Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Какъв таблет....

    Бааах мааму.Вярно киндъла ги няма тия ралти.Извинявам се и публично се посипвам със сол по главата,но явно уйскито си е казало думата.Хубаво де освен Нексуса какво друго може да се гледа?
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #62
      От: Какъв таблет....

      Разни китайски модели гледам на прилични пари по сайтовете та да питам има ли смисъл да се скача там в дълбокото или?
      Някой да има поглед на конкретен модел или марка,че ония дръпнатите имат мнооого модели и марки.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #63
        От: Какъв таблет....

        Моят фаворит... ACER Iconia Tab W700P
        Последно редактирано от Pacific; 12-04-13, 21:13.
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #64
          От: Какъв таблет....

          Твоят фаворит е на парите на читав лаптоп като го гледам.Аз търся някакво бюджетно решение.Пусто парите все не стигат.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #65
            От: Какъв таблет....

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            Твоят фаворит е на парите на читав лаптоп...
            Неговия фаворит си е чисто и просто компактен лаптоп. Сложи му мишка, и съвсем ще замяза на такъв. Само дето тежи 700 грама, за разлика от средностатистически лаптоп.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #66
              От: Какъв таблет....

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              Твоят фаворит е на парите на читав лаптоп като го гледам.Аз търся някакво бюджетно решение.Пусто парите все не стигат.
              Изключително приятно съм изненадан от това бюджетно решение: PRESTIGIO MultiPad 8.0 Ultra Duo
              Последно редактирано от Pacific; 13-04-13, 20:01.
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #67
                От: Какъв таблет....

                Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                Изключително приятно съм изненадан от това бюджетно решение: PRESTIGIO MultiPad 8.0 Ultra Duo
                Никак не е лош за цената си, но работи само през WiFi или поне никъде не виждам в описанието, че има 3G
                LZ1PER

                Коментар


                • #68
                  От: Какъв таблет....

                  Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                  Никак не е лош за цената си, но работи само през WiFi или поне никъде не виждам в описанието, че има 3G
                  Ц. Няма. Ама когато сме с ограничен бюджет все някъде ще има компромис. Аз си поиграх с него преди време. Освен всичко ме привлече размера, батерията и паметта - много е бърза. Честно казано се двоумя - или да не се пльоскам и да си взема тоя, или да скоча на "моя фаворит" от преди няколко поста...
                  Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Какъв таблет....

                    Бе не е гот без 3G, нали затова е таблет, без нет накъде? То верно че можеш да си правиш телефона на рутер, ама ...... кво да ти кажа, таблета е малък, лек, за да се носи лесно като го нося, значи няма да съм в къщи/офиса. Точно тогава му трябва връзка. Не им схващам идеята, един GSM модул не е скъп, след като има нови телефони за по 10лв, то колко струва този модул, та да му го ръгнат върте.
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #70
                      От: Какъв таблет....

                      На таблета му трябва 3G модул, а не GSM, които са малко по-скъпи.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #71
                        От: Какъв таблет....

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        На таблета му трябва 3G модул, а не GSM, които са малко по-скъпи.
                        E колко да е по-скъп още повече при братята китайци, на тая цена и 30-40-50 лв да го оскъпи пак е добра.
                        Таблет без 3G е куцо нещо, толко куцо, че чак осакатено, но всеки си знае какво му върши работа.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #72
                          От: Какъв таблет....

                          Може би заради размера. На по-големите има.

                          PRESTIGIO MultiPad 10.1 Ultimate 3G
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Какъв таблет....

                            айде и аз да попитам в темата. Моля да предложите модели таблети:
                            - гледане на ХД филми в локална NAS
                            - Сърфиране в инернет, имам навика да си наглеждам около 20 сайта всеки ден докато съм в тоалетната
                            - водо и прахо устойчив (в разумни граници плаж примерно)
                            - Малко игри предимно колички без претанции за нещо много 3Д
                            - 3Г да има
                            - слот за карти
                            - 10" поне
                            - да може да се купи от БГ
                            Модели които съм отхвърлил
                            - Nexus (няма 3G)
                            - Samsung....
                            Модели който съм харесал
                            - Panasonic
                            - Fudjitsu

                            Коментар


                            • #74
                              От: Какъв таблет....

                              Престижио имах навремето модела 3084 е нямаше такова дърво.Сега новите модели не знам как са трябва да се пробва за да се види.
                              Аз лично търся нещо с 3Г,ГПС и екран какъвто дойде.И най-важното нещо да не е лагав.Че като се сетя какво беше с дървото направо мъка ми става.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Препоръчайте ми таблет

                                Някой има ли впечатления от lenovo - А2109 или ThinkPad Tablet 32GB Wi Fi 3G
                                това което не мога да разбера е имат ли gps който работи без да генерира трафик?
                                Поздрави
                                Йордан
                                Последно редактирано от Preslav Peychev; 18-04-13, 22:34. Причина: преместване

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X