Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лодки разни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лодки разни

    Носим си резервна маса бе,кашоните какво мислиш че има,Калашници........до сега маси съм мъкнал.

    Джакузи няма ма имам шибидах,а брата нямааааа.

    Брат,пусни чука да го видя как бие у вълната,стискай ми палци за довечера.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Лодки разни

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:167.7 КБ
ID:5645710

      Dehler 46
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Лодки разни

        Друго си е да е "маде ин Джърмани"

        Абе май отдавна не си пускал отзад пискюли?

        Коментар


        • От: Лодки разни

          Задръж 6 дни и ще пусна,Айлънд Пакет 37 от Кабо до тук,и хладилник има и е на правилното място за риболов,надявам се да напълня хладилника.Мога и да я мацам,на тая и котлона не пускаме,че много нова била
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Лодки разни

            Баси. Ми ако Божката преяде със старо тако.. тоалетните може ли да ползвате ? Или го връзвате и през кърмата

            Коментар


            • От: Лодки разни

              Аааа ако трябва да ползвам кофата им я оставям в кокпита,да си я душкат те.

              Някой е махнал найлоните от матраците и се наложи да влача чаршаф на цветчета,жената цъка 15 минути,мисли,че на чаршаф таковам вече,работя де.Газовия котлон не ги знам за чий им е нов,микровълновата и махнах бумагите от вътре и работи,нелегално съм вързал и една печка на 12 волта да си греем чорапите.

              Божката държи той,бият с брата към Сиатъл на Нордхавн 55 ма сега спят,викам да ги баннем поради липса на снимки
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Лодки разни

                Ааа, Божката след седмица най-много да драйфа от Ямайски ром, не от Мексикански такота. След тоя Сиатъл отиваме в Насау да докараме една до тук /при Краси, да почерпи/, Сидни, Канада де.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:46.4 КБ
ID:5645926

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image2.jpg
Прегледи:1
Размер:57.2 КБ
ID:5645927

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image3.jpg
Прегледи:1
Размер:66.6 КБ
ID:5645928
                Последно редактирано от Венци- малкия; 03-03-15, 08:05.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Лодки разни

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Ааа, Божката след седмица най-много да драйфа от Ямайски ром, не от Мексикански такота. След тоя Сиатъл отиваме в Насау да докараме една до тук /при Краси, да почерпи/, Сидни, Канада де.
                  Кептън - ше ви ожидам с нетърпение. Пък и поводи се събраха.. пък и без поводи - пак също!!!

                  Коментар


                  • От: Лодки разни

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image4.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5645929

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:5645895

                    Нордхавен 60. Носи нафта за Маями-Гибралтар без нерви. Всичко му е по няколко, на принципа "отсвирвам те, дреме ми, и без тебе мога. 5 алтернатора с комбинирана мощност над 500 ампера на 24 волта, 5 горивни резервоара- на гравитационен принцип пълнят 6ти дневен, един пикап акумулатори /едната банка се бъзика нещо, та се наложи да си убуя чисти чорапи, да не нацапам мокета в машинното, и да връткам врътки за да я изолирам/, за хидравликата на кормилната уредба може инжинерна дисертация да врътне човек... Абе истински добитък!

                    Венци, давам 100 кила прасе, ако баннеш брат ми! А?
                    Последно редактирано от Венци- малкия; 03-03-15, 08:06.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: Лодки разни

                      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                      Кептън - ше ви ожидам с нетърпение. Пък и поводи се събраха.. пък и без поводи - пак също!!!
                      Идеееем! То май ше е интересно- карам едно от Насау до Сидни /45 дни/, и после след него се прехвърлям на друго от Сидни до Аляска. Виртуоз да съм няма как да наглася времето така че да станат без пауза между двете. Мога да си бивакувам на кое да е от двете корита колкото си искам, жената ще е в България, та няма да е зор да се прибирам.... Дръж се!
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Лодки разни

                        100 кила прасе а?Е сега ще звънна на Канадците да им кажа,че прекарваш нещо да те разкостят как ме ровиха мен със 7 сака за 4 дни тръгнал.........Аз що мислех,че свинкЯта е 55,а то 60 било!!!Искам и аз в Аляска,ще си нося и патрони и пиенИе.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Лодки разни

                          Боса е от политбюро - зелен е! Ще трябва по охранено прасенце.

                          Коментар


                          • От: Лодки разни

                            Тъкмо единия близнак се научи да не върти таблета, сега другия почна
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Лодки разни

                              Аз снимам с телефона вече,той ги снима как си трябва за разлика от таблета.

                              Брата е с нов Айпад,че първата модификация става за фризби ма телефона му стар и май с него снима.

                              Да го банна а?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Лодки разни

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                ...
                                Да го банна а?
                                Че кой ще пуска снимки от 'кораби' - ти с твоите дребосъци ли

                                А иначе сериозно - благодаря за поддържането и допълването на темата - наистина е радост за окото да се видят такива красоти
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X