Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нос Хорн 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нос Хорн 2014

    Попаднах случайно на новина за началото на това плаване,разгледах им страничката и ми хареса идеята.

    Ще го следя с интерес,стискам им палци и дано имат малко и решими проблеми които ако могат и искат да ги споделят с нас.В радост и мъка,в богатство и бедност..........тъй де.


    www.moreplavateli.com
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Нос Хорн 2014

    Аз пък реших че ти ще ходиш.
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • #3
      От: Нос Хорн 2014

      Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
      Аз пък реших че ти ще ходиш.
      Тихо да не те чие жената,че ще скочи Не му давай идеи......Не ме е поканил Орлинеззе пък и си мълчи,не казва та се налага аз да ровя и попадам случайно на тия хубавини.Аз мога да им я върна обратно за една шапка пари ма няма да платят за толкова кеф.Ние имаме само една от Сан Франциско до Генуа в Италия,скромно така през океанчето.Наистина очаквам някой запознат / не се крий,ще те издам / да се включи с малко вътрешна информация.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: Нос Хорн 2014

        Аз знам за поне още един "идиот", който ще ходи там.
        Брадъри ... и Вие го знаете ... дадох му моя СПОТ, ама в момента се запиля по Африка.

        Сега погледнах сайта.
        Ъ да бе. Това е номера на моя СПОТ .... на картата.

        P.S.
        Орлине .. не се крий ...
        Последно редактирано от CarTest™; 06-10-14, 20:19.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          От: Нос Хорн 2014

          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
          Аз знам за поне още един "идиот", който ще ходи там.
          Брадъри ... и Вие го знаете ... дадох му моя СПОТ, ама в момента се запиля по Африка.

          Сега погледнах сайта.
          Ъ да бе. Това е номера на моя СПОТ .... на картата.

          P.S.
          Орлине .. не се крий ...

          Подаваш го само пък ние трябва да го налапаме и отнесем като гол шаран крива кука.

          Кажи си де,кой къде кога........че и ние плаваме малко / е сега гоня брата,пред мен е на час поне /но не го правим само за кеф и не се брои.Може пък да се засечем някъде с тия или с другия или пък да дойде някой с нас ако се натрупат.

          Такива новини пазят ли се в тайна???Е Орлинеззе,отива до НОСА пък тук нищо не споделил,фаталист ше дойде някакъв.

          аз предлагам да го баннем,да пътува спокойно без да му се налага да мисли и за нас......
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Нос Хорн 2014

            Знам ли ги бе Брадъри!
            Може нещо фаталисти да са ....
            Никой не ми е казал да надувам свирката.

            А за банването ... само кажи ....
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              От: Нос Хорн 2014

              Обещахме си с онзи другия ( дето се крие) да не публикуваме нищо тук докато не тръгнем. Ама пак ни открихте ей. Този другия толкова много се крие, че не иска и да се споменава за него. Иначе новини... малко остана от подготовката , събрали сме "почти всичко" новите платна са готови, старите ги дадохме да се кърпят днес, събираме чаркове за двигателя и май само тонколоните на радиото остана да сменим ... и те така .Чакаме го ( онзи анонимния ) да се прибере от Африка . Надявам се някъде около 20 Октомври да тръгнем. Новини ще има на фейсбук страницата , ще поствам там и снимки, така че си я лайкнете за всеки случай https://www.facebook.com/horn2014
              Фаталисти не фаталисти нови , ще има
              П.С. Благодарност още веднъж на Car Test за спота

              Коментар


              • #8
                От: Нос Хорн 2014

                Еее направо разцепихте

                Шапка свалям.

                Ако нещо мога да помагам, свиркайте смело

                Коментар


                • #9
                  От: Нос Хорн 2014

                  А нямам Фейсбук и не знам какво да правя,направо ми идва да ви разконспирирам още.

                  Описанието на лодката ОК,става,лодка.......никой обаче не е написал какво точно ще има по нея - какво допълнително оборудване сте си приготвили за това плаване.Според мен ТОКА гонете,на такова плаване тока му е майката и автопилота,че и резервен ако имате може да си носите.Ние имаме такъв за рул,тильр автопилот както му викат,но информацията вече ще я заменям за друга.

                  ше ми се крият а
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нос Хорн 2014

                    Посетих сайта и поздравявам участниците за дръзкото начинание. Всичко е чудесно, но лека горчива нотка в мен остави изречението за първи път. Нека не забравяме историята. Нос Хорн е бил покоряван два пъти от Николай Джамбазов с Тангра и Дончо Папазов с Тивия.Може би участниците са имали предвид, че ще стъпят на сушата.
                    Желая най искренно успех и добри ветрове.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нос Хорн 2014

                      BENZBOSS-е толкова ли е трудно да си направиш сурат тефтеря?
                      DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нос Хорн 2014

                        Първоначално публикуван от araber_horse Преглед на мнение
                        Посетих сайта и поздравявам участниците за дръзкото начинание. Всичко е чудесно, но лека горчива нотка в мен остави изречението за първи път. Нека не забравяме историята. Нос Хорн е бил покоряван два пъти от Николай Джамбазов с Тангра и Дончо Папазов с Тивия.Може би участниците са имали предвид, че ще стъпят на сушата.
                        Желая най искренно успех и добри ветрове.
                        Напълно си прав. Помним постиженията на Бай Дончо и Коко Джамбазов. Нашата идея е да развеем български флаг на острова

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нос Хорн 2014

                          Първоначално публикуван от Божидар Барев Преглед на мнение
                          BENZBOSS-е толкова ли е трудно да си направиш сурат тефтеря?
                          Сигурно не е ма за чий ми е?Щом до момента не ми е притропало за файса пък и ги откривам и без него не смятам и за в бъдеще да ме лайквате.



                          Така,и третия се обади кой е,каква изненада само

                          Кажете повече за оборудването по тая лодка,като лодка ми е ясна ма голичка ли ще я карате до там,едни нови платна и това ли е?
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 07-10-14, 23:41.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нос Хорн 2014

                            Абонирам се и пожелавам успех!
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нос Хорн 2014

                              Да пусна малко снимки от подготовката , още топли :-)
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4208_.JPG
Прегледи:1
Размер:561.1 КБ
ID:5616533
                              Иван докара новите платна , и старите позакърпени - за резерва
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4220_.JPG
Прегледи:1
Размер:559.0 КБ
ID:5616534
                              Върви си лодката
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4230_.JPG
Прегледи:1
Размер:479.0 КБ
ID:5616536
                              Сложихме и спрейхуд днес
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4239_.JPG
Прегледи:1
Размер:588.2 КБ
ID:5616537
                              И AIS -a взе че проработи
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4233_.jpg
Прегледи:1
Размер:34.8 КБ
ID:5616541
                              Но без антенка не става :-)
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_4235_.JPG
Прегледи:1
Размер:376.0 КБ
ID:5616543
                              Сменихме всики крушки с LED

                              Утре ще слагаме новите платна и други работи. Очаквайте още снимки :-)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X