Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Какъв таблет....

    Каквo ви е мнението за Sony Xperia Tablet Z, без наличие на 3G?

    Коментар


    • #92
      От: Какъв таблет....

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      Каквo ви е мнението за Sony Xperia Tablet Z, без наличие на 3G?
      Сега видях че имало закачен по-горе цяла тема

      Коментар


      • #93
        Re: Какъв таблет....

        За мен е доста приличен. Малко му малее батерията. Но е достатъчно здрав.

        Коментар


        • #94
          От: Какъв таблет....

          Мерси Дани, понеже въпросния таблет е без 3G, може ли да се сложи флашка с микро USB за външен интернет, ще тръгне ли?

          Коментар


          • #95
            От: Какъв таблет....

            Нищо си му няма на батерията. Кара си достатъчно.
            Защо ще закачаш външен модем? Вземи си с 3G.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #96
              От: Какъв таблет....

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Мерси Дани, понеже въпросния таблет е без 3G, може ли да се сложи флашка с микро USB за външен интернет, ще тръгне ли?
              Това май не е сигурно, че ще стане, защото за 3G модема ще трябват драйвери. Но с нещо такова няма никакъв проблем.

              П.П. Предимство на тази джаджа е, че може да се настрои при наличие на WiFi връзка да използва нея, а не 3G, за да ти пести трафик. Освен това чрез нея можеш да вържеш повече от едно устройство.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #97
                От: Какъв таблет....

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Нищо си му няма на батерията. Кара си достатъчно.
                Защо ще закачаш външен модем? Вземи си с 3G.
                Въпросния таблет имаме възможност да го вземем на почти символична цена, заради липсата на 3G и ще го купим от близки приятели които са го ползвали 1 година в Лондон придобит от техен оператор, затова и питах за таблета и колко би ми струвал при възможност да има и външен нет освен наличието на wi-fi.

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Това май не е сигурно, че ще стане, защото за 3G модема ще трябват драйвери. Но с нещо такова няма никакъв проблем.

                П.П. Предимство на тази джаджа е, че може да се настрои при наличие на WiFi връзка да използва нея, а не 3G, за да ти пести трафик. Освен това чрез нея можеш да вържеш повече от едно устройство.
                Мерси за идеята, не знаех че се предлага такова устройство, между другото сега разбрах че имало възможност да ползва таблета, интернета от телефона ми чрез андроид приложение, но за съжаление ползвам iphone 5S а не смартфон Sony Xperia и надали ще ми разреши да кача андроиско приложение за свързаност с таблета?

                Коментар


                • #98
                  От: Какъв таблет....

                  Реално андроидското приложение не ти е толкова необходимо, тъй като то е за настройка на устройството и следене на състоянието на връзката и трафика. Иначе връзката между устройството и таблет/лаптоп/телефон си е по WiFi.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Какъв таблет....

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Мерси за идеята, не знаех че се предлага такова устройство, между другото сега разбрах че имало възможност да ползва таблета, интернета от телефона ми чрез андроид приложение, но за съжаление ползвам iphone 5S а не смартфон Sony Xperia и надали ще ми разреши да кача андроиско приложение за свързаност с таблета?
                    Влизаш в Apple Store и търсиш някоя безплатна програма за tethering, но първо виж дали нямаш такава опция в настройките на телефона.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • Re: Какъв таблет....

                      Наистина си вземи с 3Г модул, с флешката винаги ще имаш по някой друг проблем - дори и да я подкараш.

                      Коментар


                      • От: Re: Какъв таблет....

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Наистина си вземи с 3Г модул, с флешката винаги ще имаш по някой друг проблем - дори и да я подкараш.
                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        Влизаш в Apple Store и търсиш някоя безплатна програма за tethering, но първо виж дали нямаш такава опция в настройките на телефона.
                        Колеги реших проблема, имал съм вграден Personal Hotspot и работи прекрасно, тествах го с лаптопа и работи много добре, изобщо не знаех че съм имал толкова полезна екстра , благодаря ви за съветите

                        Коментар


                        • От: Какъв таблет....

                          Мога да ти изпратя една 3g флашка да тестваш.
                          42

                          Коментар


                          • От: Какъв таблет....

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Мога да ти изпратя една 3g флашка да тестваш.
                            Благодаря за жеста, но наистина няма нужда, откак разбрах че съм имал на тела ми "Personal Hotspot", не само че ми работи идеално като wi-fi рутер, ами и не се налага да правя отделен абонамент за флашка с интернет

                            Коментар


                            • От: Какъв таблет....

                              Здравейте, колеги,
                              след успешната за мен тема за избор на Смартфон, искам да се обърна към вас с молба за съвет за таблет в ценовия диапазон 0-600 лева.
                              Ето изискванията:
                              1. Таблетът ще се полза от детето за леки игри тип Енгри бърдс и "разни с танкове, пушки и много стрелба" по неговите думи (на 6г. и половина е);
                              2. Таблетът ще се ползва и от тати за цъкане в нета (нищо сериозно - форума, новинарски сайтове, сайтове за коли, музика и т.н. (без филми));
                              3. Ще се ползва предимно домашния Wi-Fi и рядко нет за в движение;
                              4. Нямам претенции дали ще е с Андроид или с Уиндоус, стига да е безпроблемен софтуера;
                              5. Ще ми се да е с по-големичък екран 7-10`;
                              6. Рам, ядра, процесор, резолюция на дисплея, батерия, камера - колкото повече, толкова повече за тези пари Изцяло се доверявам на вас за тези тИхнически параметри, които са ми толкова далечни...
                              7. Ще ми се и дададете от опит и съвет за вида на предпазителя/протектора, който да избера за таблетчето, за да го пази от хищните и непохватни детски ръчички;
                              8. Таблетът ще се закупи на разсрочено плащане от някой от мобилните оператори, от някоя от големите вериги за техника или от някой колега, който се занимава с продажба на таблети - ако това стеснява кръга на възможностите...

                              Благодаря и хубава неделя!
                              Последно редактирано от zlost; 13-12-15, 13:30.

                              Коментар


                              • От: Какъв таблет....

                                За уиндоус парите няма да ти стигнат. Значи търсиш 10 инча по възможност с 2гб рам. Бих ти препоръчал Lenovo, незнам обаче дали имат такъв модел.
                                Между другото за 600 ле може да си вземеш не лош лаптоп втора ръка, които ще е по удобен и за игри и за всичко останало...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X