Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв таблет....

    От братските китайски сайтове,може да се закупи топ таблет,като спецификации,но не и много популярна марка, цени до 200$.
    Пътят е целта.

    Коментар


    • От: Какъв таблет....

      Хм....
      И аз съм пред същата дилема...
      Какъв да взема, детето ми е по-голямо, но парите с които ще се разделя са по-малко....
      Не мисля повече от 150 -200 лева да дам на Дядо Коледа.
      Другата разлика с колегата е че определено искам 7 инча.
      Гледам има оферти за по 200 и малко с 2 гб рам, което смятам че ще доста добре и за по-тежички игри....
      Че нещо не мога да си се добера до телефона от него......
      Разчитам на съвети...
      Поздрави!
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • От: Какъв таблет....

        Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
        От братските китайски сайтове,може да се закупи топ таблет,като спецификации,но не и много популярна марка, цени до 200$.
        За тях знам, но ще е трудно да стигне преди Коледа, пък и все пак трябва да знам какво да търся конкретно. Затова и питам към какъв таблет да се насоча. Фактор е и разсроченото плащане.

        Коментар


        • От: Какъв таблет....

          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
          За уиндоус парите няма да ти стигнат. Значи търсиш 10 инча по възможност с 2гб рам. Бих ти препоръчал Lenovo, незнам обаче дали имат такъв модел.
          Между другото за 600 ле може да си вземеш не лош лаптоп втора ръка, които ще е по удобен и за игри и за всичко останало...
          Благодаря ти! Ще погледна таблетите с тези параметри. Лаптопът не е вариант тъй като малкият си играе на канапето или в леглото, пък тати цъка в ...... (сещате се къде) и няма да е удобно. Кажи за Леново. Някой от Йога серията ли?
          Последно редактирано от zlost; 14-12-15, 18:47.

          Коментар


          • От: Какъв таблет....

            Уогата е над бюджета иначе е супер

            Коментар


            • От: Какъв таблет....

              Колеги, малка актуализация в изискванията:
              1. Цена - до 300лв.
              2. Дисплей - от 7.9" нагоре.
              3. Закупуване - ще се пазарува в брой и от големите вериги.

              Давайте всякакви идеи!

              Коментар


              • От: Какъв таблет....

                За тези пари си го харесай на външен вид. Влизаш и който ти хване окото за тези пари.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • От: Какъв таблет....

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  За тези пари си го харесай на външен вид. Влизаш и който ти хване окото за тези пари.
                  Съгласен съм. Все пак да попитам кой от изброените да бъде:
                  1. Таблет Lenovo MIIX3-830/80JB000FBK - 7.9", по-добра вградена и свободна памет, няма GPS и MP3, по-добра батерия и е с Windows 8.1
                  2. Таблет Asus ZenPad Z380C-1A046A 16 GB - 8", по-добра камера, по-добра резолюция на дисплея и е с Андроид 5.0.2.?

                  Има ли и някой друг екземпляр примерно за 320-350лв., който наистина си заслужава и мога да добавя някой лев за нещо наистина по-хубаво от изброените?

                  Коментар


                  • От: Какъв таблет....

                    Има:
                    acer iconia one 8 (b1-830) 32 ГБ сравни ги с тия по-горе. Върви уникално.
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Какъв таблет....

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      Има:
                      acer iconia one 8 (b1-830) 32 ГБ сравни ги с тия по-горе. Върви уникално.
                      Хммм, погледнах го. Наистина звучи супер, но проблем ли е, че в сравнение с тях е 1GB RAM?
                      Какво ще кажеш за ACER ICONIA A1-840FHD - по-евтин е, с по-стара операционна система /Android OS, v4.4.2/, но е с 2GB RAM и по-добра резолюция?

                      Коментар


                      • От: Какъв таблет....

                        Ако, търсим съотношение цена/представяне ... това е машинката.
                        Все пак има 32 Г вътре ... на на карта може да сложиш още 128 Г

                        Иначе машинка с 2 Г памет вътре .. другото, почти еднакво започват от 700 лева и .. нагоре ...
                        Ти си прецени.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Какъв таблет....

                          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                          Ако, търсим съотношение цена/представяне ... това е машинката.
                          Все пак има 32 Г вътре ... на на карта може да сложиш още 128 Г

                          Иначе машинка с 2 Г памет вътре .. другото, почти еднакво започват от 700 лева и .. нагоре ...
                          Ти си прецени.
                          Не те разбрах. Ти последно си за В1 830, така ли?
                          Питам само защото Асуса, Леновото и другия Ацер А1 840 са с по 2GB RAM и са 280-320лв.
                          И на коя карта може да се сложат още GB, че съм технически инвалид и идиот[emoji1] ?
                          Благодаря ти!

                          Коментар


                          • От: Какъв таблет....

                            Този който взех аз за около 320 лв., е с осемядрен процесор, 8 инча екран. Всички консултанти в ....полиса бяха единодушни, че за тия пари, това е машинката.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Какъв таблет....

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Този който взех аз за около 320 лв., е с осемядрен процесор, 8 инча екран. Всички консултанти в ....полиса бяха единодушни, че за тия пари, това е машинката.
                              Плюни и марката де!
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Какъв таблет....

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                Плюни и марката де[emoji2]!
                                Тъй де[emoji3]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X