Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодки разни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лодки разни

    Абе такива не ги крадат. Представи си розово Ламборджини да го краднеш в София. И да няма как да го завреш в гараж. Колко време ще изкараш преди да те окошарят. Виж, ако имаш лодка на ремарке, и я паркираш на улицата в Сан Диего, давам ти 3-4 дена, и си без лодка. Дърпат ги до Мексико /на 20 километра е границата/, пълнят ги с трева, и газ обратно. Ама ние с ремаркета не се занимаваме.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Лодки разни

      Ясно Никсън, благодаря за обяснението...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Лодки разни

        Няма контрол,старите ветроходни имаха един ключ за мотора който пък беше 15 кинта на ибей,новите са на бутон,кликаш и пали.

        моторните са с ключовете на тях,обикновенно има уж скрит ключ за нея самата който ако не го намериш на около 2 метра от вратата не си търсил достатъчно,провери пак.Това ако те мързи да влизаш през някой прозорец.

        ако искам мога яла Марина да си открадна,това по е със сигурност сме го правили,но с разрешение - преместихме едно време изложението в Нюпорт,около 40 лодки без да им имаме ключовете
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Лодки разни

          МАнете ги тея капитаните, те са профита. Сега аз да Ви разкажа (тру зтори).
          С едното кептън се видяхме една вечер - бяха дошли с поредна лодка в града (марината де). Приказки забавления и пихме кво пихме - кой откъде е. Е да ма на по-другия ден се оказа че са ми артисали някъде слънчевите зъркели ( с рецепта беха нихната ...) .
          Къде ли не търсих .. и реших че съм ги забравил на лодката.
          Е, ма те отплавали още на другия ден и паркирали и си заминали вече - на друга марина в друг град на около 30 км.
          Ми без грижи отидох, влязох в марината, намерих си лодката (и ключа) и прерових цялата лодка без никой да ми каже гък.
          Е, цайси - немА, ама само кат пример го давам - в подкрепа на по-горните постове.

          Коментар


          • От: Лодки разни

            С тези по-горни приказки няма как да не се сетя за оня виц, при който бай Ганьо играл карти с изпечени картоиграчи... И губел до момента, в който като поискал да им види печелившата ръка, те му отговорили - еее, ами тука си вярваме... И от този момент като ми тръгнаха картите .....

            Въобще не споря, че е така - просто ми бе интересно за тези по-лъскавите яхти как стои въпроса - все пак има и луди хора, които могат да решат да мореплавателстват (като оня нашенец, дето бе решил да прекосява атлантика с две консерви с някаква абсолютно необорудвана 'язовирска' лодка)...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Лодки разни

              Краси ти какво пи бе човекТая беше оная в Сидни нали?

              Дебни брата,с Божо са малко под Кууз Бей,идат ти на гюме и голям мерак имат да почерпят.

              И вие се майтапите ма аз не мога ли да вляза в марината,не мога ли да се намькна в лодката и да я запаля то едно 30-40% от лодките няма да ги карам,че няма кой да ми я отвори.И да я открадна какво да я правя,да я разфасовам и на части???

              ОК,продава се Катерпилар 12 цилиндров 1300 коня,отстьпка кой си го демонтира сам,превоз не предлагам,инструменти да си носи
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Лодки разни

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Краси ти какво пи бе човекТая беше оная в Сидни нали?

                Дебни брата,с Божо са малко под Кууз Бей,идат ти на гюме и голям мерак имат да почерпят.
                Ми то кво, колко .. има ли значение .. нали сврЪши. Май Джак Даниелс пихме бре. Да, таз същата - Уотър БиС-то .
                Ааа ми тез двамата що така се спотайват .. аз ще ги черпя бре - а не обратното ! Ще го видим ние кой повече мерак има.

                Коментар


                • От: Лодки разни

                  Случвало ли се е да звъни собственик, че не може да си намери лодката на марината ?



                  А вие как намирате лодката , ако собственика/дилъра е ливада и не е записал номера на стоянката ?



                  Изобщо има нещо сбъркано при вас с мащабите

                  Коментар


                  • От: Лодки разни

                    С мощния фенер ги търсим вечер или спираш и ходиш да намериш къде да я паркираш.Номера и букви -док Е номер 16,намираш дока и дебнеш къде е 16 място.

                    Е случвало се е да объркаме и да се качим на друга и то няколко пъти,случвало се е да се чудя коя от всичките е - закарай 49 до Нюпорт,на Ф док е......отиваш и те 3 нови 49 на Ф док една до друга пък часа 2 сутринта,няма как да го будя и оп една за ушите и стискаш палци да е тя,няма номер,няма име,с липсата на документи и ключове стана ясно какво се прави / нищо не се прави,караш/.

                    Кофти е като ти кажат Н док на Кай Марина примерно.Спираш на марината и ходиш като замаян,Н док няма,има в Кона марина или съседната врата,тук са от А до Ф.Малко кофти като се засечете с охраната,че какъв и въпрос да зададе отговора е все странен ма това си е негов проблем.

                    Кофти е като ти кажат само Марина и док номер пък няма ни име ни описание на лодката,не знаеш какво караш,Джей док ли е джи ли е........оооооо сори момчета,тя била на Б като Варна.........и полиция са ни викали 'що крадем ма това ми е работата.

                    Нали се сещаш как намерихме марината в Сан Франс,как търсихме дока кой е,лодката каква беше и как влязохме в нея,тя поне имаше име и се знаеше каква е.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Лодки разни

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:186.4 КБ
ID:5652448

                      Жано 57,романтика под платна или по-точно мирис на нафта и сол.
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 04-04-15, 17:57.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Лодки разни

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:107.7 КБ
ID:5652663

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:106.5 КБ
ID:5652664

                        Масата има капак,това е водата под капака,явно не са правени за над 50 възла вятър.Нова за изложението в Сан Франс,ше е интересно шоу-Венетау 55 го изоставиха пред Монтерей,Бенетау 40 минало с много строшени неща,Лагун 45 строшен го поправят в Моро Бей,ние с брата /57 и 469/ за сега минаваме без проблеми,току що цената за тия доставки се вдигна за дадени брокери-ше ми наемат келеши разни па после звънят Ма ние........мамката,бой да те уважават.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Лодки разни

                          мам си джас...

                          Коментар


                          • От: Лодки разни

                            За кратко само,целите ги между шамарите,"колегите" не са я прицелили и са се прибрали с хеликоптера,лодката или още плава на майната си или е потънала,нов Океанис 55 какъвто аз свалих от Канада.Ма лодката скапана била,ма нам си какво.......маке,това съм го бил та бил и нищо му няма,те взели 30 см. вода и айде на хеликоптера,нещастници.Сега се оглеждаме за лодка,брокерите вият на вук,а аз доволно потриват ръце,не ми е кеф,че са потънали,но пък ми отваря блендата за шамари през чековата книжка,да видим дали пак ще наемат самодейци.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Лодки разни

                              Странно, аз от 3 дена зяпам сайтовете за прогнози и повече от 25-28 възела нищо няма.
                              NOAA макс 30 дава.

                              Коментар


                              • От: Лодки разни

                                Нали знаеш ония виц - да са живи и здрави,и майките им да са живи и здрави.Дават ма от диванЯ и аз мога,да дойдат да ми кажат колко е,презервативи смотани.Гледай сейлфло,тия познават до час какво ще е,голямо надбягване с времето падна,след 2 часа сме готови,утре вечер тръгвам за Сиатъл с Викинг 70,е там ако объркам...........като и на друго место де ма поне имам повечко спасителни средства,че е не чисто нова пък и собственика пилот
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X