Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

    Провери в настройките на свързаните блутут устройства. Там би трябвало да има чекче какво да прехвърля телефона. - само звука от разговора или всички звуци, за които каза колегата alex_markov

    Коментар


    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

      Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
      Здравейте, на SAMSUNG Galaxy s6 edge незнайно как от падащата лента отгоре за бърз достъп ми изчезна иконката за пускане и спиране на мобилни данни. На идея си нямам как изчезна, как да я добавя, мъчих се и не става...
      [ATTACH=CONFIG]808033[/ATTACH]
      може и вече да си решил проблема, но ако не си - в настройки имаш "панел за известяване" там са ти активните буни и под тях са наличните. Мисля от там можеш да си го добавиш
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

        Първоначално публикуван от vladdark Преглед на мнение
        Провери в настройките на свързаните блутут устройства. Там би трябвало да има чекче какво да прехвърля телефона. - само звука от разговора или всички звуци, за които каза колегата alex_markov
        гледам и не виждам от къде ...
        Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

        Коментар


        • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

          Ами нямам товя модел самсунг, но с всички до сега работата е идентична. След свързване със слушалката, в настройките за свързаните устройства се вижда това, или подобно на това:



          В случая Nokia BH са слушалки. След като се натисне зъбното колело (настройките за самото устройство) Се показва този екран, или подобен:



          Точно тези две чекчета показват че телефона прехвърля на блутут устройството и медия и phone.

          Коментар


          • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

            Здравей те,с android 5.1 съм (ако има значение),някакси ми изчезна иконата за gps-а и сега не мога да намеря как да я изкарам и съответно да го пусна.Моля дайте съвет.

            Коментар


            • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

              Ами има значение, ако е чист андроид с плъзгане надолу на кой и да е екран иконата е видна. За останалите - в зависимост от модела телефон.

              Коментар


              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1435812847860.jpg
Прегледи:1
Размер:28.6 КБ
ID:5669868
                Последно редактирано от pencotk; 02-07-15, 07:02.

                Коментар


                • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                  Кaк могa дa спрa нa телефонa дa излизa изскaчaщaтa реклaмa нa форумa?
                  Не съм нa мобилнa версия и голото теме си го виждaм и в нaчaлото нa стрaницaтa.
                  Тaкa се появявa че виждaм сaмо"оплешивявaнето се дължи ...зaтвори", нaй-долу.
                  Дaже не пълноценнa реклaмa, дa видя кaкво трябвa дa си купя aко зaприличaм нa Тръмп.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                    Ползвай тапаталк. Аз съм много доволен от него.

                    Коментар


                    • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                      Проблемът е лесно решим. На теория.
                      1. деинсталирайте андроид
                      2. инсталирайте друга ос
                      3. работете с удоволствие

                      Засега съм запънал на точка 2...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                        И коя е тази супр ОС Ице, че аз не знам ното една такава.

                        Коментар


                        • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          И коя е тази супр ОС Ице, че аз не знам ното една такава.
                          Дос 3.3

                          Тапатолка нещо го разбутаха,след всеки ъпдейт ,откривам топлата вода,и то по няколко пъти.А инъче го ползвам от години,ако има алтернатива ще го сменя без да се замисля.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            И коя е тази супр ОС Ице, че аз не знам ното една такава.
                            А де. Затова съм написал, че като стигна до точка две и се препъвам. Надявах се някой да подскаже нещо...
                            Все още не губя надежда че има и такава...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • Re: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                              Няма с какво да смениш тапаталк, трябва и форума да го поддържа.

                              Ице навремето си играх да портна убунту фоне на ХТЦ то. Интересен проект но май умра. Реално би трябвало да тръгне всякакъв линукс, но как ще управляваш разговорите не съм търсил, може и да има някакъв проект.

                              Коментар


                              • От: Андроид: Как се работи, настройки! [Въпроси и отговори]

                                Проблемът не е само в ОС като такава. Дори и да се подкара нещо, като няма определени, работещи приложения, се обезсмисля. А не може човек всичко да си прави. Дори и да има желание. Много от нещата не са лъжица за всяка уста...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X