Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

    Недко е прекалено голяма работа за да се занимава с обикновенни ора като мене.
    Кабел за Yeasu като мойто още не е измислен, защото няма комуникационнен порт.

    Търси се човек който разбира от радиотехника и има време да разгледа пдф-тата от предната страница.
    Там има цялата схема. Ако процесора позволява стъпка 6.25 ще опитам да го правя. Ако трябва да местиме честоти по някаква нагодкин схема, няма да се занимавам.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #32
      От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Недко е прекалено голяма работа за да се занимава с обикновенни ора като мене.Кабел за Yeasu като мойто още не е измислен, защото няма комуникационнен порт.Търси се човек който разбира от радиотехника и има време да разгледа пдф-тата от предната страница.Там има цялата схема. Ако процесора позволява стъпка 6.25 ще опитам да го правя. Ако трябва да местиме честоти по някаква нагодкин схема, няма да се занимавам.
      Има,има...виж пак,само че е къстъм само за нея
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

        Ми дай го като има. Или поне пусни линк. Аз ще си го напазарувам, че с тия копчета нема Управия.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #34
          От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

          Григор отказа ли ти?

          Коментар


          • #35
            От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

            На Глигор му натоварих една торба станции. Да видиме колко им разбира.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #36
              От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Нещата вече потръгнаха. 28 модула вече е при мен. Благодарение на един Български Хамериканец.

              Благодаря Ник.
              .
              Ола амиго, пиша ти от Мексико. Да разбирам ли че джаджата е пристигнала и е правилната? Защото кашончето май беше от нещо друго и бав се почесвах дали не са ни качили на черешката.

              Дано ти свърши работа!

              И помогнете на човека с тая стъпка бе, шашнал се е с това радио!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                От: Kenwood TM-742A. Стъпка 6.25???

                Шашнал ли?
                Ти питаш ли ме като получх оня големия кашон, отварям и гледам вътре кутия за модул 220. Такъв като тоя който ще изхвърлям. (вече изхвърлих) Лошо ми стана. Докато се прибера да го пробвам пъпки ми излезнаха. А оня просто е взел каквато кутия му е попаднала. Модула е 28, както трябва. Има някакъв дребен проблем ама ще стане.

                Брадър, беше обещал да видиш какво още ти дължа, че много мразим да имам да давам.

                Още веднъж благодаря, Ник
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X