Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Портативен осцилоскоп. Кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Като за начало сподели какво точно искаш да му премериш на това захранване.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #77
      Какво точно искаш да му мериш на това захранване? При настройките от снимката практически нищо не можеш да премериш.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #78
        Формата на вълната след кондензаторите
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #79
          Дай го на режим AC и свали вертикалата на някакви миливолти и хоризонталата на някакви по-човешки честоти. В момента си го настроил точно наобратно.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #80
            Ако захранването няма товар почти няма да има какво да премериш освен DC стойност.
            Намали обхвата на 1V/деление примерно и превключи канала на AC измерване.

            Враг усраине

            Коментар


            • #81
              За тестване на захранвания се огледай за електронен товар с подходяща мощност, ток и напрежение.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Roninn
                Roninn коментира
                Редактиране на коментар
                Ние изграждаме доста оптични мрежи,основно промишлени такива,мрежите като съвкупност активно и пасивно оборудване,работят при възможно най-лошите за тях условия.До сега сме стигнали почти до липса на откази ,но се старая да съм една крачка напред,та в тая връзка само мултицет не ми е достатъчен.Много често нашите захранвания работят под/във/над електроцентрали,имаме много опит при съществуващата индукция . Миналата седмица монтирахме индустриални суичове и друго мрежово оборудване върху 6 киловолтов трифазен мотор.

              • Esper
                Esper коментира
                Редактиране на коментар
                Коментарът беше свързан конкретно с този пост а не по принцип колко е нужен скоп за DC захранване.

              • Roninn
                Roninn коментира
                Редактиране на коментар
                Да..имам предвид че искам да имам обективна информация и оценка над поведението на захранванията които правим не само от експлоатационна гледна точка ,а именно и до къде мога да ги чанча

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X