за около 250-300 кинта.
                    В момента има разпродажба на Google Nexus 7 рефърбишед на цена 253 и 273 лева съответно за 16 и 32 GB версия. Ако са останали де. Пък си струват парите.
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • #40
                      От: Таблет?

                      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                      В момента има разпродажба на Google Nexus 7 рефърбишед на цена 253 и 273 лева съответно за 16 и 32 GB версия. Ако са останали де. Пък си струват парите.
                      Къде е тази разпродажба?
                      Аз пак не съм разбрал.
                      И все ми се струва,понеже не съм се докосвал че,няма да може да бачка като компа.
                      Като гледам параметрите които колегата е дал са почти като на моя лап-топ.
                      Оффф аман,безполезна джаджа ,ама кво да правя като обещах .
                      А 28-ми наближава.
                      Последно редактирано от Петьо Джартов; 13-01-14, 20:03.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Таблет?

                        HTML Код:
                        Къде е тази разпродажба?
                        Имаш лично.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • #42
                          От: Таблет?

                          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                          Къде е тази разпродажба?
                          Аз пак не съм разбрал.
                          И все ми се струва,понеже не съм се докосвал че,няма да може да бачка като компа.
                          Като гледам параметрите които колегата е дал са почти като на моя лап-топ.
                          Оффф аман,безполезна джаджа ,ама кво да правя като обещах .
                          А 28-ми наближава.
                          http://www.mobilebulgaria.com/tests/...google-nexus-7
                          http://www.gsmarena.com/asus_google_nexus_7-4850.php

                          Не съм някакъв капацитет ама за играчка става. Аз го използвам за сърфиране,скайп,мейли,тапатолк пък и мноого рядко някое филмче. И teamviewer съм пускал ама си е тегаво и ми е терсене. За работа си използвам 11" Timeline нищо че е стар вече.
                          Това е първата версия и няма 3G и слот за карта само WI-FI ама поддържа 3G модем през микроусб-то ако се наложи. Аз си шервам нета от телефона.
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • #43
                            От: Таблет?

                            Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                            http://www.mobilebulgaria.com/tests/...google-nexus-7
                            http://www.gsmarena.com/asus_google_nexus_7-4850.php

                            Не съм някакъв капацитет ама за играчка става. Аз го използвам за сърфиране,скайп,мейли,тапатолк пък и мноого рядко някое филмче. И teamviewer съм пускал ама си е тегаво и ми е терсене. За работа си използвам 11" Timeline нищо че е стар вече.
                            Това е първата версия и няма 3G и слот за карта само WI-FI ама поддържа 3G модем през микроусб-то ако се наложи. Аз си шервам нета от телефона.
                            Ами да,за тея пари е достатъчно.
                            Като се има впредвид как тази техника остарява със дни !
                            А май няма слот за карта?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Таблет?

                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Ами да,за тея пари е достатъчно.
                              Като се има впредвид как тази техника остарява със дни !
                              А май няма слот за карта?
                              Няма
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар


                              • #45
                                От: Таблет?

                                Няма значение ,утре ще е при мен и малката ще се наака от кеф !
                                Ще държиме връзка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X