Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв таблет....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какъв таблет....

    100 лева му е кальфа,че като го бие по масата да стои цял.

    Виж ми логиката - аз го ползвам само за работа,без това вече сме като с вьрзани очи,в кофти случка се избива за седмица.Идеята да взема нещо различно от Айпадче на което тепьрва да му плащам програмите които ползвам или да привиквам кьм странно за мен нещо не стои на дневен ред каквото ще да става,те само аповете вкарани в моя са повече от половината пари на Минито та Андроид да речем и да ми го подаряват пак ще стьпи на едни пари.......не си е работа.

    Отделно да взема нещо без ГПС или с малко памет пак не става,утре да се напьлни щото сьм спестил 200 кинта няма да стане,а ГПСа е истината в моята работа,без него е като вестник ма не мога шапка да си сгьна.

    И от там ме иплющяха едни 800 и нещо долара с все кальфа,жената го плаща,че на нея по и се отдава да харчи,аз получавам обриви.Влизам обаче в нас,вземи тоя безжичен,всеми тоя акаунт,пита Да зареждам ли..........Бьцай мамати...........и после само му изтрих това което сьвсем няма да им трябва на тях,другото си е там и мога и аз да го ползвам,и сина и жената,че и половината банда в БГто.

    Номера е да се прежалиш пьрвия пьт,после както казах и за 50 кинта Андроиди да дават,да бият кой не вземе ми е все тая,не ми вьрши работа и излиза много пари да го подкарам.Така сега ако удавя моя големия ще мина на мальк за нула време ако не ми се скьса сьрцето за още една хилядарка на секундата.


    Това го пиша да не се чудиш що сьм дал за 2 пада пари долу горе колкото ми струва колата.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: Какъв таблет....

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Да де, въпроса е какво повече ще ми даде АЙ-нещото в сравнение с ония двата от първия линк за двойната си цена, освен повечето вградена памет.

      4G - то тука читаво 3G няма, какво остава за повече.
      E как какво, ще има Safari Разликата която ще видиш при тестване на сайт на таблета ще е в това какъв браузър ще ползваш...
      Бих препоръчал Galaxy Tab 2 или Note на Самсунг, много са си добре. А Note ако не греша беше обявен за таблет на 2012... 4 ядрен процесор и всякакви екстри...

      Коментар


      • #48
        От: Какъв таблет....

        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
        E как какво, ще има Safari Разликата която ще видиш при тестване на сайт на таблета ще е в това какъв браузър ще ползваш...
        Бих препоръчал Galaxy Tab 2 или Note на Самсунг, много са си добре. А Note ако не греша беше обявен за таблет на 2012... 4 ядрен процесор и всякакви екстри...
        И ноута май няма какво да го бие на батерия. Наистина няма такова животно. И то в режим с постоянен 3 джи включен или уайрлес.
        Само ,че едно голямо НО. Тия лъскави дисплеи на всички таблети... В латопите се усетиха и пак каквото ново излиза сега пак е с матово покритие.... Пък уж таблетите били за ползване на открито. На открито ама тъмно.... Огромен минус им е това за мен. Минава се на вариант някакво допълнително матово покритие... Ама пак филми...
        висете отпуснато

        Коментар


        • #49
          От: Какъв таблет....

          Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
          И ноута май няма какво да го бие на батерия. Наистина няма такова животно. И то в режим с постоянен 3 джи включен или уайрлес.
          Само ,че едно голямо НО. Тия лъскави дисплеи на всички таблети... В латопите се усетиха и пак каквото ново излиза сега пак е с матово покритие.... Пък уж таблетите били за ползване на открито. На открито ама тъмно.... Огромен минус им е това за мен. Минава се на вариант някакво допълнително матово покритие... Ама пак филми...
          Няма начин таблетите да не са по тъмни от лаптопите....всеки един тъч скреен редуцира светлината наи малко с около 20 % а на повечето лаптопи няма тъч....
          Отделно на лаптопите в общия случаи батерите са съвсем друга категория и от там може да се папа ток кето е = на светлина... на таблетите е друго и ако набузиш светлината и батериката ще забегне много бързо.....
          м и т.н и т.н .....както казва Маикъл по горе -става много научно.....

          Коментар


          • #50
            От: Какъв таблет....

            Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
            Няма начин таблетите да не са по тъмни от лаптопите....всеки един тъч скреен редуцира светлината наи малко с около 20 % а на повечето лаптопи няма тъч....
            Отделно на лаптопите в общия случаи батерите са съвсем друга категория и от там може да се папа ток кето е = на светлина... на таблетите е друго и ако набузиш светлината и батериката ще забегне много бързо.....
            м и т.н и т.н .....както казва Маикъл по горе -става много научно.....
            Е не си точно прав де. Имам два лаптопа с тъч екрани и двата са матови . Говоря за гланцовото и матовото покритие. Не за тъмнина
            висете отпуснато

            Коментар


            • #51
              От: Какъв таблет....

              ...в крайна сметка, в момента дилемата се редуцира до:

              - Motorola Xoom 2
              - Galaxy Note
              - Galaxy Tab 2

              Всичките в 10 инчовите им версии.

              3G/4G не е задължително. Четец за SD също е пожелателен, ама ако няма, редно е да може поне флашка да му набутам.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #52
                От: Какъв таблет....

                Аз автоматично бих изключил Таб 2.
                Изобщо не ми харесва, вкарали са много работи и на процесора и видеото му идват в повече, започва да грее и се "зацапва".
                Ноута е доста по-добре оптимизиран от Таб-а, но съм почитател на Моторола, за това бих избрал нея.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • #53
                  По-добре някой от Самсунзите, нещо не ми харесват Моторолите (ако гледам обективни данни, със Самсунг сме имали повече проблеми, но и сме тествали много повече
                  )

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какъв таблет....

                    Първоначално публикуван от Preslav Peychev Преглед на мнение
                    Аз автоматично бих изключил Таб 2.
                    Изобщо не ми харесва, вкарали са много работи и на процесора и видеото му идват в повече, започва да грее и се "зацапва".
                    Ноута е доста по-добре оптимизиран от Таб-а, но съм почитател на Моторола, за това бих избрал нея.

                    Е то Note 10.1 е с 2 пъти повече памет и 4-ядрен. Нормално би било да е по-добре. Честно казано това ми е фаворита засега, понеже си има всичко - 3G, слот за SD карта, GPS с GLONASS... Xoom 2-ката няма никаква GSM свързаност, GPS-а му е без GLONASS, и SD слот я има, я не, а паметта и ядрата са му 2 пъти по-малко.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какъв таблет....

                      Взимай Ноута тогава.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какъв таблет....

                        Аз ползвам Acer Iconia Tab W510 32GB, но бих ти препоръчал да вземеш това: Acer Iconia Tab W511 3G 64GB или ако не ти трябва 3G това: Acer Iconia Tab W510 64GB.

                        Все пак можеш да го ползваш, както под формата на чист таблет, така и под формата на нетбук. Тъчпадът е гаден, но само това аз му намерих за недостатък.
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какъв таблет....

                          Моето мнение е Apple ipad.. Както е казано по-нагоре не забива и предоставя много приятна работа с него. Много чувствителен екран и е бърз... Не го отхъврляй като вариант! Поздрави

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какъв таблет....

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Е то Note 10.1 е с 2 пъти повече памет и 4-ядрен. Нормално би било да е по-добре. Честно казано това ми е фаворита засега, понеже си има всичко - 3G, слот за SD карта, GPS с GLONASS... Xoom 2-ката няма никаква GSM свързаност, GPS-а му е без GLONASS, и SD слот я има, я не, а паметта и ядрата са му 2 пъти по-малко.
                            Ами няма да сгрешиш... Според мен няма даже и какво да се оглеждаш повече...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какъв таблет....

                              А някой да даде мнение за вариантите Нексус 7 или Киндъл файър?
                              Трябва ми таблет с 3Г,ГПС и на що годе прилична цена.От 7 инча или нагоре,че ще се носи по командировки.
                              Ще се ползва за ориентир по адреси нейде из провинцията,за интернет и намиране на информация за разни климатични машини примерно.
                              Ако мога да гледам някой филм вечер и да слушаме музика с колегите идеално,но на 7 инча гледането ще бъде трудно.
                              Съвети?
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какъв таблет....

                                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                                А някой да даде мнение за вариантите Нексус 7 или Киндъл файър?
                                А ти тия двата как ги избра? На боб? Защото ако прочетеш характеристиките на Kindle Fire ще разбереш, че няма нито 3G, нито GPS.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X